prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1422 poruke u ovoj temi

Okačila fotke! :)

http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/7069

Stavila sam sve koje sam imala. Tu je naša soba, koja je bila na prvom spratu i soba naših prijatelja na drugom, kao i pogled sa prozora, plaža i bazen u Novom delu. Fotke su naše, nisu skidane sa stranih sajtova i slično. Nije sve novo, ali nije ni prljavo. Žao mi je što nemam fotke kupatila, ali su sva manje-više ista: tuš kabina, koja je uzidana u zid, veliko ogledalo iznad lavaboa. Klima je u Novom delu iznad vrata od sobe i nije standardna, koju imamo po stanovima, već centralna, ali može da se podešava temperatura. I još jedna stvar-kada izadjete iz sobe i izvučete karticu koja je na ključu, klima će se ugasiti. Pa ako želite da vam bude hladna soba, skinite karticu sa ključa i ostavite je u mestu predvidjenom za to. Jedino što tada svetli malo žuto svetlo ispred vrata, pa sobar neće ulaziti.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedna porodica iz Bora je bila u Sea Gull hotelu i vratila se pre par dana. Nasa Borska agencija FORINEX GROUP( preko koje smo uplatili Wayout-u) nam je obecala da ce organizovati da se sretnemo sa njima i da nam prenesu svoje utiske, koje cemo preneti ovde na forumu. Znaci ovih dana iz prve ruke Sea Gull 2011...:klap:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poskupeo Sea Gull 12 dana aranzman u Argusu za 60ak e u proseku :)))) Ipak i dalje vazi ona stara ko rano rani dve srece grabi :)))

Sve vreme sam imao osecaj da ce kad tad da podignu cene... :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ima li negde u ponudi Sea Gull polupansion?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ево имене као што сам обећала. Синоћ смо били да наше агенције и мало попричали саликом који се управо вратио из Sea Gull а и Хургаде. Ја ћу вам препричати оно што смога ми питали и што нам је било важно а на сајту агенције можете прочитатињегову причу из прве руке.

xxxx

Дапочнем од пута, они су имали срећу и отишли јутарњим летом, кажу да је уодласку ( air memphis) био неугледнији авион, стјуарти једва да су причалиенглески али да је пилот био фантастичан ( човек иначе пуно путује па каже дасе то може приметити приликом лета што лаику као што сам ја не значи баш много). У доласку је била нека друга авио компанија, много бољи авион али је, каже,било мањих турбуленција приликом лета.

Иначе,то сам заборавила да нагласим, они су били преко Wayout-a, и прилично сунахвалили агенцију и водиче Александру и Мухамеда, што је мени такође било јаковажно.

Кад сестигне у Хургаду Sea Gull је други хотел од аеродрома тако да се брзо стигне. Сви који су билипреко Wayout-a су били смештени у новом хотелу. Они су били веома задовољнисобом ( ишли су иначе са сином ), кажу нису давали онај бакшиш у пасошу адобили су добру и веома великуе собу, мада су се неки други путници жалили,добијали јако мале собе али их уз накнадну интервенцију мењали за боље.

Што сетиче хигијене, и у собама и на плажи и на базену кажу да нема замерки. Такођеје храна ок:

задоручак је било и млека и јогурта( мени је то важно због деце), за који кажу даје одличан и јако густ, за ручак разне чорбице, одлично месо и, мени такођебитно, изврсна риба и за ручак и за вечеру. Каже да им колачи нису баш нешто,углавном се понављају и сличног су укуса. И воћа је било али у мањимколичинама.

Што сепића тиче занимало ме је каква су та њихова, домаћа пића, и оно што је могдрагог јако обрадовалоklap.gif је да су им пива кажу екстра, служе 2 врсте Сахара иСтела, једно се чак служи и у флаши. Од сокова Пепси, Миранда,... и кажу да суок, кафице разне, воду такође добијате кад год желите.

Плажакод новог хотела је одлична, има и дубину и може лепо да се плива. Лагуна, кодстарог хотела( мада они кажу да је стари хотел чак и новији од НОВОГ јер јенеке од претходних година реновиран) је плитка и више је за децу.

Сваковече у хотелу постоји анимација у неком амфитеатру на отвореном, а код новог хотелапостоји башта у којој је увече жива музика са интернационалним репертоаром и укојој је пиће такође бесплатно за госте.

У холухотела можете да користите интернет, цена је око 1 Е за сат времена.

Они сууместо на Рајско острво ишли на Orange bay, рекла бих сличан излет смо малоскупљи, 40е, и били одушевљени

Усамој Хургади је мирно, нису имали никаквих непријатности, осим што су наравнодосадни и нуде камиле за наше плавуше ( каже да русе нешто не готиве баш )а јошако су мало пуније е онда можете да добијете и читаво крдо zvizduk.gif.

Оношто је новина је да су укинули временске зоне, значи нису оно +2, па је времеисто као код нас ( ако ја то нисам погрешно схватила, ако јесам исправите меслободно).

Ако сесетим још нечега ја ћу да напишем а и ви питајте, мени је некако било битно дасе информишем пошто ћу по први пут у Египат klap.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan link agencije, reklama
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili prošle godine u ovom hotelu i sve je tako kako ste napisali.

Još samo jedna stvar - ceđeni sokovi i pivo u flaši nisu uračunati u All inc, pa vodite računa, jer obično deci uvale te sokiće kada vide da sede sama u restoranu, kada roditelji odu po hranu.

Lep provod, pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Хвала :klap:

Човек са којим смо причали каже да је на базену, у новом делу, једно од ова два пива било у флаши а укључено у All inc.

Још сам заборавила да напишем да у хотелу ради клиника, 24 сата дневно имате лекара на располагању. И ко хоће да користи сеф то се плаћа око 50 фунти за 10 дана, мада ови људи кажу да су носили и остављали у соби и лаптоп, телефоне, новац... и није им никад ништа недостајало.

Поздрав

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moguće je da na bazenu daju pivo u flaši sada. Prošle godine nisu davali celu flašu, već su ga iz flaše sipali u plastičnu čašu, na bazenima u Novom delu, pa ti tako daju. Valjda tako služe, da ljudi ne bacaju staklene flaše svuda. Na plaži je bilo točeno, ali je isto ok. Mislim da je bila Stela u pitanju.

Imaju jako lepo belo vino koje vam je isto uključeno u AL. Ja nisam neki ljubitelj vina, ali mi se ovo jako dopalo. Prave i koktele, ali nisam probala. Na plaži u novom delu, prave i nes na šanku.

Imate preko puta hotela El Araby kafić. Nalazi se odmah preko puta Novog dela. Tamo imate super nes kafu, kao kod nas, ceđene sokove, lemon ( nešto kao limunada, ali slatko ), karkadel ( sok od hibiskusa, sladak ). Cene su ima jako pristupačne, pa probajte. Imaju i nargile.

Što se sefa tiče, mi smo ga koristili, pa smo bili skroz opušteni. Bilo nas je četvoro, pa smo uzeli jedan zajednički sef.

Izmenjeno (cicaubica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cek , vi hocete da kazete da od sokova u Al inc ulazi samo pepsi program....bez negaziranih sokova ( cedjenih) ... Nemogu da verujem da nemaju u Al negazirane sokove???????? A sladoled?????

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako je neko raspolozen neka mi odgovori da li u hotelu ima apoteka, da li treba nositi kuvalo za kafu ili ga ima u sobi i na kraju da li ima komaraca? Da li jos neko putuje 12. 07. i to bas u Sea Gull. Unapred hvala na odgovoru. Pozdrav svim forumasima!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

apoteke imas svuda u centru, taj hotel je suvi centar grada, a kafu pijes u kafani, a ne u sobi :don-t_mention:

komaraca nema u sep. i okt., za jul ne znam, lep provod!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Strajin buraz daj ne xxx osmeh1.gif , hoces kuvalo za kafu u sobi...pa imas Al , naruci kafu u sobu... odi do sanka pa popi kafu ..... osmeh1.gif)))))))

Izmenjeno (ljerka)
izbrsana psovka
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovorima prijatelji. Nisam pitala za kuvalo zbog kafe nego zbog caja u slucaju stomacnih tegoba. Toga se, najiskrenije, najvise plasim! Uskoro polecemo. Pisem kada se vratim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hahahah ajde ajde lep provod i dobro zdravlje :)) I Antinal obavezno od prvog dana i nece biti valjda stomacnih tegoba... I javi jer ima sladleda u Al ili nema i sta ima od negaziranih sokova s obzirom da danima niko ne odg :)))

hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre dva dana vratili smo se iz Hurgade, hotel Sea Gull. Utisci su fantasticni. Kao prvo moja porodica i ja nismo imali stomacnih problema, sto je vrlo vazno jer neki su danima bili na infuziji iz drugih hotela. Vrlo je cisto i uredno. Hotel na najboljem mestu u Hurgadi.Centar. Hrana tu i tamo. Dorucak odlican.Rucak i vecera sa njihovim zacinima, mada i na to smo se navikli. Soba dobra a mogli smo i da menjamo. Nekoliko bazena i to vrlo cisto i uredno. Ako neko ima pitanja vrlo rado cu odgovoriti jer i mene je svasta zanimalo pre polaska jer mi je bio prvi put da letujem u Egiptu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887844
    Ukupno poruka