mirarbi

Krstarenja

132 poruke u ovoj temi

Bila sam na identicnom krsterenju u novembru, slobodno pitaj :)

Cao :)

ja bih htela da idem na ovo krstarenje 20og oktobra mozes li molim te da napises detaljnije upiske!!!! HVALA UNAPRED!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

citala sam vase putopise sa krstarenja, i odusevljena sam, pomogli ste mi dosta, mi krecemo pocetkom decembra i mnogo su mi znacila vasa uputstva. Zanima me vremeski period iskrcavanja iz broda, poslednjeg dana, posto smo u frci s vremenom. Imamo voz za Rim u 10h a na sajtu MSC-a pise da brod pristize u luku Chivitavecchia u 8.00h, pa me zanima da li mozemo stici na voz? :hello:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako vec niste otputovali, nadam se da ce vam koristiti informacija: uvek mozete da zamolite na recepciji da vam pomere vreme iskrcavanja. Vece pre iskrcavanja dobicete informaciju u koje vreme je planirano iskrcavanje za vas, jer su svi putnici podeljeni u grupe, tako da se iskrcava deo u 8, pa u pola 9 itd (mozda su razlike izmedju iskrcavanja i 15 min, ne mogu tacno da se setim) . Kad dobijete informaciju kad se iskrcavate, ako vam ne odgovara vreme trazite na recepciji da vam pomere. Iskrcaj je savrseno organizovan, pa cete izaci s broda za 5 minuta

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Otputovali i vratili se ali hvala puno na odgovoru. Veliki pozdrav. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

POZDRAV SVIMA! Za koji dan i mi krećemo na krstarenje zapadnim mediteranom. Prosle smo godine putovali istočnim mediteranom sa MSC musica,ove smo se godine odlučili za COSTA FORTUNU , Krećemo od Savone pa Barcelona,Kadiz, Malaga , Lisabon ,Casablanca . Bila bi zahvalna ako je netko bio na tom putovanju da mi u kratko opiše svoj utisak! ;) ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Krstarenje Venecija-Istanbul

Pozdrav, novi sam na forumu i imam 15 godina. Imao sam prilike da putujem vise nego moji vrsnjaci iz skole...

Bio sam na Lefkadi, Zakintosu, Tasosu, Krfu, Neos Marmarasu, Polihronu. Obisao sam 4 nacionalna parka u Srbiji, nisam bio na Sar planini.. Vozio sam se Sarganskom osmicom, bio na splavarenju Tarom-Drinom.. Bio sam u Pragu, Becu, Budimpesti i Cirihu. Naime ove godine u avgustu idem na krstarenje brodom MSC Preziosa koji putuje od Venecije do Instabula i nazad... Idem bez roditelja i smesten sam u DeLuxe apartmanu!!! E sad, zanima me u gradovima koje cemo posetiti kakav je soping odece... Posecujemo: Veneciju, Bari, Katakolon, Izmir, Istanbul i Dubrovnik.. Za instanbul sam citao da ima dosta trznih centara...

Moze li malo neko i da napise iskustva sa svojih krstarenja?

MSC%20PreziosaW350.JPG

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pretpostavljam da ides u pratnji odraslih; babe i dede, ujaka ili striceva? Jer maloletna lica, koliko ja znam, ne mogu da idu bez pratnje na krstarenje. Sto se tice sopinga, na temama kojise ticu navedenih gradova imas informacije o sopingu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima!

Temu sam pročitala od samog početka ali nisam sigurna da li sam propustila ili niko nije to pomenuo... svečana večera i kakva je zaista garderoba potrebna za to? Verujem da ostale potrebe uskladjujemo zavisi od nas samih a naravno na putovanjima treba da je čovek što komforniji.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Krstarenje istocnim mediteranom? Netko putovao Integralom ZG?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vedrana69

Suprug i ja smo bili na krstarenju 2010. godine. Za svecanu veceru je postojao kod oblacenja, znaci nesto svecano da obucete. Suprug je bio u letnjoj kosulji, letnjim pantalonama i cipelama, a ja u suknji, bluzi i letnjim sandalaa na stiklu.

Ostali, stranci, su uglavnom bili u haljinama (zene) i odelima (muskarci).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me kako ste kupovali karte za krstarenje MSC? Dubravka je na pocetku pominjala agenta brodara, ali ne znam sta je to tacno, pa ako bi neko mogao da da blizu informaciju ili da ostavi link kako najpovoljnije uplatiti krstarenje bilo bi od koristi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije samohvalisanje i snobizam ali ako vam trebaju informacije putovali smo 9 puta sa MSC i Costom. 6 krstarenja prekookeanski. Uvek sve u sopstvenoj organizaciji. Konkretno pitajte -odgovoriću ako znam bez pametovanja. Privatno u inbox ili srce da bih znao da vam trebaju putne informacije. 

Možete krstariti i za mnogo malo para. Bar dosad je moglo. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868347
    Ukupno poruka