prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1438 poruka u ovoj temi

 

 

Da, ovakvu sliku sa 1o ljudi u moru možete napraviti do 10 sati ujutro. Što niste slikali malo prije ručka ili posle večere? More i plaža ispred hotela nemaju veze sa ljepotama egipta i ljepotama crvenog mora. Ponavljam plaža i more ispred hotela su samo OK i to do 10 sati kada nema puno gostiju.

Crveno more jeste lijepo i ljepše od turskog ali je sve ostalo na strani turske (osim cijene hotela koje su malo viša).

Ja sam bio smješten u novom dijelu i tu su sobe ok ali jako prljave. Na recepciji dao 10€ i dobio sobu sa djelimičnim pogledom na more, pored ringišpila od kojeg nisam zaspao 13 noći kako treba. Nije mi se dalo mijenjati sobu jer sam shvatio da su sve iste a za malo bolje sobe treba doplatiti puno više od ovih 10€.

I na kraju soba je meni bila ok, jeste prljavo ali meni to toliko ne smeta. Glavna zamjerka je meni bila buka u hotelu što od vriske i cike djece što od ringišpila koji je odmah do hotela i sa kojeg glasna muzika ne prestaje do 2 posle ponoći.

Napisat ću ja još detaljno šta mi se svidjelo a šta ne. Još uvijek se odmaram od puta jer sam tek juče stigao kući.

Samo ću još navesti da je ovaj hotel ok ali za cijenu od max 1000 € za 10 noćenja i da je 7,5 ocjena koja stoji na booking-u 100% realna.

 

I da umalo da zaboravim, ovdje je neko ranije pisao za dječije pelene u moru. Nisam vjerovao dok i do mene nije došla pelena u punoj veličini :)

Cika i vriska dece?! Ajte molim Vas! Pa ja imam dete. Fala Bogu da se cuje! I treba da se cuju! Pretpostavljam da ih Vi nemate. Gluplji komentar ne cuh skoro!

I nas je hotel izasao 500$ po osobi, sve sa taksama, znaci vise od pola odpada na avion. Vas su odrali. 

Na plazi sam bila uvek pre pola 6. I slika je slikana preko dana, popodne. Ne poricem guzvu u vodi, ali mi smo se kupali van bova i nikada  nikog nije bilo. Sobu smo stvarno dobili kao sa slika sa neta, verovatno ide prema onome koliko im se svidis?....a posto sam ja plavusa.....hahahaha

Na veceru smo isli uvek na kraju...kao i na sve obroke... i nije bilo guzve, mada smo mi jeli jedan eventualno dva obroka....ni kod kuce ne jedem 5 puta dnevno. 

I jos jednom da ponovim....za decu ne zelim da slusam....em imam dete em radim u skoli. 

Pelene u moru....pa nisu ih bacili Egipcani. Oni i te kako vode racuna o moru, to smo mi bacili. Ja sam dozivela da me staf  izriba na plazi sto ne drzim pepeljaru pored sebe dok pusim cigaretu...izvinjavala sam se ,a stvarno ne tresem pepeo po plazi nego uvek u pepeljaru....ali eto nije bila pored mene...na lezaljci. 

Ako Vam smetaju deca Vi lepo idite u hotele koji su bez dece, naravno postoje, ali i kostaju.

 

Izmenjeno (Dupalomirjana)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Saglasna da je glupo ocekivati da nema dece i graje,a htl ima akva park i ringispile i kojesta.Ja imam dete,pa oper ne volim takve hotele jer ne volim guzvu niti bas puno dece,biram zato ipak koliko-toliko mirnije.To je recept i za druge ljude ili na kraju krajeva-adults only.

1000e za Seagull je van pameti.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Saglasna da je glupo ocekivati da nema dece i graje,a htl ima akva park i ringispile i kojesta.Ja imam dete,pa oper ne volim takve hotele jer ne volim guzvu niti bas puno dece,biram zato ipak koliko-toliko mirnije.To je recept i za druge ljude ili na kraju krajeva-adults only.

1000e za Seagull je van pameti.

Ko je platio 1000€? Mozda za dvoje sa prevozom? Toliko je nas izaslo. Nas troje po 500€- takse, dinarski deo i prevoz. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Muž i ja, znači dve persone, oko 630€ po osobi, sa sve taksama...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ko je platio 1000€? Mozda za dvoje sa prevozom? Toliko je nas izaslo. Nas troje po 500€- takse, dinarski deo i prevoz. 

Ovaj covek sto je pisao,sto ste ga citirali..ili to za dvoje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ovaj covek sto je pisao,sto ste ga citirali..ili to za dvoje?

Pa ne verujem da je za jedno, nama su nudili 15 dana za razliku od 150 €. Ako je placeno 1000€ onda je odran. A i mi smo isli preko prijatelja, trazili smo najnizu mogucu cenu. Ne racunajuci takse i avion mi smo prosli odlicno.

 

Muž i ja, znači dve persone, oko 630€ po osobi, sa sve taksama...

Koliko dana?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To zaboravih, 13 noći a 15 dana...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

To zaboravih, 13 noći a 15 dana...

Pa to je ok cena. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa jeste, nisam ni rekla da nije, samo sam se nadovezala...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaki sekund je dragocen :D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja spavam do podne, kad god mogu.

Znaci, da ne krecem uopste ?

Zato me i zanimaju soping i nocni zivot, jer znam da se rano smrkava. 

 

Da li je dozvoljeno nocno kupanje u moru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da nije, negde videh da oko 5, 6 popodne teraju iz vode i, valjda, zatvaraju plaže, bazene, to će neko iskusniji bolje znati...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka