S_BG

Palićko jezero

164 poruke u ovoj temi

Detalje u vezi sa vilom Lira (fotografije svake sobe), Cvetnim i Majkinim salasem, vidite na sajtu:

Preduzece Maestoso

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Lujza, najbliza jezeru, na samoj obali, desetak metara od setalisne staze:

KLIK OVDE

Vila Milord, u ulici Splitska aleja, koja izlazi na pocetak setalista i jezero:

KLIK OVDE

U pomenutoj ulici je i vila Regina, koja izgleda lepo. Gradjena je u tom prepoznatljivom stilu, kao i svi objekti u samom centru Palica. U njoj je, koliko se secam, cena nocenja sa doruckom bila 1.750 dinara po osobi, ali su, na zalost, sve sobe vec bile rezervisane u vreme kada smo mi planirali da boravimo na Palicu.

Podsecam vas da slike svih ovih vila, kao i vile Lira, mozete naci OVDE. Samo kliknite i uzivajte!!!

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Mirarbi, tacno sam znala ko ima prave informacije! :D:hehe::D

Taj sajt sa vilom Lira sam gledala, ali meni nikako nece da otvori slike soba.

Vila Lujza je po mom ukusu, ali cini mi se da oni imaju samo apartmane. A nekako mi se cini i da ce od cene da boli glava :blink2: :P :djavolko:

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, vila Lujza je po svacijem ukusu. Na samom je setalistu, vecina soba gleda pravo na jezero, sa zadnje strane ima veliki parking za svoje goste, na 5 minuta je od ZOO vrta, na par minuta od svih restorana u parku...SAVRSENO.

Mozda je za one koji ne mogu da plate oko 50 evra po osobi (a i da mogu ne vidim bas potrebu za tolikim luksuzom, kad se vecina dana provodi napolju?) idealno resenje vila Regina, samo treba rezervisati na vreme.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, da znas da mi je Regina u najuzem krugu! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mondenska prestonica Habsburške monarhije

Turistička ponuda Vojvodine se teško može zamisliti bez Palića. Nekadašnji mondenski centar Habzburške monarhije i danas pleni svojom lepotom, koja će svakog putnika podsetiti na dah prošlih vremena, ali će ponuditi i nešto sasvim novo i neponovljivo

Na severu Bačke, svega 180 kilometara od Beograda, leži vekovna turistička atrakcija-Palić. Tajnovitost palićkih pejzaža je uvek plenila srca brojnih generacija putnika, a prelepi parkovi, zanimljiva arhitektura, rekreativni sadržaji na kopnu i vodi, i danas privlači pažnju posetilaca. Na sreću i veliko zadovoljstvo gostiju, ovde ne sakupljaju samo uspomene. Sve što je vredelo sačuvano je u potpunosti, a svaki novi sadržaj je dodat sa merom i potrebnom pažnjom. To je i razlog što se svaki dan, ovde proveden, dugo pamti. Kupalište i brojni sportsko-rekreativni sadržaji, predratne vile, tajnovite staze kroz stoletnu šumu, zoološki vrt, kulturno-istorijski spomenici, letnje pozornice i paviljoni, elitni hoteli i restorani, samo su deo turističke ponude...

http://www.casopishorizont.com/palic.html

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skoro bio na Palicu i kakvi su mu utisci ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja predlazem svima koji zele da provedu romantican vikend da odaberu Palic u svako doba godine. Mi smo bili krajem oktobra i odusevljeni smo prirodom,zoo vrt je poseban, ono sto mi je posebno privulo paznju je cistoca,neverovatno al nigde smeca,parkovi predivni i uredni.

Smestj u Vili Jelena preporucujem od srca-povoljniji a EXTRA!  :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna gde je dobro za docek na Palicu? Tu me pre svega interesuje smestaj + docek. Naravno i da ne kosta 300e za 2 dana ;-). Vidim da su ova tri hotela (Park, Jezero i President) dosta skupa, 23.500 za tri dana! Vidim da ima dosta vila, koja je dobra ? Takodje me zanima gde je lepo za docek (neki restoran ili sl., naravno osim "Male gostione" koja je preskupa ;-) ?

Hvala!

Izmenjeno (mikelis)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kako ti odgovara da budes u Subotici, hotel Patria, milsim da ima u programu izlet do Palica i jos negde, nije puno skupo pogledaj ponudu .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sada je možda već kasnoa li u brvnari imate dosta dobru ponudu za doček klopa piće je 70 e + smeštaj.

ili imate varijantu Disco picerija Omega, gore je ziva svirka što uglavnom bude krcato a dole imate discoteku dj pušta muziku za novu godinu je upad 1000 din gratis repriza, dok ako želite samo reprizu to je onda 200 din, a smeštaj bi morali da nađete u privatnim smeštajima koji se kreću od 1000 din pa na gore (ali svako zahteva min 3 noć)

inače na http://www.palicinfo.com imate ponudu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram da sredinom januara provedem nekih sedam dana na Palicu, pa me interesuje da li moze tamo da se izvadi Madjarska viza (cini mi se da tamo imaju konzulat, bar je tako prikazala mirarbi u svojoj foto turi)? Ili se to vadi u Subotici? Cisto sam mislio da skokem do Segedina, neki shoping itd..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Slatkica je napisao:
Ja predlazem svima koji zele da provedu romantican vikend da odaberu Palic u svako doba godine. 

Koliko kosta vikend?Imali pansion?

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka