prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1438 poruka u ovoj temi

Fotke kao i utiske gostiju hotela možeš pronaći na renomiranom sajtu Tripadvisor.

Evo link pa pogledaj šta te zanima

http://www.tripadvis...i.html#19296912

Hvala, pregledao sam ranije ovaj sajt...mislio sam mimo sajtova, nešto iz pr

ivatne kolekcije...

Izmenjeno (ljerka)
smanjen font
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaš poseban odeljak gde gosti hotela kače svoje privatne fotke. Tu možeš da nađeš i ono što hotelijeri kriju kao zmija noge.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, pregledao sam ranije ovaj sajt...mislio sam mimo sajtova, nešto iz pr

ivatne kolekcije...

A pošto u hotelu odsedaju uglavnom rusi, pogledaj slicice na: www.tophotels.ru i www.tury.ru

www.tophotels.ru/main/hotel/al1813/

Izmenjeno (mary73)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto ja najverovatnije idem tamo u julu samo cekam cene, NOVE naravno,cula sam da postoji novi i stari deo hotela,od cega ili od koga zavisi gde se smestaju gosti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako su meni rekli, od dobre volje recepcionera i svemogućeg bakšiša na recepciji.smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

još samo 20 dana...ajde hoće li neko stvarno javiti nešto u vezi sa hotelom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim one koji su boravili u ovom hotelu za pomoc u vezi Al u hotelu ( sta obuhvata) , takodje po neko iskustvo bi bilo pozeljno....

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratila sam se iz ovog hotela pre 2-3 dana. Kao prvo, najbolji odmor u zivotu.

Doduse, uplatili smo Elysees, kad smo stigli, nismo prihvatili -nas 22 sobe koje su nam ponudili, one uzasne, pa smo dobili ovaj hotel. I iskreno, upala nam je kasika u med. Hotel je neverovatan. Postavicu par slika sada. AI obuhvata ja mislim sve....dorucak, uzina, rucak,uzina, vecera, sokovi, voda....za alkohol nisam sigurna....Peskire na plazi....ne nosi peskire, osim za lice neki. Nemam reci. Sad cu staviti slicice, pa pogledaj deo.

I LEP PROVOD!!!!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratila sam se iz ovog hotela pre 2-3 dana. Kao prvo, najbolji odmor u zivotu.

Doduse, uplatili smo Elysees, kad smo stigli, nismo prihvatili -nas 22 sobe koje su nam ponudili, one uzasne, pa smo dobili ovaj hotel. I iskreno, upala nam je kasika u med. Hotel je neverovatan. Postavicu par slika sada. AI obuhvata ja mislim sve....dorucak, uzina, rucak,uzina, vecera, sokovi, voda....za alkohol nisam sigurna....Peskire na plazi....ne nosi peskire, osim za lice neki. Nemam reci. Sad cu staviti slicice, pa pogledaj deo.

I LEP PROVOD!!!!

Postavila slike u foto turi.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratila sam se iz ovog hotela pre 2-3 dana. Kao prvo, najbolji odmor u zivotu.

Doduse, uplatili smo Elysees, kad smo stigli, nismo prihvatili -nas 22 sobe koje su nam ponudili, one uzasne, pa smo dobili ovaj hotel. I iskreno, upala nam je kasika u med. Hotel je neverovatan. Postavicu par slika sada. AI obuhvata ja mislim sve....dorucak, uzina, rucak,uzina, vecera, sokovi, voda....za alkohol nisam sigurna....Peskire na plazi....ne nosi peskire, osim za lice neki. Nemam reci. Sad cu staviti slicice, pa pogledaj deo.

I LEP PROVOD!!!!

pricaj joooossmajl.jpg ,mi idemo 14.07,kakva je hrana,da li u sobama ima pribor za peglanje (bas mi se ne vuce pegla),kakve su sobe,jesi bila u staroj zgradi ili novoj...... hvala unapredbiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pricaj...i ja idem 30.07.

