prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1438 poruka u ovoj temi

@Djilas.M zašto niste menjali sobu? Ili je toliko pun hotel pa u tom trenutku nije bilo izbora. Verujem da vam je super, tako da uživajte za nas koji još čekamo i brojimo dane do odmora :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je treca soba koju sam menjao prva bila u prizemlju,druga bez prozora i uzeo ovu trecu kao najmanje zlo.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@MarkoFaca bas si me nasmejao :D kisa u Egiptu. Pa valjda nismo toliki bas baksuzi. Netreba mi toliko terasa jer i u Grckoj smo je koristili samo kao mesto za klopu i ujutru za kafu :rolleyes:. A ovde nam to nije potrebno naravno. 

@Djilas.M kako mislis soba bez prozora???? Jel moze malo svezih utisaka? Da li ima nesto novo, jel velika guzva? 

Ja sad vec jako sitno po meni brojim :plez:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To sam i ja prvi put video,ne u smislu da nema nego je prozor okrenut ka hodniku gde svi prolaze(po meni nema ga) higijena za nijasu slabija nego prosle godine,guzva ogromna.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@MarkoFaca bas si me nasmejao :D kisa u Egiptu. Pa valjda nismo toliki bas baksuzi. Netreba mi toliko terasa jer i u Grckoj smo je koristili samo kao mesto za klopu i ujutru za kafu :rolleyes:. A ovde nam to nije potrebno naravno. 

@Djilas.M kako mislis soba bez prozora???? Jel moze malo svezih utisaka? Da li ima nesto novo, jel velika guzva? 

Ja sad vec jako sitno po meni brojim :plez:

Stigao sam pre dva dana iz Hurgade, guzva je, hotel je skoro pun. Temperatura je isla i do 38 stepeni. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@calispera gde ste bili, u kom delu hotela? Kakva je hrana? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U starom delu. Soba je gledala na gradiliste a ispod je bila verovatno hladnjaca koja je non stop zujala, medjutim, nismo hteli da menjamo sobu, nije nam to bilo toliko bitno.

Pa, po meni, hrana je bila ok, samo sto, kao i vecini dosadi, iako je bilo raznoliko. Iako se mnogi zale na hotel, meni je skroz bio ok, otisao sam da se odmorim a ne da trazim mane i propuste.  ?

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li biste pre preporucili ovaj hotel ili Hilton Long beach?

 

Nas dvoje odraslih i dete (13 meseci ce imati tada).

 

Sredina septembra je ok sto se tice vremena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporucila bih Vam hotel  Mercure, Seagull i Bella Vistu. Pogledajte hotel Titanic Royal (otvoren 10.4) imaju svo Instagram i FB stranicu (Wayout, Faros agencije ga rade)

Pogledajte cenovnike Argusa, Matico.educo, Viva agencije

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Preporucila bih Vam hotel  Mercure, Seagull i Bella Vistu. Pogledajte hotel Titanic Royal (otvoren 10.4) imaju svo Instagram i FB stranicu (Wayout, Faros agencije ga rade)

Pogledajte cenovnike Argusa, Matico.educo, Viva agencije

Argus mi se cini povoljniji od ostalih.

 

Mercure mi se bas dopada, hvala Vam na preporuci. Cini mi se da je bolje kotiran od seagull-a?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mercure je odlicno kotiran.  Ima odlican procenat i na Holidaychecku, preko 90% zadovoljnih gostiju. Moj izbor bi bio Mercure

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I koji dio ovog hotela preporucujete? Novi ili stari? 

Na koju stranu da bude  okrenuta soba? 

 

Da pokusam da posaljem mail i trazim? Da li je bolje mail ili preko fb da se kontaktiraju? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Smith, prošle godine su ovi momci u žutim majicama sklanjali privatne peškire, stvari, knjige, itd. dok su gledali kroz prste ovima koji su "rezervisali" sa hotelskim peškirima.

Čak je jedno jutro izbila frka sa nekim Rusima, baba ispred nas je spojila jedno 8 ležaljki, pa uvezala po jedan peškir na dve ležaljke, i sedela tako, dok joj je familija verovatno bila na doručku.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka