prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1438 poruka u ovoj temi

 

Takodje, bila u Turskoj sa 3 zvezdice al polupansion za te pare u Egiptu dobijam vise. Lepa je Turska kao i plaza, more sve je lepo ali u ovom momentu za moj dzep odlican je Egipat tj. predobar. Bila 2 puta Tuska i 7 puta Egipat. To sto se vidi u Egiptu od morskog sveta mislim da nema nigde. Vazno je samo izabrati hotel sa dobrom plazom a ostalo je manje vise isto svuda. Pa dosli smo na more a ne da sedim u sobi i gledam da li je sve pocisceno i obrisano. U Grckoj bi to sve morala sam da radim za iste pare kao i u Egiptu. Paaaa kome smeta neka obrise i ocisti sam.

 

Da, kao što ste i naveli, samo je bitno odabrati pravi hotel sa dobrom plažom. Zato i pišem ovdje da bi drugi stekli pravu sliku o ovom hotelu jer je previše hvaljen i prehvaljen od naših ljudi. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakav je internet ove godine, da li je potrebno kupiti karticu ili se moze koristiti taj njihov hotelski? :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakav je internet ove godine, da li je potrebno kupiti karticu ili se moze koristiti taj njihov hotelski? :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kakav je internet ove godine, da li je potrebno kupiti karticu ili se moze koristiti taj njihov hotelski? :neznam:

 

Mi smo kupili karticu na aerodromu. 10$ - 20 GB. Njihov internet nismo hteli da jurimo uopste, ovako smo imali signal u svakom trenutku (osim u beduinskom selu). 

 

Ako hoces, mogu kasnije da ti dostavim cene hotelskog interneta. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolje je uzeti karticu. Koliko god da bude mali ljudi u restoranu na plaži ipak je loš net.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kakav je internet ove godine, da li je potrebno kupiti karticu ili se moze koristiti taj njihov hotelski? :neznam:

Slobodan wifi je jedino bilo moguće uhvatiti u restoranu prve plaže.Ako hoćete bolje kupiti na aerodromu,nas su odrali u vodafonu.Jedan tražio jednu cenu,a pošto smo propustili red jer je muž zaboravio pasoš,kad se vratio bila druga cena kod drugog. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pisala sam vec o cenama aranzmana i ogromnim razlikama u drugoj temi,ali da se nadovezem i ovde..pazljivo pratiti cenovnike  agencije.Suprug,deca od dve i trinaest godina i ja smo u ovom hotelu letovali od 16.juna 15 dana-13 noci za 1520 eura preko Wayout-a.Ovo je cifra sa ukljicenim taksama.Cetiri vize smo vadili u ambasadi u Bgd za 48 dolara.Ljudi koji su letovalii u isto vreme preko druge agencije su mnogooo vise platili a jos su im uzeli i 100 e za dete mladje od dve god koje ne placa ni takse,nema sediste u avionu i trebalo bi samo da plati u Egiptu 50 dolara. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

izvinjenje zbog duplog posta..Kada vec iapravljam dodacu jos nesto..Hotel niti hvalim niti "kudim".Pisala sam objektivno kada sam boravila u njemu ali stomacne probleme nemojte vezivati za hotel.Ima tema o njima i desavaju su u celom Egiptu ako se ode nepripremljen.Ne ulazim  u to kome se svidja hotel,kome ne alii hranu moram da pohvalim.Moja deca  zu sve jela kao i mi.Otisli smo pripremljeni zahvaljujici forumu i nismo imali problema.ps..obrisite molim Vas onaj dupli post posle ovog:D

Izmenjeno (Brankicaaa)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pisala sam vec o cenama aranzmana i ogromnim razlikama u drugoj temi,ali da se nadovezem i ovde..pazljivo pratiti cenovnike  agencije.Suprug,deca od dve i trinaest godina i ja smo u ovom hotelu letovali od 16.juna 15 dana-13 noci za 1520 eura preko Wayout-a.Ovo je cifra sa ukljicenim taksama.Cetiri vize smo vadili u ambasadi u Bgd za 48 dolara.Ljudi koji su letovalii u isto vreme preko druge agencije su mnogooo vise platili a jos su im uzeli i 100 e za dete mladje od dve god koje ne placa ni takse,nema sediste u avionu i trebalo bi samo da plati u Egiptu 50 dolara. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka