prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1438 poruka u ovoj temi

Prvi red zauzet u 6h,sinoć u 10h došli iz Luksora,sve odlično.Sve se može samo pozitivno :).Što se tiče slamčica (ponijeli 200 komada za 1evro u Bana Luci),kupili sirovu kafu,ispekli i ručno samljeli u BL,svi prilaze da piju našu kafu,ponijeo par finih čaša za pivo i sokove iz BL,ukupan trošak 8evra i ne sjekiram se zbog toga.Sve zahvaljujući savjetima sa foruma.Pozzz

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Silvija sa Dorćola da li mozete da napravite poredjenje izmedju Seagula i Hilton resorta, ako se ne varam i u njemu ste bili? Koji vam je bolji? Gde je lepsa plaza, more, sobe?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila, ovo mi je prvo letovanje u Egiptu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se ove godine opet odlučio za isti hotel.  Idem 22.9. Prošle godine sam bio prvi put i bilo je fenomenalno.  Ja sam sa celim osobljem imao odlično iskustvo. Svi su bili divni prema meni.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem 20.09.u hotel Seagull, može neko da mi kaže gde da tražim sobu u kom delu hotela i ako je neko imao dobru sobu koji je broj sobe? Idemo prvi put u Egipat muž i ja pa mi je svaka informacija korisna

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde se nalazi treća plaža u SeaGull-u? Koliko se sećam prošle godine je bilo samo dve plaže. Jel ide neko 22.9. u SeaGull?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treća plaža se nalazi u delu gde je Seagull premium, tj desno od akva parka. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka