MartinTrajkovic

Hotel Tosca beach-Kavala

250 poruka u ovoj temi

Sto se tice kamera, ja ti odgovorno tvrdim da ne rade. Da rade, ja bih bio sad u zatvoru, jer ne bih imao dovoljno imovine da prodam da platim kazne.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hahaha moram priznati je ovo vrlo utesno :D

osim toga sinoc sam opet pogledao tu kameru na toj raskrsnici izakljucio da ona gleda ka moru, a ne prema raskrsnici..

inace u tosci se malo redukovala hrana juce, ali od jutros je opet megalomanska. mora da su bile smene :D

takodje je juce bia mala kao oluja ali osim pada temperature za pad stepeni i jakog vetra par sati, nista narocito..nije bilo cak ni kise. danas opet mirno i dosta toplo.

wi-fi je i dalje katastrofa vise ga nema nego sto ga ima.napravili su 5-6 ruter konekcija ali je problem sto se na ova dva rutera sa najjacim signalem nakace svi pa on brzo padne.plus dolaze i grci,uglavnom parovi,pa se i oni kace. ne znam zasto ne resetuju ruter, sto im to predstavlja toliki problem? moja zena mi pokazuje komsiju soba do nas kako na plazi mucenik juri signal za wifi..greota, covek ima 60 godina,saplece se negde :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

danas uvece oko 6 pocela kisa...ali zato je do 6 bilo jako dobro kupanje..od posle dorucka, od 9 ujutro. da, voda je ovih dana bila prijatna za kupanje vec od ranog jutra. ovih sledecih 5-6 dana su u celoj grckoj najavili pljuskove sa grmljavinom ali i suncano u istom danu. eto cisto da znate sta vas ceka ako uskoro stizete ovamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A u agenciji, covek kaze da wifi radi bez problema. Ima da se samospalim ako ne bude radio kako treba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pazi, moze biti da radi u drugom i trecem redu, tamo nisam isao da proveravam. Znam da radi bez problema na recepciji i oko nje i da na zalost skoro uopste ne radi na plazi i u restoranu, kao i da se gubi kod nas u apartmanu pa ga lovim...dok ne padnem preko ograde na liticu pa u more :D.ima nekih 6 konekcija sa istom sifrom. S obzirom da ce ovih dana biti uglavnom kisovito ocekujem manju posetu iz kavale, tako da ocekujemo i malo bolji net.

Izmenjeno (karadjordje)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovom prilikom pozdravljam sve lazovchine koje tvrde da je ovde dobar internet!!!

Vec pola sata sata pokusavam da posaljem bitnu poruku svima koji dolaze u toscu i internet puca kad god kliknem na send message, pa pisem vec tri puta isto..

Naime, u prvom redu u prvih par soba koje su totalno renovirane nema komarnik! Bitna informacija,upravo nam se zena zalila,imaju nove stolice, namestaj, krevete, komode ..ali nemaju komarnik! Komarci su totalno izujedali njenu bebu, ima na desetine ujeda. Kaze gospodja da ni autan a ni neke spravice sa zvukovima ne pomazu! Znaci ko dolazi u najskuplje sobe u prvom redu, neka smisli kako da se odupre ovim nemanima komarcima, pogotovo od juce kada su pocele kise da padaju..mnogo ih ima tamo. Kod nas na srecu nema,ali mi imamo i komarnike - sobe od 15 do 22.

Jos jednom pozdrav za *** koji tvrdi da je dobar internet u tosci...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rekao je covek iz jedne magicne agencije, da je sad ne reklamiram. A reci mi, ima li tu prirodnog hlada negde da se sedne sa detetom, da ne budemo ispod suncobrana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa i nema bas..samo suncobrani i lezaljke koje su gratis, naravno, za goste bungalova/hotela.

e sad ima par nekih cetinara do betonske ograde napred, ali tu je i neka niska cesma gde ljudi peru noge od peska pa ne bih nikome preporucivao da se tu smesti. :D a takodje na pet metara odatle su i dve ljuljaske koje opako shkripe kad se mala deca ljuljaju :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi koji ćemo letovati u Toski u julu, a dobijemo drugi-treći red, možemo da dobijemo informacije šta i gde je najbolje? Da li je treći red blizu puta pa je bučno, da li i tamo ima soba sa i bez komarnika? Ako dobijemo mogućnost da biramo, šta nam preporučujete?  Nas je troje, jedan je tinejdžer :)

Hvala unapred!

 

Izmenjeno (Bea)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

najbitnije su, veruj mi, sobe sa komarnikom. one su retke tako da pitaj agenciju (ili insistiraj) da dobijes sobu sa komarnikom. pazi kad bih legao da spavam i pored autoputa pored kavale, ako ima komarnik. ti komarci su neopisivi zlikovci. ona jadna izujedana beba mi je jos uvek pred ocima, iako sam stigao kuci..strasno, kao da ima velike boginje.

jos nesto, roditelji tog deteta su inace odusevljeni (kao i svi mi uostalom) sa toskom, ali isli bi ponovo tamo SAMO u sobama gde ima komarnik. licno mi je otac rekao.

Izmenjeno (Tripco)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, insisitiraćemo na sobi sa komarnikom!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako je sa hranom? Imate li sta da jedete? Valjda se nece ova Grcka raspasti do septembra, da mogu da odem na more :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za sve koji se uzasavaju komaraca a nemaju komarnik u sobi, imate u LIDL-u da kupite komarnik koji se kaci na vrata terase a u obliku zavese su. Kostaju 5,9eur.

Da li moze neko da mi izmeri sirinu vrata od terase kako bi znao koju velicinu odmah da kupim? 

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molila bih nekog raspoloženog za objašnjavanje da mi pojasni nešto u vezi sa okolinom Toske.

Ako sam dobro razumela, u jednom smeru, premaKavali, ima 6 kilometara i nema civilizacije osim marketa na ulazu u grad.

U drugom smeru mi nije jasno koliko je blizu prvo mesto u kome se može naći: smeštaj, prodavnica, taverne... Pešice se iz Toske ne može do tog prvog naseljenog mesta?  Da li je to Palio? Ako tražim smeštaj posle Toske, mogu u Paliu ili moram dalje do Iraklice ili Peramosa?

Hvala onome ko ima dobre volje da mi odgovori pre 8. jula:cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo za pocetak ja...

U smeru ka Kavali imas Batis plazu/kamp... Ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim da je razdaljina izmedju Tosce i Kavale bas 6 km... cini mi se da ima vise...

U drugom smeru prvo nailazis na Palio... Moze pesice - nije daleko... U Paliu ima privatnog smestaja ali ne znam kako se krecu cene...

Po meni je Street view zakon... mozes i sama da pogledas sta te zanima :cool:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka