prepelica13

Hotel Sea Gull - Hurgada

1438 poruka u ovoj temi

Zanima me da li je neko bio u hotelu SEA GULL? Kakava su iskustva i vasi utisci o hotelu? Svaka informacija je dobrodosla.

Hvala unapred :kez:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uplatili hotel SEA GULL preko agencije Wayout,najpovoljniji su.Kazu da je hotel odlican pogotovo za porodice sa decom i prednost mu je sto je u centru Hurgade.Ako je neko bio neka pise da znamo sta nas cekabiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja im je cena, nesto nisam mogla da nadjem na sajtu i koliko dana tj. noci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaju ponudu 10 noci-11 dana i 11 noci-12 dana a cene su 399e i 409e za odrasle,to su cene za uplate do kraja aprila zato pozuriiiiii,mislim da je to zaista povoljno :smajl: ,cula sam da mnogi hoce da uplate ali nikako da cujem da je neko vec bio :sad:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suprug i ja smo isto razmisljali o ovom hotelu zbog dece, izgleda da je ove godine dodat manji akva park, ali smo na kraju uplatili "Carebbean World Resort" preko Wayouta posto on (suprug) nije hteo da bude u gradu. Koliko sam se ja raspitala ne verujem da cete da pogresite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo se dvoumili, troumili, .... I na kraju ipak uplatili Sea gull preko Wayout-a. Prelomili tobogančići zbog deteta (5god.) i centar Hurgade. Jesmo li pogrešili vreme će pokazati, a i možda neko od Vas sa svojim komentarom o ovom hotelu ?

U agenciji su mi rekli da se leti JAT-om i da je polazak iz Beograda oko 18, 19 ili 20h, a da se u hotel stiže oko ponoći. Povratak je u isto vreme i da se može doplatiti soba za taj dan. Nisu znali cenu. TOLIKO O TIH 12 DANA!!!

Izmenjeno (mary73)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

uplatili smo ovaj hotel preko Argusa i dobili smo onaj papir na kojem piše All Inclusive Formula SEA GULL RESORT. Zanima me da li je to novi ili stari hotel pošto imaju dva, a u argusovom katalogu su izmešane slike dok su na sajtu slike novog hotela

http://www.argus.rs/...idH=145&idA=101

Molim Vas za odgovor.

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ti je za utehu meni su u Wayoutu rekli da oni ne znaju u kom ćemo delu hotela biti smešteni. Po principu šta vam Bog da. Stoga u džep 20€ za recepcionara... Čekali smo hotel La Pasha koji je odličan ali zaposleni u Wayoutu nisu želeli da nam daju bilo kakvu informaciju pre 01. maja tj. dok traje early booking.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru, znači 20e za recepcionara. Hm, ukalukisaću i to u cenu hotela...smorilo.jpg

Ovaj info može biti od koristi za one koji tek uplaćuju. Bolje je uplatiti skuplji(bolji) hotel i zaobići dodatni trošak...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svima..

i mene interesuje hotel SEA GULL za početak avgusta ili neko ima bolji hotel kao predlog ...???

Očekujem da hotel ima ALL, svoj plažu i manji aqva park (5-6 tobogona) za dete od 12 godina.

čekam predloge dok Wayout ne izbaci cene za avgust..!!!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ti je za utehu meni su u Wayoutu rekli da oni ne znaju u kom ćemo delu hotela biti smešteni. Po principu šta vam Bog da. Stoga u džep 20€ za recepcionara... Čekali smo hotel La Pasha koji je odličan ali zaposleni u Wayoutu nisu želeli da nam daju bilo kakvu informaciju pre 01. maja tj. dok traje early booking.

Koji deo hotela preporučuješ? Koje su sobe bolje? Kada dati tih 20e, odmah staviti u pasoš ili sačekati sobu pri regularnoj raspodeli, pa ako ne odgovara trk na recepciju?unsure.gif:unsure:unsure.gif

Izmenjeno (ljerka)
smanjen font
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav svima..

i mene interesuje hotel SEA GULL za početak avgusta ili neko ima bolji hotel kao predlog ...???

Očekujem da hotel ima ALL, svoj plažu i manji aqva park (5-6 tobogona) za dete od 12 godina.

čekam predloge dok Wayout ne izbaci cene za avgust..!!!

Ja sam čekao hotel LaPasha. Nalazi se takođe u centru Hurgade, prekoputa McDonald's restorana. Faktički, odmah je pored Sea Gull-a ali su mu sobe bolje i što je najvažnije, jedan je od retkih hotela u kome ne odsedaju Rusi. Što se tiče, sadržaja koji te zanimaju mislim da ih od hotela u centru ima samo Sea Gull. zato ga uglavnom i biraju roditelji sa decom. najbolje je za svaki slučaj da prelistaš kataloge i vidiš koji bi ti hotel još možda odgovarao. Wayout ima definitivno najbolje ponude bar što se cene tiče. Brine me samo da ne budu neke sobe u kojima se kote gamad jer što naš narod kaže: ''Koliko para, toliko muzike''. No da ne mračim, mislim na prelepo Crveno more. Ostalo u Hurgadi je :wacko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji deo hotela preporučuješ? Koje su sobe bolje? Kada dati tih 20e, odmah staviti u pasoš ili sačekati sobu pri regularnoj raspodeli, pa ako ne odgovara trk na recepciju? :unsure: :unsure: :unsure:

Negde sam na forumu naleteo na podatak da je novi deo bolji ali me nemoj držati za reč 100%. Bilo je to pre dva meseca kada sam jurio hotel i iščitavao sve moguće postove. Elem, pare u džep pa kada vidiš kakva je soba vidi da li je potreban ''dodatni stimulans''. Oni, Egy su potpuno nemarni i umeju biti prilično drski pa uobičajena učtivost ne prolazi. Skandal majstori bolje prolaze. Ja baš nisam od takvih ali kada ni posle nedelju dana i 1001 molbe što moje i vodiča, nisu sredili frižoder poneo sam sa sobom vrata koja su otpala i lupao po pultu na recepciji dok nisu poslali domara da sredi. Ne znam da li sam više ispao kreten u očima osoblja ili novopridošle grupe turista. bitno je da sam dobio normalan frižider :bez-zuba: Inače sve se to odvijalo u hotelu Regina, u blizini Sea Gull-a.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko svoju fotku ovog hotela, sobe ili bazena...neko ko je bio već u njemu. Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fotke kao i utiske gostiju hotela možeš pronaći na renomiranom sajtu Tripadvisor.

Evo link pa pogledaj šta te zanima

http://www.tripadvis...i.html#19296912

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka