prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1438 poruka u ovoj temi

 

Pa đe baš pivo bezalkoholno :(

 

E Jovo, nemaš sreće izgleda :hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam na pivo u Sea Gullu potrošila preko 100€ sigurno. Stella i Sakara, svako veče po 3-4 . 

Pitam ga jel ima uopste alkohola u onom njihovom sto je u all, kaze ima malo ? naravno ni da dirne. Naručimo prvu turu oko 1,5€ pivo, drugu turu mu damo bakšiš veći nego cena piva, treću turu nam traži ko prve dve zajedno. Menja nam cenu piva za svaku turu za jedno veče. Onaj ćelavi debeli što gura kolica prevarant težak. ?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ovaj seagull sto se tice plaze i mora je uzas ali u pravom smislu te rijeci. Ja ne mogu da shvatim kako neko moze provesti 13 dana na ovoj plazi. Hotel je ogroman, ima puno sadrzaja i sa te strane je stvarno ok. Hrana je odlicna i stvarno ko kaze da nije dobra je proklet. Mozda bi voca jedino moglo biti malo vise. Osoblje se trudi ali je higijena generalno jako losa. Sreca moja pa sam prvi put u egiptu pa sam u 14 dana 10 dana na izletima a da sam osudjen na ovu plazu hotela za mene bi bio ovo totalni promasaj. Sreca utisak su mi popravili izleti na kojima sam bio do sada (paradise, orange, abu dabbab, sutra idem u luxor, petak ronjenje, nedjelja kairo, ponedjeljak safari, utorak sharm el naga). I vjerovatno cu ponoviti jos koji izlet jer besmisleno mi se kupat u ovoj bari od mora ispred hotela. Crveno more jeste lijepo ali ovo gdje su hoteli je ulcinj. 

I da ubi nasa muzika na plazi i to bas znaju da odvrnu tako da za mene ovo nije odmor vec smaranje.

 

Potpisujem da nije tacno za plazu i more! Leva plaza je lepa i nema veze sa crnogorskim primorjem. More je divnooooo. Jeste guzva ali otplivas malo dalje i nema kraja uzivanju. Nasu muziku pustaju ali pred fajront i to ne pustaju ovi iz animacionog tima vec onaj kafic sa strane -šiša korner,sto pokusava da privuce goste. 

Ne razumem kako moze neko da poredi Egipat sa Crnom Gorom. 

I tacno je tako, ako puno ocekujes razocaras se! Ja znam prijatelje kojima nije bilo lepo ni u aranzmanima od po par hiljafa evra.

I da ovaj hotel je sve samo ne mir.  Mi volimo guzvu, zezamo se, druzimo, salimo sa svim mestanima i prepusteni smo potpunom uzivanju. 

Ko ocekuje pticije mleko, Egipat definitivno nije za njega. Grčka majka, hotel all za 6000 evra. Ima takvih ohoh.... Nasi prijatelji letuju i po takvim hotelima. Egipat ili volis ili ne. 

Samo se prepustite uzivanju!

Pozdravvvv

 

Izmenjeno (Dupalomirjana)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pa đe baš pivo bezalkoholno :(

Hahahahaha Jovo pa vidim ja da ga pijem na litre a ono nista ?.

Mozda je i bolje, pivo je preukusno a i fino osvezava. Imaju oni alkoholno pivo ali ne ulazi u All, mada nista ne fali ni ovom, bolje je od svih nasih tocenih.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlično onda, a zamisli vratim se u Banja Luku i krenem piti bezalkoholno pivo :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Odlično onda, a zamisli vratim se u Banja Luku i krenem piti bezalkoholno pivo :)

 

Pila ga u Bg....grozno je, ne moze da se poredi.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dajte dosta sa tim glupostima da je pivo bezalkoholno. Pivo je sasvim korektno I pitko sa normalnim procentom alkohola.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije bezalkoholno,no ima 4% alkohola.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije šija nego vrat :hahaha: Šta 4%, daj Saharu od 15%

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stela ima 4.5%,Sakara 4%,Heineken 5%,Meister max 8%.to je najvise.nemojte zezati..nijedno nema 15%.nije to vino..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pivo na točenje koje služe u Sea gullu nema ni 1%. A to flaširano ima naravno, ali dobijete ga kad platite. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pivo koje su nama iz flasa sipali u Royal lagoonsu , ima alkohola isto onoliko koliko ga ima u krem bananici npr

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na tocenje ne znam..ali ovo sto su sluzili u flasicama ili konzervi ima,lepo i pise koliko.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I nije se placalo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam kada ste bili. Prošle godine nisam videla konzerve, 90% su točili, jedino bar na bazenu je sipao iz staklenih flaša.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka