Putnica

Procedura postavljanja slika na forum

202 poruke u ovoj temi

:klap:

Teogoniji treba nešto što fercera na IOSu ili Androidu. 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Hvala Bato, uvek objasnis lepo. Jasno i detaljno, stvarno si nesebican, nekako sam i cekala da se ti javis nakon mog pitanja. Da se ne uvrede ostali, zahvalna sam zaista na svakoj sugestiji i pomoci. @dimic_batanam je na temama ove vrste neprikosnoven :klanja:

Meni treba za tablet, a ja sam toliko posvadjana sa tehnologijom da ni termine ne mogu da popamtim :blink:

Izgleda da cu morati da se vratim mojoj kanti od laptopa koji je pred izdisajem i ekran mu je odvratan, i cekam po sto godina da odradi bilo sta i nervira me da cu ga razlupati...

A  tamo umem na onom PhotoScape programu za decu debile bar da umanjim, isecem, ispravim i eventualno pojacam kontraste, malo posvetlim i izostrim...to je vrhunac mog znanja u fotosopiranju :) ali previse mi je komplikovano jer pisala bi na tabletu, a ako moram slike da smanjujem na laptopu, pa sve to da uklapam posle, lepo cu se ubiti...ma necu ni poceti nista.

Htela nesto da pisem o Napulju, Amalfitani, Caserti, Paestumu, Pompeji i imam rekordan broj slika ikada uradjenih na jednom putovanju, a vecina prevelika...

Osim te velicine, ne bi ja tu vise nista menjala, eto zato mi treba neka prosta verzija za tablet...ako moze samo da smanjim i gotovo...a da se ne kvari kvalitet...da ne moram posle smanjivanja nista da radim vise sa slikama

Ako tako nesto uopste postoji. I ako ovim zahtevom pokazujem i dokazujem da veze s mozgom nemam, ne zamerite. 

Na ovoj tematici sam ravna onima sto kazu da je kilo gvozdja teze od kile perja.

Ajd pozdrav svima 

Izmenjeno (Teogonija)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad gledam na Internetu u vezi tih android programa za resize. Koliko vidim na google play - u ima ih. @Teogonija probaj, vidi neki ce sigurno odgovarati jer imaju i batch opcije (program automatski radi zadatu operaciju na svim slikama iz nekog foldera, pa i resize)

FastStone Image Viewer, verzija za android

SLIKA7.jpg.624e4132b3e5572508dbca5be4d8a

SLIKA8.jpg.7a76baeaa08fb07b7b7fb0f0ed11e

SLIKA9.jpg.e02a0f51134c88e2d5cbf0d414904

SLIKA10.jpg.8086bef2bc885b596691efdb894f

Za ovaj poslednji sam procitao da ima batch opciju, al verujem i da ovi ostali imaju slicnu funkciju.

Sve su to male aplikacije, skini par, probaj, testiraj, pa ako te ne mrzi daj ovde povratnu informaciju, sigurno jos nekog zanima.

:):):)

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala druze, probacu obavezno. Nista ja ovo sama nisam umela,  dakle nista bez pomoci:cvetic:

Joooj za povratnu informaciju....gde me nadje...hocu ja,  probacu i to...al ja se frljam i nepismena sam bas skroz  na tu temu, jedva srocih i ovo sto sam htela

"Oooo, imas slovo T, nesto si tela" :D:D

Izmenjeno (Teogonija)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li samo ja cekam na odobrenje foto-ture min. 10 dana a nekad i duze? ::sad:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka