prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1422 poruke u ovoj temi

Ja spavam do podne, kad god mogu.

Znaci, da ne krecem uopste ?

Zato me i zanimaju soping i nocni zivot, jer znam da se rano smrkava. 

Da li je dozvoljeno nocno kupanje u moru?

Nije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja spavam do podne, kad god mogu.

Znaci, da ne krecem uopste ?

Zato me i zanimaju soping i nocni zivot, jer znam da se rano smrkava. 

Da li je dozvoljeno nocno kupanje u moru?

Ni u moru ni u bazenu.

Nije bas destinacija ni za shopping nit ne znam ni ja kakav nocni zivot.Naravno,ima klubova,diskoteka,pogledajte njihove stranice da vidite kad se koje vece nesto desava.Klasicnih kafica ima dosta.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema više zabušavanja, došlo je vreme da i ja napišem nešto o našem ovogodišnjem letovanju u Egiptu :) Pokušaću da budem što kraći a opet što opširniji i jasniji, kako bih pomogao forumašima da se eventualno odluče za ili protiv ovog hotela, kao što sam se i ja odlučio za isti na osnovu dosadašnjih iskustava članova :)

@MarkoFaca

Svaka čast na ovako detaljnim uputima i savetima, pre svega za ljude koji prvi put idu u Egipat, i koji  pritom odsedaju u ovom hotelu. Ako može još neko pojašnjenje (pošto sam ja jedna od tih ?) : kada govorite o plaćanju u dolarima, da li se tu misli na američki dolar ili...? Koji je vaš savet, da li kupiti dolare ovde u Srbiji pa poneti tamo kako bi se imalo za raznorazna plaćanja, ili odavde nositi eure pa ih tamo razmenjivati za dolare? I da li je generalno bolje imati kao valutu tamo eure ili dolare (za izlete, suvenire, taxi, za podmazivanje recepcionera pri čekiranju za bolju sobu ?, i sve ostale troškove....)??? Hvala unapred na odgovoru ?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo trenutno u hotelu. Iz bazena teraju vec u 17.30 iz mora u 18h. Sto se tice valute sasvim je svejedno dolari ili euri sve primaju. Sto se lezaljki na plazi u 7 je vec sve puno ljudi dodju zauzmu pa se smenjuju. Danas je bila frka oko toga bas nasi i neki stranci jedni tvrde da su oni zauzeli drugi da su oni. Ustvari ujutru je neko od njih stavio peskire u otisao , momak sa plaze kad je video da nema nikoga je sklonio peskire dosli drugi zauzi i eto frke. Trenutno je sea gull krcaaaat bukvalno to je jedino sto mi se ne svidja. Sve ostalo manje vise ok

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo trenutno u hotelu. Iz bazena teraju vec u 17.30 iz mora u 18h. Sto se tice valute sasvim je svejedno dolari ili euri sve primaju. Sto se lezaljki na plazi u 7 je vec sve puno ljudi dodju zauzmu pa se smenjuju. Danas je bila frka oko toga bas nasi i neki stranci jedni tvrde da su oni zauzeli drugi da su oni. Ustvari ujutru je neko od njih stavio peskire u otisao , momak sa plaze kad je video da nema nikoga je sklonio peskire dosli drugi zauzi i eto frke. Trenutno je sea gull krcaaaat bukvalno to je jedino sto mi se ne svidja. Sve ostalo manje vise ok

@Naciko

Mi nismo nikoga castili za sobu iako smo hteli. Prvu smo dobili losu sutradan smo se bunili dobili smo odlicnu i to je to. Bez brige

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam pitanje u vezi sa Captain Nemo restoranom, ko je bio na klopi, šta je u ponudi na jelovniku, morska hrana ili ima još izbora? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Silvija sa Dorćola nismo bili restoran je ala Card. Tako su nam rekli.

I da receno je da je riblji restoran.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li iko kada se ide tj kada nam je let za 9.avgust? 

Ja sam cula da je taj Nemo iskljucivo riblji restoran, 

Ja im pisala unapred za sobu sa lepim pogledom u starom delu, videcemo, bice detaljnih izvestaja :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odgovorili su mi na FB da služe i roštilj, msm meso sa roštilja... :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel neko ide 6.9 

Jel neko letovao u hurgadi preko faros tours agencije? 

Izmenjeno (Dejan070107)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Išli je više članova preko Farosa. Sve preporuke imaju od mene, osim za organizaciju ronjenja... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neko još ide prekosutra, preko Wayout-a, u SeaGull, ali zaboravila sam ko, pa bih da se javi ako pročita... :rolleyes: Možda bismo i na neki izlet, izlazak u grad, mogli zajedno...

Izmenjeno (Silvija sa Dorćola)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i mi se vratismo...sta reci za hotel....a ne zaplakati:rolleyes:

Guzva,svuda redovi,za pice,za hranu...pritom onako neljubazno sipaju pa ti bace...haos...

Hrana lepa,ali samo za slikanje...ukus skoro svega grozan,krompir je bio pecen jednom u nasih 10 dana...i to opet sve zbog ogromne guzve,ne mogu da postignu sve da pripreme...

Od tri plaze,valja jedino glavna i to prepodne dok je cisto i nema guzve..

Za lezaljke otici najkasnije do pola 7,a za prva tri reda do 6...dali smo pare decku iz obezbedjenja da nam sacuva dok obavimo dorucak,kaze ok,ali onaj sto radi sa peskirima uzeo i lepo sklonio...uzas...tako da smo se smenjivali...

Nemojte propustiti veceru i program u onom restoranu u tornju,to nam je bilo najlepse vece..rajsko ostrvo takodje prelepo...

Ukusi i ocekivanja se razlikuju,nekome je sve extra,nekome ne...

Sve u svemu,dogodine se vracamo u lepu nam Grcku:ljubav:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo upravo u hotelu, jeste, gužve su, ali hotel ima preko 700 soba, tako da... Drugo, u toku je i njihov praznik pa je i Arapa mnogo više nego što bi ih, možda, bilo. Što se ležaljki tiče, nije baš sve tako, mi oko 7 uzmemo peškire i zauzmemo ležaljke drugi ili treći red od vode, ne zato što nema mesta, tako nam odgovara. Peškiri iz soba, kese, bočice od sredstava za mazanje, neki odrpani kačket, sve to po ležaljkama ostavljeno, niko ne dira, iako nije korektno prema drugima... Krompir, da, nedovoljno pečen, kuvan, štagod, hrane ima raznovrsne, to oko bacanja i neljubaznosti - nisam doživela, uvek nazovem dobar dan, kažem molim, hvala, i što drugi ne dobiju - ja dobijem, tako da...

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26509
    Ukupno tema
    887868
    Ukupno poruka