prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1115 poruka u ovoj temi

@Smith uh 7h ujutro za mene prerano :Dpa na odmoru sam . Al hvala za tip :D sigurno cu koji put skoknut na kafu. A jel smem sama il moram i muza da vucem tako rano na kafu hahahaha jer on ne pije kafu :neznam:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da smes sama, sto ne bi smela ?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Da li neko zna na koji nacin se moze zauzeti lezaljka, a da neustajemo tako rano i odlazimo na plazu da bi rezervisali? 

Izmenjeno (cvishna)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada se probudite, doruckujete onda fino na plazu i zauzmete slobodne lezaljke. Po meni je nesto najnekulturnije "rezervisanje" lezaljki. Kada ih vidim da hotelskim peskirima "rezervisu" lezaljke na plazi, a nekim maramama ili svojim peskirima "rezervisu" lezaljke kod bazena, najezim se. Ima dovoljno lezaljki tako da u svakom trenutku mozete naci slobodno mjesto, nema potrebe da ustajete u 5h da bi "rezervisali" svoje mjesto na plazi. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slazem se da je najnekulturnije, zbog toga sto se protivim rezervisanju lezao sam na pesku bez lezaljke i suncobrana, ili na bazenu.  A nikada posle osam-devet nisam otisao. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tačno tako, kud svi tu i mali Mujo, jbg :)

Mi smo prošle godine u julu između 7 i 8h "zauzimali" tamo 4-5 red od mora, pa tek onda na doručak...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno da smes sama, sto ne bi smela ?

Pa ovde ovi moji ko je cuo da idem kazu nesmes nigde sama bez muza kao odmah napadaju i jako su onda napadni i tako to.Kao ukrasce te :Dhahahaha. Malo sam teza kategorija tako da cisto sumnjam al ;) 

A ja verujem da su oni vec navikli na turiste.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@SanyM i ja sam malo teza kategorija

Nemoj da brines. Veruj mi ja godinama letujem u Hurgadi sama sa detetom

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima...Ove godine bi smo najverovatnije isli u Hurgadu.Nasla sam ovaj hotel kao dobar odnos cene i kvaliteta i iscitala zadnjih 20-ak stranica i vidim da su svi zadovoljni uglavnom.

E sad interesuje me u koje je vreme obicno avion za povratak u Srbiju?Negde odavno sam videla da je oko 00h ili 1h ?Pitam zbog sobe,ocigledno je najbolja opcija da se uzme taj late check out u 22h jer bez sobe ceo dan od 12h nema sanse...

A drugo nije pitanje koliko je zabrinutost :rolleyes: u pitanju su lezaljke...Mi obicno na plazu stizemo oko 11h-pola 12h a ovde citam o nekim ludim vremenima 7-8 ujutru za zauzimanje :D:angry: .Pa sad vi koji ste bili recite mi da li je moguce da i u to vreme budu slobodne neke lezaljke?Ja ne znam njihov raspored,citam nesto nova plaza i neka uvalica pojma nemam o cemu se radi.Ali trenutno su mi najveci problem te lezaljke,po pesku bez suncobrana necu sigurno tako da mi je to dovoljan razlog da odustanem od puta tamo ako svako jutro mora problem da bude da nemamo nikad te lezaljke.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slažem se sa @beogradjani, 11-12h plaža i Egipat ne idu zajedno u istoj rečenici, iz prostog razloga što rano pada mrak, već oko pola 18, 18h vas teraju sa plaže, tako da...

Druga stvar - kasni checkout - pa šta znam, meni nije trebala soba, ceo dan smo bili na plaži, čak nismo ni koristili tu zajedničku sobu za tuširanje, istuširali se na plaži, presvukli se u WC-u, bitno je da smo imali AI do polaska na aerodrom. E da, letovi su oko 2, 3h ujutru, dakle iz hotela krećete oko ponoći, npr...

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bravo @beogradjani :D posle boravka u zadnje 3 godine po 2 puta godišnje u Seagull i ja sam se lepo smejala.... Tako da ko ne doživi neke stvati pa makar i traženje ležaljki džabe mi ovde možemo da pišemo. Posebno što je Seagull na granici da bude overbooking..... Uživajte :srce:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlazak na plažu u podne..?:tik:

Zar Vam nije žao da prespavate pola letovanja?

I još biste pre odustali od puta nego da ustanete ranije...:klap:

Izmenjeno (Milos76)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rekla bih da je devojka mlada i navikla fazon Crne Gore ili Grcke..klubovi do jutra pa spavanje do 10-11h.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U svim hotelima se ležaljke rano zauzimaju (naročito tamo gde ima Rusa). U Hurgadi je kratak dan, naročuto u odnosu na Grčku gde može da se sunča skoro do devet uveče, pa ako se propusti pre podne, ode pola dana... ali naravno svi imamo određen bioriram, a ne bi valjalo ni da smo svi na plaži od rane zore... Ja se rano budim, naročito u Hurgadi.. :D

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25453
    Ukupno tema
    844868
    Ukupno poruka