prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1438 poruka u ovoj temi

I jos jedno pitanje, da li ste nosili svoju peglu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo svezih informacija iz hurgade i sea gull-a , javljam se iz caffe shade ... doputovali jutros u hurgadu, u 11h usli u sea gull , jedva namolili recepcionera da nam da sobu u pola 3, medjutim ulazimo u sobu ona srednje zalosna sa pogledom na djubre i krs neki... silazim na recepciju trazim novu.... daje mi takodje lisu i iz 4tig puta dobijamo normalnu dobu uz podmaz 10e ...idemo dalje videcemo sutra sta i kako :b

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ hejzel

Hvala za info. Bilo bi super kad bi postavio neku fotku ako si u mogucnosti.

Ocekujemo jos svezih informacija cisto da znas :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo svezih informacija iz hurgade i sea gull-a , javljam se iz caffe shade ... doputovali jutros u hurgadu, u 11h usli u sea gull , jedva namolili recepcionera da nam da sobu u pola 3, medjutim ulazimo u sobu ona srednje zalosna sa pogledom na djubre i krs neki... silazim na recepciju trazim novu.... daje mi takodje lisu i iz 4tig puta dobijamo normalnu dobu uz podmaz 10e ...idemo dalje videcemo sutra sta i kako :b

Da li ste dobili sobu u novom ili starom delu hotela? Kakve su plaze i hrana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo jos svezih info... sad se javljam iz pizza hut jer se besplatni wireles teze malo hvata.. idemo dalje... posle 4dana boravka... prvo bas dobru sobu sa dobrim pogledom mozete dobiti jedino mitom jer kad pkatis 5-10 e sobar uzme klhuceve i biras sobu... :) imate ovde dosta ljudi nasih trenutno... hrana je vrlo dobra... ima za svaciji ukus .... mi smo smesteni u novom delu hotela soba koja gleda na bazen i dvoriste sa restoranom... mnogi su bezali iz starog dela u novi zasto nrznam... ima u starom kpliko sam cuo mnogo soba sa uzasnim pogledom pa zato... inace ovaj hotel vam je ubedljivo najveci best buy u horgadi.... prvo lokacijski strogi centar...svuda se moze peske ... ceo sheratpn rpad obodjete za 10 do 15min a do marine imate 12 minutapeske ako idete tamo strikno brz zadtzavanja .. sto se tice memse moje misljenje ne treba ni da se ide.... pice u hotelu neograniceno pepsi program,mineralna ,sok od jabuke,sok od narandze i svi njihovi alkoholi i piva u casama... animatori su ludi ko struja rade ko dragstor po celi dan :).... plaasljucivo od novog dela ne laguna jer je ova mnogo boljadje bazeni bolji u npvom delu a u starom aqua park u all ide... na plazi ibazenima mozete boti do 6... prskire ne nosite ovamo imate iza plazu i u kupatilu menjaju svaki dan... sobaru po par funti i ludilo od sobe.... pazite na sunce ja dam se opeko ko rak sam crven najcrveniji u hotelu jer se nisam mackao...inace to sam prvi put u zivotu izgoreo... ako josnesto treba pitajte a ovde sam do 12 pa ako neko dolazi nek se javi :) da ga lepo uputimo....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Doputovao sam juce iz Hurgade iz Sea Gull -a pa ako nekom treba neke informacije neka pita na pm... sutra cu napisati opsirniji opis hotela u sekciji hotela...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ,zanima me sve vezano za ovaj hotel,dvoumim se izmedju njega i Le Pache.Zanima me klopa,da li ima ribe za ručak i večeru,kakav je izbor hrane.Plaža mi izgleda jako mala i voda mi je nekakao ružne boje..i za ovu klinuku koja je navodno otvorena prošle godine ,je li u sklopu hotela ili??

