S_BG

Palićko jezero

164 poruke u ovoj temi

interesuje me koliko je cena jednokrevetne sobe ali privatno samo prenociste ne u vilama i hotelima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam sigurna kolika je sad cena, :neznam: prosle godine je bila 1100 din (prenociste u jednokrevetnoj sobi), ne verujem da je mnogo skuplje. Jeste u pitanju vila, ali lokacija je odlicna (Splitska aleja)...a cena je niza 10% ako se ostaje duze od 7 dana, i vlasnici su sjajni ljudi, pa sve mozete da se dogovorite. Ne znam da li smem da ostavljam ime vile i kontakt telefon, u svakom slucaju, ako su potrebne detaljnije info, mozes da mi posaljes pp. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to je sasvim povoljna cena ali recimo par jel moze da se smesti u tu jednokrevetnu sobu po toj ceni

i ako mozes da mi posaljes kontakt broj te vile

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinjavam se, nisam bila precizna: u pitanju je dvokrevetna soba, a rekla sam cenu za jednu osobu, posto sam iz tvog prethodnog posta razumela da je jedna osoba u pitanju. Za dvoje je sigurno skuplje, samo ne znam koliko. Najbolje to, i sve ostale detalje vidi sa vlasnicima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mozes li mi poslati ime te vile i kontakt telefon

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslato jos sinoc, proveri pp!

Izmenjeno (Hatsepsut)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Želeo bih sa suprugom ( dvadestet i nesto godina braka!!) da provedem jedan jesenji vikend koji bi podrazumevao nocenje na Paliću, a zavisno od raspoloženja drugi dan ili na Paliću i oko Subotice ili izlet do Segedina. Vidim da se u odnosu na vreme kad sam ja zadnji put tamo boravio pa smestaj bio moguć samo u nekim prelepim, ali ruiniranim zdanjima, sada nude neke silne vile, salaši i apartmaini.Nisam za to da se preko ovog vrši reklamiranje, ali može li mi neko ipak preporučiti neki smestaj, makar i privatnom porukom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u vili Marija na Paliću?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam se vratio sa Palića,Hatsepsut mi je mnogo pomogla savetima i preporukama :thankyou: Vrlo je malo ljudi trenutno tamo i idealno je za odmor i wellness u hotelu Prezident.Ulaz u zoo vrt je slobodan,ne znam da li je tako cele godine ili samo van sezone?Kada se malo odmorim postaviću i neke sličice u foto-turu :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Paliću sam bio nekoliko puta i boravio u sledećim hotelima/vilama:

Vila Lira

Nismo imali dece i išli smo sa još jednim parom, čini mi se 2005 godine. Simpatično mesto, mirno, čim izađete sa autoputa, nalazi se sa leve strane. Od hotela do jezera treba ići kolima, to je nekih 5-6 minuta vožnje. Imali smo noćenje sa doručkom. Sobe su male i svaka soba nema broj, već ima oznaku muzičkog instrumenta. Klopa korektna. Za parove super. Nije za porodice sa decom, mada imaju 2-3 veće sobe baš namenjene porodicama. Preporučujemo posetu majkinom salašu gde ima žive muzike i divne klope. Put do tamo je zemljani, ali bez obzira treba otići zbog atmosfere.

Vila Milord

Išli smo 2007 godine sa bebom od 4 meseca. Sobe jako lepe, tada nije bilo unutrašnjeg bazena, već samo spoljašnji. Od jezera udaljeno bukvalno 2-3 minuta peške. U hotelu je mouguće uplatiti samo noćenje sa doručkom, tj. nema mogućnost uplate polupansiona. Hranili smo se u maloj gostioni (gde nismo bili odiuševljeni), u restoranu na jezeru (u blizini zoo vrta) kao i u piceriji. Osoblje hotela je predivno, ima besplatan internet.

Hotel Prezident

Ovde smo bili nekoliko puta: 2009, 2010 (sa jednim detetom) i 2011 (sa dvoje dece, od kojih jedna beba od 4 meseca). Kupali smo se na unutrašnjem bazenu. Sobe su velike i prostrane, imali smo i dodatni ležaj i krevetac i bilo je mesta. Uplatili smo polupansion, ima i mogućnost punog pansiona. Po meni najbolji izbor baš zbog hrane. Više se isplati jesti u ovom hotelu ručak ili večeru (birate jedan od 3 mohuća obroka), jer vam spreme na licu mesta, sveže i ukusno, čak i jeftinije nego jesti meso sumnjivog kvalieta u maloj gostioni. U hotelu postoji besplatan internet, u holu je signal odličan, ali u sobama može da bude problematičan. Takođe, u unutrašnjosti hotela ima veliki spoljašnji bazen kao i dečije igralište koje je pokriveno i u hladu je.

Okolina jezera je prelepa, sve se lepo održava. Takođe vredi posetiti i zoo vrt, mi ga svaki put posetimo i deca se oduševe.

Savet: Nemojte ići za prvi maj, mi smo 2010 išli baš za prvi maj i sve se pretvori u jedan veliki vašar, sve smrdi na pljeskavice i to onda više nije Palić

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako si iz Beograda ona da bolje vozom dosta udobnije i povratna kata je 1000dinara brzi voz.

Sto se tice cena ja sam za Novu Godinu bila tad su cene bile od 800 do 2200din za noc po osobi...

Ima vise nego lepih smestaja za 2000din za dve osobe.

Izmenjeno (Zorana73)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bili smo za vikend na palicu i imali odlicno vreme i lep smestaj na samom jezeru ...

posli smo iz bg oko 8h ujutru da bi oko 10h bili na madjarskoj granici, jer smo usput svratili do segedina da kupimo ponesto :D ...

na putu ima samo radova kod beske i tu se malo sporije vozi, ali nema guzve ...

bilo je i par patrola tako da se pazite :D ...

u apartman smo usli oko 13h i uzivancija je pocela ... :D

sam4569.jpg

sam4629.jpg

sam4633.jpg

sam4634.jpg

sam4635.jpg

sam4636.jpg

sam4637.jpg

sam4638.jpg

sam4612.jpg

a posle je na red dosao i prelepi zooloski vrt :D ...

sam4654.jpg

sam4655.jpg

sam4657.jpg

sam4668.jpg

sam4702.jpg

preporuka za klopu restoran abraham ...

inace smestaj je vila elizabet ...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hteo bih da idem pocetkom oktobra na palic sa devojkom, jel bio neko skoro tamo i moze li se naci korektan smestaj a da nije preterano skup... kakve su cene po restoranima posto vidim retko koji smestaj ima kuhinju uglavnom su sobe sa kupatilom u pitanju.. zapala mi je za oko vila nikolas i madams, jel bio tamo neko i kakvi su utisci? unapred zahvalan :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u dvorisnom apartmanu Vila Regina, molila bih utiske...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko skoro boravio u Hotelu Prezident i kakva su iskustva ?

unapred zahvalan ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka