aleksandra_

PLATAMON

1144 poruke u ovoj temi

mi kad smo bili platamon isli smo dionisov muzej, zevsova kupatila jos neka krpetanja po olimpu bese extra, al mi je sam platamon onako tugaaa.... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sto tuga? :D Zbog plaža? Ja se neću kupati na tim u gradu. Mene više zaniam kako ću se navići na malo stranih jezika, a puno srpskog, volim da slušam ostale, da se osećam da sam stvarno van Srb :suncase:@spas

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hitno mi je potrebna pomoć... Trenutno sam u Nei Poriju i za dva dana utepalo mi se dvoje naočara za vid. U Platamonu bi trebalo da postoji optika, ali na njihovoj Facebook strani ne piše adresa. Zna li iko gde se nalazi? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hitno mi je potrebna pomoć... Trenutno sam u Nei Poriju i za dva dana utepalo mi se dvoje naočara za vid. U Platamonu bi trebalo da postoji optika, ali na njihovoj Facebook strani ne piše adresa. Zna li iko gde se nalazi? 

 U ulici gde je setaliste glavnoj , blize Nei poriju ima jedna sasvim dobra radnja.  Orijentaciono, u centru Platamona ima manja luka, pa druga ulica paralelno s morem, videces piljara je na cosku, pa pored par radnji i ta optika. Sigurno rade dvokratno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno! :srce: Nadam se da ću pronaći. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se ove godine odlucili za Nei Pori jer nikada nismo bili, ali su svi polupansioni bili rasprodati! Tako da uplatismo Platamon, hotel Lego. Ako neko ima nesto da mi kaze, slusam :-)
Inace autom smo i sa detetom od 2,5 god. Koju plazu preporucujete?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, da li je ovog leta neko boravio u Vili Dimitris u Platamonu? Molim Vas za utiske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi se ove godine odlucili za Nei Pori jer nikada nismo bili, ali su svi polupansioni bili rasprodati! Tako da uplatismo Platamon, hotel Lego. Ako neko ima nesto da mi kaze, slusam :-)
Inace autom smo i sa detetom od 2,5 god. Koju plazu preporucujete?

Ako niste za vožnju najbliža vam je mala peščana uvalica u samom gradu gde će dete sigurno uživati... 

Ako ste za vožnju do neke plaže možda Skotina

A ni Nei Pori nije daleko ako ste za takav vid plaže. Lično nama ona nije legla. 

Nama se dopala Kalamaki na putu do NP ali tu nema dugog plicaka

Pozz

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Ima li neko informaciju o vili Vagios. Vidim slike, ali nema objašnjenja o apartmanu. Ne vidim kakvi su ležajevi u dnevnoj sobi. Ako je neko bio, molim Vas da mi pojasnite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pošto sam pitala za optiku, da vam prenesem iskustva. Radno vreme je 19-24. U subotu uveče odnela sam naočare na popravku. Optičar kaže da mora da ih odnese u radionicu koja nije u Platamonu i da će biti gotove u ponedeljak, pošto je sutra nedelja. Uzeše mi i broj telefona za svaki slučaj. Suprug je u ponedeljak otišao po njih, a ja ostala s decom u Nei Poriju. Tamo mu je radnica nonšalantno rekla da nisu gotove i da dođemo sutra?! On joj je objašnjavao da mi sutra krećemo za Srbiju, ali šta to njih briga. Jedva ju je ubedio da ćemo mi u 19h već biti na putu, pa su se dogovorili da ih preuzme u 11. Optičar je ušetao u radnju za to vreme i pravio se blesav, nikakav pokušaj izvinjenja ili objašnjenja od njega. Krajnje neprofesionalno! Ne uzimaju u obzir da turisti ne ostaju zauvek tu, niti da nisu svi smešteni u Platamonu. Popravio ih je ok, ali i bio je banalan problem. Za slučaj nužde dobra optika, ali insistirajte da vam urade za kad ste se dogovorili. Da se nismo sutradan vraćali, verovatno me ne bi toliko iznervirali, mada i onda ne smatram da ima smisla da se tako odnose prema mušterijama. 

Izmenjeno (pera_detlic)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uskoro prvi utisci od mene :)

Bas neprofesionalno od njih, @pera_detlic! Podsecaju me na ljude kod nas

:angry2: I dalje ne znam sta ti se desilo sa naocarima, znam za izraz ''utepati'', u smislu ubiti :D

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pošto sam pitala za optiku, da vam prenesem iskustva. Radno vreme je 19-24. U subotu uveče odnela sam naočare na popravku. Optičar kaže da mora da ih odnese u radionicu koja nije u Platamonu i da će biti gotove u ponedeljak, pošto je sutra nedelja. Uzeše mi i broj telefona za svaki slučaj. Suprug je u ponedeljak otišao po njih, a ja ostala s decom u Nei Poriju. Tamo mu je radnica nonšalantno rekla da nisu gotove i da dođemo sutra?! On joj je objašnjavao da mi sutra krećemo za Srbiju, ali šta to njih briga. Jedva ju je ubedio da ćemo mi u 19h već biti na putu, pa su se dogovorili da ih preuzme u 11. Optičar je ušetao u radnju za to vreme i pravio se blesav, nikakav pokušaj izvinjenja ili objašnjenja od njega. Krajnje neprofesionalno! Ne uzimaju u obzir da turisti ne ostaju zauvek tu, niti da nisu svi smešteni u Platamonu. Popravio ih je ok, ali i bio je banalan problem. Za slučaj nužde dobra optika, ali insistirajte da vam urade za kad ste se dogovorili. Da se nismo sutradan vraćali, verovatno me ne bi toliko iznervirali, mada i onda ne smatram da ima smisla da se tako odnose prema mušterijama. 

Tako je to u Grckoj. Grci koji nemaju veze sa turizmom su totalno druga prica od onih koji su vezani za turizam. Tako da je cesta pojava neljubaznosti i nonsalantnosti u tom "resoru" pa se nasi ljudi neretko neprijatno iznenade. :neznam::D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Ima li neko neku informaciju o vili Rania. Nova je u prodaji, nisam nigde poročitala neko mišljenje o njoj. Ako neko ima neke iformacije neka podeli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka