prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1438 poruka u ovoj temi

mislim da to zavisi od agencije, ja sam bila u novom delu a isla sam preko top toursa..zato najbolje pitaj u agenciji u kom delu su im sobe..mada je meni i stari skroz ok, mozda je cak zanimljivije tamo..inace, u pitanju je samo soba, ostalo ti je svejedno, jer mozes da se svrckas po celom hotelu..inace, ne znam kakve su sobe u starom delu, ali ne mogu sigurno biti neke ruine..

seagull je skroz dobar hotel, ako volis da si u centru svega..kada bih isla u hurgadu, opet bih isla tamo..

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudofi moze li par informacija o Sea Gull-u.... vezano za sobe....Citao sam na par stranih sajtova komentare i mnogo ljudi se zali na uzasnost soba ....da li je zaista toliko uzasno???? Moze li da se dobije par slika soba ? imaju li sobe neke veze sa onim sto se moze videti po netu u reklami hotela??? Takodje da li zaista funkcionise potkupljivanje 10e i biras sobu koju hoces???

hvala puno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li stari deo hotela podrazumeva bungalove? I da li oni izgledaju ovako

:blush:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja soba u Sea Gullu nije bila ni nalik na ovu :) bila je skroz ok, cak i prelepa, ceo zid je bio u staklu a pogled na more, cim otvorim oci, gledam u more.. ja sam bila u novom delu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja agencija je organizovala putovanje, imas li autenticnu fotografiju sobe i jeste li svi od putnika bili u novom delu hotela?

Izmenjeno (cekiceki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

12 jula idem u ovaj hotel :) moze li neko da mi kaze koji je novi a koji stari deo hotela? hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo,

ja sam bila prošle godine i bila sam smeštena u tzv.Novi deo hotela. Sobe nisu ništa posebno, ni spektakularno, ali nije ni prljavo, ni skučeno ili tako nešto. Imali smo mali problem sa klimom, ali su ga rešili. Neki peti dan nam je crkao frižider i dok smo bili u Luksoru, oni su ga zamenili. Čula sam da su sobe u Starom delu bolje, veće i novije, jer se delovi hotela samo tako zovu, Stari deo je noviji unutra, a Novi deo stariji. :D

Mi smo sobu menjali i za 5 ili 10€ možeš da biraš kakvu god hoćeš. Mi smo npr. hteli da gledamo na bazen i imamo bračni krevet, što smo i dobili. Fotke imam, pa ako te zanima, poslaću, nije nikakav problem.

Hotelom smo zadovoljni, može da se koristi sve iz oba dela. Koristan savet - plaža u novom delu, a bazeni u starom. Na ručak idite u Stari deo, veći je izbor hrane. :D

Hotel je na vrhunskom mestu, čim izađete iz hotela, sve se dešava odmah ispred. Ima super kafić, oni to zovu Coffee shop, odmah preko ulice, zove se EL Araby i najbolji je u Hurgadi, kažu meštani. Tu je najbolja nargila i ceđeni sokovi, obavezno probajte! Uglavnom dolaze Egipćani tu, ali niko vas neće popreko pogledati zbog toga.

Zaboravih-častite sobara nešto sitno svaki dan i soba će blistati!

Uživajte!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li stari deo hotela podrazumeva bungalove? I da li oni izgledaju ovako

http://www.youtube.c...2mVXj2bWSQ&NR=1

:blush:

Što se bungalova tiče, tamo ne smeštaju naše turiste, bez brige! I samo da znate, ima fenomenalnih bungalova tamo, od 100kvm, za razliku od ovih, ali tamo idu bogati Rusi! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo,

ja sam bila prošle godine i bila sam smeštena u tzv.Novi deo hotela. Sobe nisu ništa posebno, ni spektakularno, ali nije ni prljavo, ni skučeno ili tako nešto. Imali smo mali problem sa klimom, ali su ga rešili. Neki peti dan nam je crkao frižider i dok smo bili u Luksoru, oni su ga zamenili. Čula sam da su sobe u Starom delu bolje, veće i novije, jer se delovi hotela samo tako zovu, Stari deo je noviji unutra, a Novi deo stariji. osmeh.gif

Uživajte!

E pa hvala ti osmeh1.gif meni je ovo treca godina da idem u hurgadu,ali prvi put u taj hotel :)citala sam kao bolji je ovaj,onaj deo pa sam zbog toga pitala :)nadam se da ce nam biti ok osmeh1.gif ako ti bije problem i ako imas vremena posalji mi koju sliku(plaze i sobe) na cica_su82@yahoo.com

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@cicaubica, mogla bi da postavis slike sobe hotela u svojoj foto turi, da svi mogu da vide... :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo,

fotke dobijate ovih dana, mislim da nemam jedino fotografije kupatila, ostalo imam, a taman i da provalim kako se to radi, jer sam nova ovde.

Pozz!

Izmenjeno (cicaubica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesi ti neka lija. A gde su tvoje fotografije? Mozemo mi da nadjemo na internetu "ulickanih" prezentacija hotela na pretek, uzgred vidis li kako su kategorizovali hotel 5*, preterano...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo,

ja se prvo svima izvinjavam što još uvek nisam okačila moje fotke, stvarno sam neodgovorna crven-od-stida.jpg, ali ove sa linka koji je postavila cica_82, nisu uopšte ulickane ili nešto slično, baš sam sad pogledala sad i to je zaista to. Moja soba je bila slična, samo su kreveti bili drugačiji, ali isti fazon, samo ne prave labudove od peškira. Inače-peškire svaki dan menjaju, jedino vam se možda neće dopasti oni na plaži, jer nisu sasvim novi.

Pozdrav!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@cicaubica u redu je, kad stignes ti obesi :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka