prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1422 poruke u ovoj temi

Evo i mi se vratismo...sta reci za hotel....a ne zaplakati:rolleyes:

Guzva,svuda redovi,za pice,za hranu...pritom onako neljubazno sipaju pa ti bace...haos...

Hrana lepa,ali samo za slikanje...ukus skoro svega grozan,krompir je bio pecen jednom u nasih 10 dana...i to opet sve zbog ogromne guzve,ne mogu da postignu sve da pripreme...

Od tri plaze,valja jedino glavna i to prepodne dok je cisto i nema guzve..

Za lezaljke otici najkasnije do pola 7,a za prva tri reda do 6...dali smo pare decku iz obezbedjenja da nam sacuva dok obavimo dorucak,kaze ok,ali onaj sto radi sa peskirima uzeo i lepo sklonio...uzas...tako da smo se smenjivali...

Nemojte propustiti veceru i program u onom restoranu u tornju,to nam je bilo najlepse vece..rajsko ostrvo takodje prelepo...

Ukusi i ocekivanja se razlikuju,nekome je sve extra,nekome ne...

Sve u svemu,dogodine se vracamo u lepu nam Grcku:ljubav:

Bolje promenite hotel sledece godine ;)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suprug i ja još i bi,ali deca žele u grčku,sin kukao sto nema talasa...možda Sinbad ali za još neku godinu... nije za nas odmor kad stalno gledaš na sat kad je šta i gde je šta...da smo sami druga priča,ali sa decom za još koju godinu možda...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Razumem i u pravu si,ali nemoj da te ovaj hotel pokoleba.Kod nas u Sindbadu je po ceo dan bila hrana u restoranima.Talasa je bilo samo u bazenu sa talasima u akva parku :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Suprug i ja još i bi,ali deca žele u grčku,sin kukao sto nema talasa...možda Sinbad ali za još neku godinu... nije za nas odmor kad stalno gledaš na sat kad je šta i gde je šta...da smo sami druga priča,ali sa decom za još koju godinu možda...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sve ovo sto procitah samo je potvrdilo moj zakljucak u junu da ja,sto se tice ovog hotela,ni u ludilu ne bih otisla u julu,avgustu,za vreme Bajrama,,itd...Tacno sam tako zamisljala te mesece,redove,guzvu..Mi smo to samo malo zakacilo trinaesti,cetrnaesti dan..Hvala na realnim utiscima.Pomoci ce mi sledece leto u odabiru datuma.Mi sada idemo ponovo u novembru u Egipat pa videcemo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sve ovo sto procitah samo je potvrdilo moj zakljucak u junu da ja,sto se tice ovog hotela,ni u ludilu ne bih otisla u julu,avgustu,za vreme Bajrama,,itd...Tacno sam tako zamisljala te mesece,redove,guzvu..Mi smo to samo malo zakacilo trinaesti,cetrnaesti dan..Hvala na realnim utiscima.Pomoci ce mi sledece leto u odabiru datuma.Mi sada idemo ponovo u novembru u Egipat pa videcemo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skroz ste u pravu,verujem da je slika mnooogo drugačija kad nije vrh sezone...novembar bi bio bas idealan i možda bih se tada i vratila,samo da možemo finansijski...

Nisam rekla da smo bili smesteni u premium delu,to je na onoj trećoj plazi skroz desno...sobe su skromne ali je bilo mirno bez one gungule,lepo se naspavas ko čovek...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i u junu je bilo ok..mi smo bili od 15 tog juna.Htela sam početak juna ali bio je Bajram u tom periodu pa sam gledala da ga izbegnem.Novembar idemo u Sinbad.Ali ja bih se rado vratila sl.godine i u Sea Gull ali nikako od kraja juna do kraja septembra.Iskusniji će potvrditi,mislim da u drugoj polovini oktobra nije haos

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim putnike koji su bili zadovoljni svojim smestajem u hotelu da mi u pp posalju broj sobe. Unapred hvala! Sitno brojim... ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pazite se KRADU ...nama su ukrali 50eura iz sobe i neke suvenire. Kada smo prijavili bili su jos neki ljudi kojima su ukrali ceo novacnik iz sobe. Sutradan posle ciscenja pare su se pojavile. Pritom je njihovo obezbedjenje prevrnulo sobu 3 puta do trenutka kada su ih nasli nisu bile tu. Cistacica je cistila sledeci dan i vratila. Guzva svuda hrana neukusna poluziva. Nismo razmazeni . Case u koje sipaju sokove su poluprljave zbog velike guzve ne stizu da ih operu kako treba samo ih provuku kroz vodu. O haosu za lezaljke necu ni da pricam. Sve u svemu nadali smo se najboljem ali vratili se totalno razocarani. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako drugacije i moze biti u hotelu sa preko 600 soba ? guzvetina i nista drugo, kako god okrenes, koliki god da je hotel. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verovatno i veličina i broj restorana i veličina plaže igra ulogu u odnosu na tih 600 soba, inače bi gužva bila u svim hotelima... 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pazite se KRADU ...nama su ukrali 50eura iz sobe i neke suvenire. Kada smo prijavili bili su jos neki ljudi kojima su ukrali ceo novacnik iz sobe. Sutradan posle ciscenja pare su se pojavile. Pritom je njihovo obezbedjenje prevrnulo sobu 3 puta do trenutka kada su ih nasli nisu bile tu. Cistacica je cistila sledeci dan i vratila. Guzva svuda hrana neukusna poluziva. Nismo razmazeni . Case u koje sipaju sokove su poluprljave zbog velike guzve ne stizu da ih operu kako treba samo ih provuku kroz vodu. O haosu za lezaljke necu ni da pricam. Sve u svemu nadali smo se najboljem ali vratili se totalno razocarani. 

Mi smo bili u hotelu kada se to sve izdešavalo....i utisci su nam apsolutno isti...nažalost...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili u hotelu kada se to sve izdešavalo....i utisci su nam apsolutno isti...nažalost...

Evo i mi se vratismo...sta reci za hotel....a ne zaplakati:rolleyes:

Guzva,svuda redovi,za pice,za hranu...pritom onako neljubazno sipaju pa ti bace...haos...

Hrana lepa,ali samo za slikanje...ukus skoro svega grozan,krompir je bio pecen jednom u nasih 10 dana...i to opet sve zbog ogromne guzve,ne mogu da postignu sve da pripreme...

Od tri plaze,valja jedino glavna i to prepodne dok je cisto i nema guzve..

Za lezaljke otici najkasnije do pola 7,a za prva tri reda do 6...dali smo pare decku iz obezbedjenja da nam sacuva dok obavimo dorucak,kaze ok,ali onaj sto radi sa peskirima uzeo i lepo sklonio...uzas...tako da smo se smenjivali...

Nemojte propustiti veceru i program u onom restoranu u tornju,to nam je bilo najlepse vece..rajsko ostrvo takodje prelepo...

Ukusi i ocekivanja se razlikuju,nekome je sve extra,nekome ne...

Sve u svemu,dogodine se vracamo u lepu nam Grcku:ljubav:

I ja sam posle 15 godina u Grckoj resila da promenim. Pritom sam isla sama sa 3 dece. Mislim nestajanje suvenira iz sobe je suludo iako nije bilo moguce da smo izgubili sve je tesko od kamena ili one teglice sa pesko...vrhunac je kradja para i vracanje istih sutradan. Ljudima kojima je nestao novcanik isto tako je misteriozno pronadjen. Kada su vratili kamere videli su da je u sobu ulazio sobar...prema tome mozda smo mi bili lose srece ali definitivno makar za sad u egipat se necemo vracati. Da ne pricam o tome da se deci nista od hrane nije svidjalo napominjem nismo razmazeni jednostavno mnogo ljudi u hotelu oni jednostavno ne postizu u svakom smislu  da li bilo spremanje hrane ili pranje casa...cak sam.videla da i slamcice peru e to tek mi je neverovatno, kada deca dodju po drugi sladoled po redu oni ih gledaju kao da mi to nismo platili ajde to mogu i da zanemarim ali generalno vrlo los utisak je hotel ostavio na nas i i to je zakljucak price.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26509
    Ukupno tema
    887864
    Ukupno poruka