S_BG

Palićko jezero

164 poruke u ovoj temi

Ima mali zatvoren i ima veliki otvoren! Na otvorenom nisam bio ali pre neki dan videh slike prijateljice koja se vratila i izgleda odlično!

prijateljica ili bazen? :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hahahahahaha! E Dani, Dani... Mnogo pitaš! :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima mali zatvoren i ima veliki otvoren! Na otvorenom nisam bio ali pre neki dan videh slike prijateljice koja se vratila i izgleda odlično!

Otvoren bazen je OK, pravougaonog je oblika, sa nekim nacrtanim delfinima na dnu, kao i dodatak u nastavku- manji okrugli bazen, koji je super za pijenje sokica i brckanje u plicaku :D

lezaljke su oko bazena i za goste hotela se ne naplacuju, a pice se placa prilikom napustanja hotela.

S tim sto nama iz nekog razloga nisu naplatili uopste, verovatno su zaboravili :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:) A koja je inače cena bazena ako nisi u hotelu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e, to ne znam...

kada smo mi bili, na bazenu je bio samo jos jedan par (gosti hotela).

mozes hotel da pozoves da pitas... dosta su ljubazni.

samo imam jednu manu (nije u vezi sa bazenom :) ), mi smo rezervisali sobu preko interneta, dobili smo obavestenje od recepcije da je rezervacija uspela. Medjutim, kada smo stigli u hotel nema nase rezervacije :blink: dobro je sto je bilo slobodnih soba... pa nije bilo problema, ali moglo je i da ne bude tako :mellow2:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo jos koji dan i pocinje nas vikend na Palicu... :P

E sad treba mi informacija kako od zeleznicke stanice u Subotici da stignem do Palica i kako od Palica da stignem na buvljak u Suboticu????

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pošto ideš vozom, možeš gradskim autobusom ili taxijem do Palića! A posle do buvljaka ti je ista varijanta! Prevoz za Palić čekaš na tom glavnom putu,odnosno kada izađeš sa železničke stanice ideš levo jedno 5 minuta i nailaziš na tu glavnu ulicu,pređeš put i sa te strane čekaš bus,ima relativno često!

Taxi nemoj hvatati na železničkoj jer ima puno divljaka,stajalište nije daleko. Kada izađeš sa železničke ideš pravo dok možeš i udaraš na Mađarsku ambasadu,e tu onda ideš levo i na nekih 500m ti je hotel Patria i ispred veliko stajalište za taxiste. (i ovo ti je na 5minuta najviše)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Roli hvala ti za info! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo jos koji dan i pocinje nas vikend na Palicu... :P

E sad treba mi informacija kako od zeleznicke stanice u Subotici da stignem do Palica i kako od Palica da stignem na buvljak u Suboticu????

Roli je sve fino objasnio samo cu da dodam da je linija "6" gradskog saobracaja za Palic, inace ta sestica vozi na relaciji Palic-buvljak pa ces lako moci da se snadjes :srce:

p.s. taxi do Palica je oko 300 din

Izmenjeno (drugarica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

p.s. taxi do Palica je oko 300 din

Nije mnogo,ne znam zašto mislim da sam više platio!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zavisi koji ali je uglavnom imedju 300-400 din (ako nisu poskupljivali od 5. maja kad sam bila zadnji put, sram me bilo :stidljivko: )

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i ja da dodam...

ako ides gradskim autobusom, karte se kupuju kod srednjih vrata (ima kao neki pult), to kazem da se ne bi izblamirao kao ja...

->

pitala sam vozaca cim sam usla u autobus da li se kod njega kupuju karte, rekao je ne i ja sam otisla i sela na prvo slobodno sediste (mislila sam da ce doci kondukter da naplati), da bi on posle pet metara zaustavio autobus i stao zbog mene da bi me podsetio da nisam kupila kartu i rekao gde da kupim :stidljivko:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da obnovimo malo ovu temu...

Ima li nekih preporuka za Palic-Suboticu ili eventualno NS za NG ? Dakle, ne zanima me preterano sam docek, vec smestaj...vile, hoteli,...

Izmenjeno (mikelis)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mikelis ako si bio na Palicu,napi si nam kako je bilo,kakvi su utisci,okolina,cene... mozda odem tamo u martu na neki produzeni vikend,pa cisto neke informacije,nesto sam vec videla,neki privatni smestaj,al su cene bas sarolike,pozz...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na zalost ove godine nismo bili. Bili smo za proslu novu u vili Regina...koja je poprilicno jeftina (mislim da je soba bila oko 2000din. dnevno) ali sasvim pristojna za tu cenu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26520
    Ukupno tema
    888157
    Ukupno poruka