Jel mogu odmah po dolasku tražiti bolju sobu ,naravno podmitila bi sa nekih 10Eur ili da prvo vidim kakvu ću sobu dobiti..Jel se može jesti na plaži da se ne ide u hotel?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hoteli La pacha i Sea Gull su jedan do drugog tako da su im plaže skoro iste, što se tiče boja veruj mi da je uživo sve mnogo puta lepše nego na slikama. Boja mora je najlepša od nekih 11 sati pre podne do zalaska, kada se preliva u nekoliko nijansi plave boje. Kada sam mom prijatelju odnela slike, a preko njegove agencije smo išli u Sea gull, nije mogao da veruje da ih nisam obradjivala u Photoshopu i neke od slika će naredne godine koristiti za brošuru za svoju agenciju. Riba ima i za ručak i za večeru ali ne može da se jede na plaži već samo u hotelskom restoranu. Inače mi smo bili smešteni u novom delu hotela i on nam se više svidja od starog. Naša soba je bila ekstra, sa pogledom na bazene i na more, a da li ćete odmah da dobijete takvu sobu zavisi samo od toga koliko je hotel popunjen, pošto su momci na recepciji baš jako ljubazni, kao i osoblje u celom hotelu. Mi smo hotelom oduševljeni u svakom pogledu, i plazom i bazenima i toboganima i animacijom i čistoćom i ljubaznošću i pozicijom i mirom, iako ste u centru Sakale, pa čak ni na hranu nemamo primedbe iako smo išli sa naše dve devojčice, gužve u restoranima nije bilo, piće na plaži uvek hladno, ma prošli smo svetski. Još ne možemo da se odmorimo, pošto smo skoro stigli, pa da okačim neku sliku detaljno kako smo prošli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hehehe saska koji ti je bio broj sobe zivota ti :))))

Evo i cu doddam jos par pojedinosti da pomognemo malo :)

Hrana ce ti se smuciti negde 7 ,8 dana ali ne zato sto je losa nego zato sto se zasitis i nemozes vise da vidis nikakvu hranu :) Hotel ima 2 plaze jedna je kao laguna i ona je uglavnom skroz providna voda extra cista ... Druga plaza je daleko lepsa ...kao sto rece saska voda menja boje i meni se desilo 2 dana negde oko 2 sata da voda bude bele boje ali bukvalno bele boje i to je prelepo to se ne moze opisati recima i slikama :))

Osoblje hotela je vrlo ljubazno posebno sobari i obezbedjenje...strasni momci svi ... konobari manje vise ali zato sto su umorni rade po 15 sati dnevno :(... recepcionere necu da kometarisem imao sam lose iskustvo....

Oko podmicivanja za sobu nemores 10e moze i za 5 da se ne trosis :)) sacekas prvo da ti da sobu odes pogledas ako ti se svidja upadas dz , medjutim veca je sansa da ti se ne svidja ...mislim na pogled sa terase ...tu je glavni problem... e onda uzmes kljuc i pare sidjes do recepcionera i kazem molim vas jer mogu da dobijem bolju sobu i das mu kljuc i pare i onda on ili neko drugi uuzme 4 ,5 kljuceva i krenete da trazite sobu....naznaci da hoces lep pogled sa terase jer su sobe vrlo slicne unutra :)) ja sam tek u 4tu sobu upao... moja preporuka sobe 5204 , 5206 , 5208 , 5210 , 5304 , 5306 , 5308 , 5310 recimo... :)))))

da animatori su ti extra likovi svi...mnogo su cool , opusteni zezaju se prijateljski nastrojeni bas i govore engleski :))

Voda u hotelu se moze uzimzti koliko hoces... uzmes puno flasica i napunis frizider u sobi ...gledaj da uvek bude pun jer ti treba za pranje zuba ....

ako jos nesto treba pitaj i nebrini Sea Gull je pogodak 100%

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naša soba je bila 5406, postaviću slike sa terase u delu Foto ture, stvarno smo bili baš zadovoljni :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E baš mi je drago što ste zadovoljni hotelom. Nam je prošle godine bilo super. Zažalila sma što nismo ponovo išli u SeaGull.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cico opravdala si poverenje koje smo imali u tebe 100% ... Ni jednog trenutka nisam zazalio sto sam te poslusao...osim prvog trenutka kada nam je recepcioner dao krs sobu :))) medjutim nakon zamene 20ak minuta kasnije paradiseeeeeeeeeeeee

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi odmah dali 5e i upali u 5406 u roku od 5 minuta, odusevljeni, naravno :cool:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A mi budale cekali 3 sata u holu bezobraznog recepcionera da nam da sobu , i tek onda dali 10e....ali kasno sam shvatio da sam zajebao stvar :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napisao sam detaljni opis hotela u sekciji hotela Sea Gull...

evo link: http://www.putovanja.info/egipat/hurgada/hoteli/2677-hotel-sea-gull-resort

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka