MartinTrajkovic

Hotel Tosca beach-Kavala

250 poruka u ovoj temi

Prelepa Toska...


Najveća promena za sezonu 2018 će biti usluga u hotelu, isključivo Ultra All Inclusive. Hotel je kupila ne-grčka korporacija koja radi na tržištu kroz posredničke kanale (koliko sam razumeo). 

Standard sobe od sad primaju isključivo tri osobe, što će manijakalno da digne cenu boravka porodicama sa dvoje dece, koje će morati u apartman :/

Parovi i porodice sa jednim detetom će i ok proći, ako iskoriste rane popuste koji su objavljeni.

 

Ajd pa srećno u lovu!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima informaciju o boravku u Toski ovog leta? Mi smo se dilemili između Simantro beach-a i Toske, i izgleda pogrešno izabrali Simantro. Nismo imali sreće, jer se voda mutila svako popodne. Srećom, hotel je imao pristojan bazen. Toska nema bazen kao alternativu, ali mi se čini da je plaža prostranija. Isplati li se taj ultra all inclusive? Jurili bismo rane uplate da iskoristimo popuste, pošto klinac ima 13 god.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam sa porodicom u Tosca Beach 2015.g. Apsolutno preporučujem svima i ako može idite kolima. Tada prvi red bungalova još nije bio renoviran i sećam se da je bio nešto smešto smešno povoljan oko 20-25 juna.

Napravio sam i 3 video klipa na You tubu pa evo možete pogledati:

https://www.youtube.com/watch?v=7lUe5pW-66w&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=BMw4saoG1K0&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=pHWTfu6Uypc&feature=youtu.be

 

Izmenjeno (karadjordje)
Pokušavam da postavim jutjub da se vidi kao video-fotografija a ne samo kao https link...ali nisam uspeo.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo kad bi cene bile kao 2015...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko rezervisao ili bio ove sezone.....

sada je hotel Bomo Tosca Beach i nudi mi samo UAI....za nas 4-oro u avgustu traze 3.000e:tik::krsti::shok:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bili prosle godine svasta mogu da vam prenesem ali moralo bi mnogo da se pise a nemam vremena trenutno.javite se privatne poruke da razmenimo tel.da vam ispricam sve  utiske.pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako su te cene....onda nije bitno.....ne vredi ta lokacija toliko para

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne vredi....

Mouzenidis je toscu preuzeo pocetkom prosle godine i samim tim je postala sastavni deo bomo hotela.medjutim sva renoviranja su odradjena na brzaka da bi stigli da otvore kompleks za leto 2018.naravno to je ostavilo mnostvo propusta koji ne idu u tu cenu nikako.

sama plaza je odlicna ali je problem voda koja se svako popodne zaprlja sama od sebe.pojave se neki baloncici koji su definitivno organskog porekla.dakle nije neka prljavstina iz kanalizacije ili tome slicno.ali sve jedno nimalo nije prijatno kupati se u tome.

smestajne jedinice su rasporedjene u tri reda.prva dva reda su dvokrevetne sobe a treci red su dupleksi sa 4 kreveta.dakle,ako vas je cetvoro kao sto je nas bilo i ako ne zelite da platite dve dvokrevetne sobe dobicete dupleks u trecem redu koji ima najlepsi pogled ali je sa zadnje strane ukopan u zemlju tako da vam ne gine vlaga i memla koja se oseca u prostorijama a kupatilo je tek prica za sebe sa smradom i bub svabama.

restoran je .... korektan.i nista vise od toga.ali nikako ne prati 4 zvezdice niti cenu koju placaju gosti.

osoblje koje odrzava kompleks je neobuceno i nezainteresovano za goste.tako vas svakog jutra u 7 sati budi bastovan koji trimerom kosi travu.

sobarica nam je bila ruskinja koja nezna ni jedan jezik sem maternjeg i koja se tim poslom bavi od prilike 15 dana pre no sto su je primili na posao.mozete misliti kako smo se osecali kad nam je svakog dana dolazila u sobu posle 4 sata popodne.

sve u svemu...nismo mi neki razmazeni turisti.ali iskreno u Toaca Beach se ne bih vratio nikad vise na letovanje.prosto ne zasluzuje te novce koliko traze.

Izmenjeno (talija)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znaci nista se nije promenilo osim cene i to bar 3x....ranije su ljudi letovali sa decom za manje od 1000e

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

znaci nista se nije promenilo osim cene i to bar 3x....ranije su ljudi letovali sa decom za manje od 1000e

A sad u julu za dvoje 2000 e...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka