S_BG

Palićko jezero

164 poruke u ovoj temi

U Vili Regina je cena 1250din./osobi dnevno, prenociste (samo to postoji). Vila je solidna, mada neke stvari treba da se srede, npr. grejanje nije radilo bas najbolje, bilo je hladno pa je zena koja tu radi morala ispustati vazduh iz radijatora, pa se to opet desilo, pa nam je onda dala taj kljuc za ispustanje vazduha iz radijatora i onda smo to sami radili, mada je omoguceno grejanje na klimu ko hoce, televizor je star 20 godina, svi prekidaci ne rade bas najbolje, a ostalo je sasvim pristojno, kao u hotelu od **. Osoblje je IZUZETNO ljubazno, tj. jedna zena Anastazija koja tu radi. A kuhinja se moze koristiti po zelji.

Izmenjeno (mikelis)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ide li ko za 1. maj na jednodnevni izlet na Palic?

Ja planiram da odem posto inace 10-tak godina nisam bila tamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na palic idem za 1. maj, pa me interesuju cijene pica i hrane da li neko zna kako se krecu? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila na Palicu krajem septembra 2008. dva dana.

Bili smo u hotelu Prezident- jedan od boljih na Palicu. Usluga je veoma ljubazna, hotel je OK, hrana isto, oko bazena su lezaljke koje se ne naplacuju i super je za izlezavanje. Samo sto nije jeftin. 7000 nocenje sa doruckom za dve osobe.

Doplata za veceru 600din po osobi.

Ni za jedan hotel na Palicu ne moze da se kaze da je jeftin.

Ima dosta soba za izdavanje, pa ko zeli povoljnije da prodje moze da se opredeli za tu varijantu.

Setaliste oko jezera je lepo uredjeno, ima dosta cveca i skulptura, ali nije dugo i brzo moze da se obidje.

Jezero nije cisto.

Cena pica na glavnom setalistu su kao i svuda... oko 100-200dinara.

Inace do Palica, je najbolje stici autobusom do Subotice. A iz Subotice cesto vozi GSP do Palica. Karta je oko 100dinara.

Moze i kolima.

Izmenjeno (dinaa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji još dva sajta za Palić

http://www.palic.rs

http://www.palicinfo.com

http://www.palic.rs/ je zvanična turistička prezentacija Palića, to je jedini sajt gde su svi legalni smeštajni obljekti postavljeni. Imaju i svoj turistički info centar, gde mogu da daju informacije gde ima slobodnih mesta i po kojoj ceni. Svi ostali sajtovi guraju samo "svoje" pansione, katkad po mnogostrukim cenama. zvanični broj centra je 024/753-111 (24časa) ali mislim da je bolje zvati onaj drugi 754-852 koji je u funkciji do 15 časova

Izmenjeno (krs-1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

mikelis je napisao:

Da li neko zna gde je dobro za docek na Palicu? Tu me pre svega interesuje smestaj + docek. 

Generalno, za Novaka i 1.maj je na Paliću ludnica. Sva ponuda se nalazi na zvaničnom sajtu http://www.palic.rs/ ali po mom iskustvu je najbolje zvati info centar (024 754 852) je oni mogu da kažu gde još ima slobodnih mesta

:-)

p.s.

hotel patria je stvarno super sređena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neko je pominjao da se u blizini Palica nalazi Madjarski konzulat i da se mogu dobiti vize za Segedin? Jel to tacno ili ne? ako je zaista tacno, kakva je procedura. Razmisljam da za vikend odem na Palic a ova gore varijanta mi zvuci too good to be true :) Isli bi nas dvoje matorih plus klinac.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vikendom ne radi ambasada! I tamo je regularna procedura za vađenje viza i košta 35 evra!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Roli, tako nesto sam i pretpostavila.

Onda ce biti samo Palic a od januara Boze zdravlja i kafica u susednoj nam zemlji :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram da krajem avgusta sa devojkom odem na vikend na Palic i za oko nam je zapala vila Minic.

E sad mene zanima da li je neko bio tamo i kakvi su utisci o sobama i gostoprimstvu u toj vili, takodje me zanima koje aktivnosti bi mogli da nam preporucite na Palicu i naravno koje restorane, poslaticarnice, kafice, fast-fudove itd. bi nam preporucili da isprobamo.

Hvala! ;)

Izmenjeno (Hedonist021)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O vili ne znam nipta,ali što se restorana tiče moj fsvorit je Mala Gostiona i njihov nedeljni ručak! :)

Fast fudova i nešto nema,sem na glavnoj ulici,ali jako vam je blizu Subotica ako ih se baš zaželite!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa dobro nisu nam fast-fudovi prioritet, pre bi isli u restorane ali nije na odmet znati gde ima posjesti nesto dobro s nogu. :cool:

I jos jedno pitanje jel ima vikendom nekog nocnog provoda ili se sve svodi na bleju po kaficima? :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ima diskoteka sa baštom na glavnoj ulici,i ja sam tu bio jednu subotu na spratu je bila živa muzika,a podrumu haos... Za svakog po nešto! Ali nisam bio u nekim drugim kafićima! Inače je to i picerija ujedno!

Ne znam da li ima još negde nokog ludila!

Preporučujem ti popodnevno blejanje u bašti vile Lujza! :) To mesto jako volim!

Bazen ima u hotelu President.

Ja uglavnom idem na jednodnevne varijante na Palić,ali često sam i noću bio tamo kada sam boravio u Subotici.

Ako ti još nešto mogu pomoći,tu sam!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za info! :)

Nego, taj bazen u hotelu President jel otvoren ili zatvoren?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima mali zatvoren i ima veliki otvoren! Na otvorenom nisam bio ali pre neki dan videh slike prijateljice koja se vratila i izgleda odlično!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka