prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1438 poruka u ovoj temi

mi imamo noćni let, koliko sam razumela u agenciji kreće se iz hotela oko 1 sat posle ponoći :rolleyes: pa iz tog razloga pitam.. da se ne smucamo bas ceo dan :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna,da li se moze u hotel uneti neka hrana ,tipa,neke grickalice...koje se kupe negde u marketu recimo?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da moze,sve sem bombe i eksploziva.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze bez problema, Mi smo unosili tetrapak sokice, limenke cole, veliku colu od 2l  ,Fantu...

Izmenjeno (seagull)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala,mi smo bili u hotelu Sun&Sea davne 2007.god i tamo nije bilo problema,ali znam da su u drugim hotelima pravili problem...drago mi je da može,ipak all inc. bez grickalica...mislim da kod dece neće proći...??

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

mi imamo noćni let, koliko sam razumela u agenciji kreće se iz hotela oko 1 sat posle ponoći :rolleyes: pa iz tog razloga pitam.. da se ne smucamo bas ceo dan :neznam:

Pre dva dana sam se vratila iz Egipta, i nama je bio noćni let, u 02:00h a hotel smo napustili u 22:45h do 18h bili na plazi, i nismo ni razmišljali o doplati sobe jer  to vreme do polaska baš brzo prodje.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pre dva dana sam se vratila iz Egipta, i nama je bio noćni let, u 02:00h a hotel smo napustili u 22:45h do 18h bili na plazi, i nismo ni razmišljali o doplati sobe jer  to vreme do polaska baš brzo prodje.

Dobar Vam dan, da li ste mogli se sluziti hranom i pićem posle skidanja narukvice? 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Daaaaa .... Najnormalnije kao da imate narukvicu koristite sve sadržaje hotela.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo obratite pažnju ako budete izlazili iz hotela do prodavnice ili tako nešto, javite se čiki na obezbeđenju, da ne bude problema kada se budete vraćali nazad u hotel ;) 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dobar Vam dan, da li ste mogli se sluziti hranom i pićem posle skidanja narukvice? 

 

Naravno, sve koristite kao i sa narukvicom, do 12h nam je bio  checkout i iz jedan ostavljen pasoš koristite i peskire na plazi, oko 18h smo došli na recepciju tražili sobu za tuširanje i dobili 15min za tu potrebu,  posle na veceru  malo u šetnju i već vreme da se krene:'(

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo, dolazim u Seagull 26. jula. Zanima me kako funkcionise rasporedjivanje po sobama? Znam da se to radi na licu mesta ali da li je moguce da zamenim sobu ili dobijem neku bolju ako zatrazim? Kontaktirala sam njih i rekli su da svima izlaze u susret ali me zanima kako to ide u praksi, da li je tacno. Hvala unapred

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav drugari... Dvoumim se između El Palcia i Seagull hotela, trebao bih da idem u Avgustu... Imam jedno pitanje. GDE JE BOLJE TOČENO PIVO?! ???????❤ Jel ide možda neko u avgustu, da nazdravimo tamo? ????? Živeli ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Zoka01  izvinite na mom šašavom predlogu,nije mi namera bila da vas teram na nezokanitu radnju,više je bilo kroz šalu...mada,u svakoj šali ima pola istine :D da sam u hotelu smena pre vas,ja bih vam obezbedio narukvice,kao sto smo sada vec davne 2014.god obezbedili narukvice za 2 druga i drugaricu koji su iako iz drugog hotela,nekoliko dana, dan i noc provodili kod nas bez ikakvih problema...tada nisu skidali narukvice svima,vec samo osobi koja ode do recepcije radi odjave sobe,ostale ne jure po plazi i hotelu zbog skidanja iste...a putnicima koji imaju dnevni let za Bg nikada i ne skidaju narukvice,jer oni sat ili 2 posle odjave svakako idu na aerodrom... NISTA J HVALA JA SAM UVEK ZA APP.

 

 

 

 

Izmenjeno (Zoka01)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@SanyM drago mi je da ste se lepo proveli :)

Šta mu dođe taj "6-u-1" izlet?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka