prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1422 poruke u ovoj temi

@NecaBG baš bi bilo super da konačno imam i mi našeg čoveka koji radi u SG. Slažem se sve sa tobom. Bila sam i u hotelima sa 5 zvezdica ali nekako ili navika ili pojma nemam šta za sad meni je SG super.

Zaista sam uživala 2 nedelje. Možda sam imala neke privilegije kao stari gost, ali to mi je prosto normalno. Tako da javi da znamo da nas čekaš u SG. Srećno :cvetic:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@vesnasm Ako budem otišao, a to stvarno želim, svakako ću Vas obavestiti.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gledam ponudu izbacio travelland za jun mesec u ovom hotelu deluje primamljivo.Citao komentare i ovde i na tripadvisor ima od trnja do zvezda xaxa ono sto mene zanima a nadam se da ce mi neko odgovori ??? Smestaj za dvoje odraslih i dete od 4 god rekli su mi u agenciji jedan krevet ogroman eeee sad dali stvarno moze da se odmori na tom krevetu ili je to samo laz od ovih iz agencije .Nebi bas da se guram sa detetom u istom krevetu za taj prilicno veliki novac??? i jos jedno pitanje dal je bilo problema sa stomacnim virusom u ovom hotelu? milim u vecem broju jer je Egipat specifican za tu boljku. Pozzz svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili letos, ali nismo hteli veliki krevet, već odvojene, da se naspavamo bez guranja i šutiranja, nas dvoje matoraca, a stradao je moj stomak, zbog leda u sokovima... Odavde smo poneli Nifuroxazid, tako da sam rešila problem za neka tri, četiri dana, nije bilo previše strašno, ali zbog deteta povedite računa...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iz agecije su mi rekli da je u ponudi taj king size krevet ,ako bude tesno mislim da cu sa 20 eur da resim taj problem ...bar se nadam.Jedino sto je otpao jun jer supruga ne moze da uzme odmor pa ostaje pocetak avgusta a iskreno u tom periodu mislim da je najgore stanje u hotelu jer je tad guzva ....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili od 10-og i jeste bila gužva, međutim, nama to ne smeta, tako da nisam relevantna za to, nažalost... Najveća gužva je kad je klopa u pitanju, zbog stolova i mesta u glavnom restoranu, a imate ih i na plažama, tako da ni to nije neki veliki problem...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam u hotelu krajem septembra i početkom oktobra i čisto da se zna da je u Egiptu tada špic sezone i najveće su gužve. Tad se u hotel sruči masa ljudi naročito iz Saudijske Arabije. Što se tiče osoblja i čistoće u hotelu ono je na zadovoljavajućem nivou. Definitivno za taj broj gostiju koliko hotel prima nemaju dovoljno osoblja, tako da osoblju uopšte ne treba zameriti neke sitnice. Glavna zamerka na hotel i jeste ta... Nesrazmeran broj gostiju u odnosu na veličinu plaže... Pri tome uopšte ne mislim na broj i udaljenost ležaljki već na deo mora koji je ograđen za plivanje. Praktično je nemoguće da u nekim periodima dana zamahnete dva puta i ne naletite na drugog kupača. Problem izlaska van tog ograđenog dela za plivanje su skuteri koji se vrte baš uz same bove. Možda za roditelje se decom plaža i nije loša, jer decu možete da pustite i ne razmišljate o njima... Nema dubine... Ali za odrasle baš i nije najbolje rešenje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Još jedan mali detalj koji mnogima može uticati na odabir hotela. Sobu sam dobila uz stavljanje novca u pasoš i odmah je bila na prvi pogled dobra... Novi deo... Delimični pogled na pučinu... Međutim... Od 10 večeri, 7 večeri u sobi nisam imala toplu vodu... Prvi dan kad sam stigla su mi popravljali nešto u kupatilu... Stigla topla voda... A onda se nastavljala agonija svako veče ista... Nema tople vode uveče kad se vratim sa plaže... Onda odem na recepciju da prijavim... Onda se dogovorim sa njima da ako do ujutru ne poprave zamenim sobu... Ujutru ima tople vode i ne zamenim sobu... I onda opet uveče isti krug i istia priča... Ne razumem baš kako im funkcioniše sistem, ali nije bila ona situacija da kad otvorim toplu vodu treba čekati da poteče topla... Kada pustim toplu vodu uopšte nije bilo vode ni hladne ni tople... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li nekoga da je bio u skorije vreme ili je trenutno u ovom hotelu? Kakvo je stanje sto se tice popunjenosti, usluge, cistoce? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26503
    Ukupno tema
    887619
    Ukupno poruka