Kakav je hotel,u koji si bila..stari ili novi?Kakve su sobe,hrana,cene izleta?smajl.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pricaj...i ja idem 30.07.

Kakav je hotel,u koji si bila..stari ili novi?Kakve su sobe,hrana,cene izleta?smajl.jpg

Bila u starom delu. Povezani su dvoristem i plazom, i mozes da koristis usluge oba dela......to je jedan hotel. Neke slicice sam postavila u foto turi, pa pogledajte. Sobe su sasvim, sasvim ok. Nema pegle, ima fen naravno. Posteljina nam je menjana 2 puta za svo vreme, a peskiri svaki dan. Dobijete kartice za peskire, kad dodjete na plazu uzimate ciste, i vracate ih kad odlazite. I tako svaki dan imate ciste.

Hrana je bas raznovrsna- oko 40 vrsta hrane je bilo za jedan obrok, pa je normalno da ce svako naci nesto za sebe. Fantasticna je hrana u svakom slucaju.

Cene izleta-Argus- Kairo-65e, Luksor-65e, Rajsko ostrvo-25e, Safari-25e....toga se secam.

Ako mogu js malo da pomognem, tu sam.

Pozdrav!

I da dodam. Lokacija je najbolja u gradu!!! Sam centar, sve je tu. Plaza je barem meni sasvim ok. Voda je bila 28 stepeni. Aqva park nije uracunat u AI.

Izmenjeno (Bilja i Nenad)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko Argusa isla. Doduse, uplatila Elysees, ali tamo nije bilo normalnih soba, pa su nas prebacili u ovaj, mnogo, mnogo, mnogo bolji i lepsi hotel. Imali smo srece. Vodici su su se bas namucili da nam ugode, tako da i posle svog onog maltretiranja prvog dana, svaka im cast. Ja u muz smo se odlucili da idemo na izlete preko njih, jer muz ne razume bas najbolje engleski, a ima dosta toga da se cuje na svakom izletu. U Kairo se krece oko 01:40, i putuje 6 h, do Luxora 4 h. Safari nikako ne propustite!!!! Lokalci jesu nesto malo, ali bas malo jeftiniji, tipa 5e, ali nama je ovako bilo i bolje i sigurnije. U AI spada i pice na plazi, sladoled, torte nisam videla.

I...nema na cemu, pa ovde smo da pomognemo jedni drugima.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo dosli u petak. Isli smo preko Argusa i sve je bilo korektno. Hotel je pun pogodak jer nije kao neki fensi udaljen 20 km od grada gde ne mozes da vidis E od Egipta. Verovali ili ne stari deo hotela je veci i bolji pocev od hola preko restorana. Posle jednog dana smo provalili da su i bazeni mnogo bolji nego u novom (imaju pločice na dnu) dok su u novom hotelu napravljeni da samo izgledaju lepo jer im je farbano dno vec ispucalo a i nemaju prelepe vodopade gde možete do mile volje uživati u hidromasaži...U svakom slučaju hoteli su spojeni pa možete probati i jedno i drugo. Znam da su se oni koji su tražili promenu soba stari za novi dobili sobe u novom. Te sobe jesu veće ali gledaju na ulice sa strane hotela. Naša soba je gledala na bazen sa drugog sprata i bila je sasvim korektna, dao bih joj ocenu 3+ zvezdice (mada nama nije ni bilo važna sama soba na letovanju). Novi hotel ima nešto veću i bolju plažu i to je jedina prednost ako uopšte može biti prednost jer je sve spojeno. Najbolja kombinacija je soba, bazen i klopa u starom delu hotela a plaža od novog hotela...Kao što sam napisao lokacija hotela je fenomenalna i čim kročite iz njega vi ste u centru Hurgade, preku puta hotela je burger king sa besplatnim netom...

Izmenjeno (Sauriann)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka