mamomatic

Hotel Krotiri beach resort **** Akti Salonikiou

63 poruke u ovoj temi

Ovo je potpuno nov hotel, tek treba da se otvori. Zanima me da li je neko bio u blizini (Ag. Nikolaos) i kakav je polozaj, plaza, okolina...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas u blizini plazu Livrohio, dugacka, cista i nema guzve. Nama se dopala.

Ag. Nikolaos je lepo selo sa uzanim ulicama, kamenim kucama. Imas finih kafica, restorana, pomalo radnji, meni je u svakom slucaju lepse od Nikitija. Polozaj mesta je idealan za obilazak Sitonije i ostalog dela poluostrva.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juče smo se vratili iz hotela Krotiri resort. Utisci su više nego pozitivni. Radi se o potpuno novom hotelu na usamljenoj plaži, oko 10 km od Agios Nikolaos-a. Hotel je mali (samo 24 sobe) i još nije u potpunosti završen. Međutim vlasnici su vodili računa o svakom detalju. Sobe su ogromne, oko 40 kvadrata + terasa oko 15-20 kvadrata. Potpuno je sve novo, namštene su sa mnogo ukusa. U centralnom objektu se nalaze restoran, kafe, recepcija. Ima tri otvorena bazena (dečiji, veliki bazen i bazen sa djakuzijem. Plaža je odmah preko puta hotel, sa ležaljkama i suncobranima. Posle kratkog pojasa šljunka pri ulazu, dalje je sitan pesak u vodi i dugaćak plitak deo za decu.

Vlasnii hotela su izuzetno ljubazni, prosto netipična predusretljivost i ljubaznost za grke. Bili su spremni da nam pomognu u svakom trenutku i ispunu svaku želju, čak i kada to niskom od njih tražili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakve su cene? Jel' usluga polupansion? Rezervisali preko neta ili preko agencije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cena je u periodu u kome smo mi bili (kraj juna - pocetak jula) bila 62 evra dnevno po osobi, za dete besplatno, preko Kontikija. Imaju samo polupansion. Poslednjeg dana smo sreli dva para iz Beograda (inace jedini gosti koje smo sreli iz Srbije) koji su nam reli da su rezervisali direktno (zvali telefnom hotel) i da su uspeli da dobiju povoljniju cenu (oko 110 evra dnevno dvoje odraslih i dvoje male dece).

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li MAMOMATIC ili neko ko je bio u ovom hotelu da mi odgovori kakva je plaza,da li je u vodi taj sljunak ili kamenje,jer su me iz hotela zbunili napisali su mi da je oko 40m na ulazu u vodu veliko kamenje,pa tek onda pesak,idem sa dvoje dece i uvek biramo da je i pesak na dnu mora,molim vas hitno je zbog rezervacije,unapred hvala na odgovoru

Izmenjeno (more5)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima koliko je veliko mesto gde se ovaj hotel nalazi,jer bi isli sa dvoje dece,pa zbog njih je bitno da li ima uvece gde da se proseta,jel to bas kao selo neko?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Google Earth je zakon za ovakve nedoumice. Lepo "odozgo" izvidite situaciju i sve vam bude jasno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li MAMOMATIC ili neko ko je bio u ovom hotelu da mi odgovori kakva je plaza,da li je u vodi taj sljunak ili kamenje,jer su me iz hotela zbunili napisali su mi da je oko 40m na ulazu u vodu veliko kamenje,pa tek onda pesak,idem sa dvoje dece i uvek biramo da je i pesak na dnu mora,molim vas hitno je zbog rezervacije,unapred hvala na odgovoru

Kao sto sam napisao u opisu hotela, postoji uzak pojas sljunka na ulazu u vodu (i po koji veliki kamen), ali dalje je more plitko i na dnu je pesak. Plaza je inace velika, po mojoj proceni dugacka oko 1,5 km i apsolutno nije guzva. Desavalo se da ima svega oko 10-15 ljudi na citavoj plazi. More je toplo, ne duva vetar. I ja sam bio sa malim detetom i nije joj smetao sljunak.

Mene zanima koliko je veliko mesto gde se ovaj hotel nalazi,jer bi isli sa dvoje dece,pa zbog njih je bitno da li ima uvece gde da se proseta,jel to bas kao selo neko?

To zapravo nije nikakvo mesto, samo plaza i nekoliko kuca uz plazu. nema prodavnica, samo jedan kafic-restoran, u blizini hotela. Prvo mesto je Ag. Nikolaos ali ono je daleko oko 7 km. Znaci sto se tice vecernje setnje, od toga nema nista, tj. ima gde da se proseta, ali se ne desava bas nista. Samo jedno vece za dve nedelje odmora imali su neki program u hotelu.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo rezervisali u ovom hotelu za pocetak juna.Nadam se da odgovara opisu i slikama,nego,zanima me kakva je hrana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene je zaintrigirao hotel, ako ima neko još informacija, hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I nas zanima kakva je hrana, da li je švedski sto?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili sredinom juna, dve nedelje. Povremeno, preko nedelje bile su popunjene samo dve sobe. Tako da tiha dana nije bilo svedskog stola. Ali kada je bila vece guzva, sto je uglavnom vikendom, bio je svedski sto za dorucak, a za veceru izbor nekoliko jela.

Hrana je inace odlicna, jedna od najboljih koje sam probao, a putova sam mnogo.

Neverovatno su predusretljivi. Na primer, moje dete voli palacinke. Jednom smo ih zatrazili i od tada su specijalno za nju pekli svako jutro.

Nije mi smetalo sto nije bio svedski sto za veceru. Imao sam utisak kao da veceramo u "a la cart" restoranu svako vece. Izbor je odlican, za svaciji ukus, a ako vam se bas ne svidja nista sto je na ponudi, uvek hoceda vam pripreme nesto drugo (spagete, salatu,omlet ...).

Sve u svemu za hranu cista petica.

Mi smo rezervisali u ovom hotelu za pocetak juna.Nadam se da odgovara opisu i slikama,nego,zanima me kakva je hrana?

Hotel u potpunosti odgovara slikama. Jedna od najvecih i najlepsih soba u kojoj sam bio.

Zaboravio sam da napisem, da je mali problem bio stone govore svi u hotelu engleski, ali i to smo nekako sredili. Imali su jednukonobaricu koja zna Ruski???

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo rezervisali u ovom hotelu za pocetak juna.Nadam se da odgovara opisu i slikama,nego,zanima me kakva je hrana?

preko koga ste rezervisali?koja je cena?da li mozda znas jel postoji mogucnost 3 odrasle osobe i dvoje male dece(4 i 2 god)Hotel deluje savrseno,samo me zanima da li se onaj krevet(trosed)razvlaci,tj .na kontikiju pise da postoji treca odrasla osoba.

HVALA

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo rezervisali preko booking.online,cena je za period 01.06-10.06 880e polupansion.Nazalost morali smo da otkazemo jer nam je iskrslo nesto pa nam termin ne odgovara,a u ovom terminu koji sad zelimo nema slobodnih soba.Inace smo 2odraslih+2dece(3god,11mes) tako da ne znam za 3.odraslu osobu

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka