puzic

Didim, Egejska obala

30 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u Turskoj u Didimu? Pronasla sam preko agencije bigblue, jedini je hotel koji nude je CLUB HOTEL TARHAN. Pa ako je neki i bio u ovom hotelu zelela bih da cujem utiske. suprug i ja putujemo sa dvoje male dece...citala sam na forumu da agencija big blue nije tako sigurna, da su mnogi nezadovoljni pa me i to dodatno brine!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bio, ali planiram da idem( ne ove godine).Na engleskim sajtovima je ocenjen sa 4* kao hotel za porodicni odmor.Od Didima

je udaljen 6 km. hrana i cistoca su ok jedino vecernja animacija je

"tanka" i more je nesto hladnije (od Antalijske regije)i sa talasima.

Lezaljke oko bazena zauzimaju jos uvece za sutradan dok na plazi to nije slucaj. Ako se odlucite za ovaj hotel, napisite nam iskustva kao

i kakva je organizacija Big-blue agencije.

Sdacan pozdrav :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i da li je neko bio u Didim-u ? Ne na izlet vec na letovanje ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nismo bili u Didimu,ali smo letovali preko Big blue agencije,tako da nema razloga za brigu,jer je bilo ok

Sad sam skoknula na njihov sajt,nisam nasla ponudu za Didim,pa me zanima gde sam pogresila i gde se to nalazi.Volela bih da procitam nesto o tom hotelu,i da vidim sta nude:cool:

Izmenjeno (goca)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Goco, mene bas zanima kakav je Didim. Vidim fin neki hotelcic i dobra cena. Pa koja je prica sa Didimom kao mestom. Ne zanima me zurkanisanje ali da li imamo gde da se prosetamo ili ne daj boze ako zatreba lekar.. nemam predstavu koliko je mesto uopste ... znam da je samo izmedju Kusadasija i Bodruma :blush:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Didim se nalazi na Egeju nesto juznije od Kusadasija, a mesto je slicno Cesmama (severnije od Kusadasija)ima svoje drazi i zanimljivosti.Oba mesta nase agencije skoro i da ne rade zbog slabog interesovanja. Vecinom su gosti, u gore napomenutim gradicima,englezi i turci, dok rusa ima vrlo malo. Didim ove godine nudi Ponte i to tri hotela 5*: Venosa beach resort & spa;

Palm wings beach resort i Club tarhan (svi ALL). Cene za sam kraj juna

Venosa 800, Palm 760 i Tarhan 650 e po osobi. Uostalom pogledajte na sajtu, ja sam dobio cenovnik i katalog pa odatle citam cene.

Inace mesta su sasvim ok, izleti se organizuju kao i iz Kusadasija, a cenkanje je i dalje aktuelno posto ima malo rusa koji to ne rade jer ne pitaju za cenu :lud:

Izmenjeno (Serafim)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam videla dva hotela na Odeonovoj ponudi, pa rekoh ajde da se raspitam, fine su cene za ono sto vidim da hoteli nude. Prvo nam je Kusadasi u planu, ali eto nije na odmet imati i B varijantu. A gde god da ukucam didim po netu dobijem samo slike i info o starom Didimu.

ps evo upravo sam nasla nesto pa mozda koristi i ostalima:

http://www.yesdidim.com/altinkum_didim.html

DIDIM

Izmenjeno (leprsava)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Didimu naj poznatija plaza je Altinkum ( zlatni pesak) idealna za porodice sa malom decom (blue flag). Mnostvo restorana, kafica pa i diskoteka, naravno i radnji i bazara :klap:

Hoteli po mom ukusu su :

Holiday resort 4* i Club Okaliptus HV-2

Oba sa svojim plazama, ALL,cisto, uredno, klopa o.k. samo sa malo vise rusa, koji meni licno ic ne smetaju :cool:

Rusa inace ima naj vise u Palm Wings-u

Izmenjeno (Serafim)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko vidim u Ponteovom cenovniku, dva deteta + dva roditelja su predvidjena samo u Tarhan hotelu a ne i u Palm Wings i Venosa.

Ako je to ovaj hotel:

http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g1182247-d315355-Reviews-Tarhan_Didim_Holiday_Village-Didim_Turkish_Aegean_Coast.html

rating mu je jadan.

Da li neko ima iskustva sa nekim od ova tri hotela?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja ne nadjoh nijedan hotel na ponteovom sajtu :zvizduk: .... od Turske samo Istanbul :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam cenovnik, uzeo sam ga na sajmu.

na sajtu nema ništa. - za agenciju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da, sajt im je poprilicno prazan. Ako te zanima Didim imas i u Odeonovoj ponudi. Ne spominje se, ali ga u cenovniku ispod Kusadasija ima ( dva hotela )

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, našao sam cene. Nedostaju još iskustva iz prve ruke.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa, da ali izgleda da je stvarno izuzetno mala posecenost... proveravala sam i foto ture, svuda su samo slike starog grada sa izleta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na tripadvisor forumukažu da se ove godine tek otvara. To mi se ne svidja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26840
    Ukupno tema
    901428
    Ukupno poruka