S_BG

Palićko jezero

164 poruke u ovoj temi

Da li neko ima preporuku za neku dobru vilu na Palicu, po mogucstvu nd ili apartman?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako nekom zatreba vodič za obilazak Palića i Subotice, ili ako Vam zatreba neka informacija slobodno mi se obratite. Radim kao vodič sa licencom.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Nov sam ovde. Imao bih jedno pitanje za one koji poznaju okolinu palickog jezera.

Pre godinu i po dana bio sam u jednom restoranu u blizini palickog jezera na kojem krupno pise: LESKOVACKI ROSTILJ.

Da li neko mozda zna kako se ovaj restoran zove?

Hvala na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da dugo nije bilo odgovora na ovu temu, a ja imam samo pitanja...

Ako se neko seti neka napiše kakve su sada cene za noćenje ili noćenje sa doručkom u nekoj od pristupačnijih vila....

:thankyou2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam sebi davno bookmark-ovala dve vile, pa evo da ih podelim sa tobom.

Na sajtu jedne imaju cene, a ovu drugu ćeš morati da kontaktiraš u vezi toga.

Vila Ricz

Vila Madams

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super! :klap::klap::klap: Vila Ricz je super za tu cenu! Koliko ranije treba da se rezerviše. Pitam zato što moj suprug ima malo čudan raspored rada, pa nikako ne mogu mnogo ranije da planiram putovanje.

P. S. Jao, jedva čekam ovo vreme da se još malo prolepša, svašta imam u planu da obiđem :klap::klap: :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim ja da si se ti rastrčala po temama! :klap:

Ne znam ništa u vezi rezervisanja, verovatno zavisi od perioda u kome ćeš ići.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da :D Ne znam gde ću pre :klap::klap: :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala smesko :klap:

:thankyou2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da podelim sa vama utiske iz prvomajske posete Paliću... Pošto smo se setili da bi bilo lepo da napravimo ovaj izlet četiri dana pre prvog maja :zvizduk: ponuda za smeštaj nije bila baš velika, jer je većinom sve bilo rezervisano. Te smo se častili ponudom vile Milord, koja se nalazi na prelepom mestu u Splitskoj aleji, od sadržaja nudi parking u dvorištu vile, doručak, i mali spa centar. U okviru spa centra imate zatvoreni bazen koji nije velik, ali ima neku mašinu koja pravi protok vode u bazenu pa imate utisak kao da plivate u brzoj vodi. Zatim, tu je još đakuzi, sauna i masaža koja se posebno naplaćuje. U letnjim mesecima radi i otvoreni bazen u dvorištu. Postoje sobe za pušače i nepušače, doručak je po principu švedskog stola i zaista je veoooma bogat :D Napravila sam foto turu sa ovog izleta koja će narednih dana biti odobrena, a ako mogu još nešto da pomognem, pitajte.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre nekoliko godina sam bila u jako lepoj Vili Elizabet. :srce:

Sobe su lepe i prostrane,iz nekih soba je pogled direktno na jezero,sve je vrlo cisto,domacini prijatni ljudi...

Dvoriste vile je prelepo,postoji i manji bazen u dvoristu.

Nalazi se vrlo blizu restorana Riblja Carda.

Ne secam se tacne cene nocenja sa doruckom,znam da nije bilo mnogo skupo. :don-t_mention:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Боравио сам пре 2 године у хотелу "President" и био сам веома задовољан. Хотел је заиста јако леп. Препоручујем га.

Људе често одбија цена, али они често имају акције, па и не буде тако скупо.

... Kada izađeš sa železničke ideš pravo dok možeš i udaraš na Mađarsku ambasadu,e tu onda ideš levo i na nekih 500m ti je hotel Patria i ispred veliko stajalište za taxiste. (i ovo ti je na 5minuta najviše)

Мала (добронамерна) исправка: у Суботици не постоји Амбасада Мађарске, већ Генерални конзулат.

Izmenjeno (ljerka)
spojena dva uzastopna posta
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmisljamo o odlasku za vikend pa imamo par pitanja( iako vidim da slabo ima odgovora, valjda ce neko gvirnuti i dati koji odgovorcic :klap: )

Posto bismo kampovali, u kom delu? ?

Da li je preporucljivo kupanje ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, slabo se pise na ovoj temi <_< Bila sam na Palicu pre mesec dana, za kampovanje ne znam nista, ali nikako ne bih rekla da je jezero za kupanje, u vodi je (bar je tada bila) neverovatna kolicina algi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam ponudu za docek Nove godine u hotelu Panorama (ili Panorama A) na Palickom jezeru ...

Da li bi neko od, recimo. Suboticana (ili neko ko je bio tamo), sa ovog foruma, bio voljan da napise par recenica o pomenutom objektu.

Unaprijed hvala i pozdrav ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka