kiki 77

PELOPONEZ-opšta tema

1164 poruke u ovoj temi

Da li je neko letovao u hotelu Delphi beach, Galaxidi? Isli bi kolima sa dvoje dece pa vas molim za iskustva,Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je od Galaksidija udaljen 25km. Najbliže mesto je majušni Eratini.  Duž plaže Tolofona ima nešto apartmanskog smeštaja. U  kraju oko Itee ima pejzaža koji izgledaju baš  marsovski, gole crvene stene . Plaže su šljunkovite, ili mešavina šljunak -pesak, voda izgleda  čista i uglavnom mirna. Ali nije baš da bih preporučila duži boravak, jer,  što se tiče plaža i mora, ima u Grčkoj mnogo lepše. Ako želite malo aktivniji odmor, lepo je što je relativno blizu lokalitet Delfi, planinsko selo Arahova ,  primorski grad Nafpaktos (sa lepšom plažom) itd. O hotelu ne znam ništa.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaboravila sam da kazem da je to regija u kojoj necete sresti puno Srba ( osim u hotelu, ako idete preko agencije). To je regija za lokalne turiste i Grke iz dijaspore. Zapadnjaci se ne zadrzavaju previse. To je "neka druga" Grcka, u odnosu na uobičajene destinacije naših agencija, malo zarozanija, ali simpatična. Eto, malo priče koju niste, zapravo, tražili. Izvinjavam se. 

Izmenjeno (rakel)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila je neka povoljna ponuda za taj hotel za all incl za dvoje ali kad sam video na google map da u krugu od 40 km nema ama bas nista samo tek po neka kuca ili hotel odustao sam. A i plaze koliko sam video na slikama nisu neke. Moje misljenje da se ne vredi cimati toliko daleko za taj hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Da li je neko bio u mestu Chrani u Mesiniji? Vec imamo plan da obidjemo Polymnia vodopade, Olimpiju, Methoni, Koroni, Voidokiliju i Gialovu. Bicemo tamo dve nedelje pa je svaki info dobrodosao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav  svim ljubiteljima Peloponeza.Citao sam mesecima vase postove o Peloponezu i odlucio da idem u mesto Selianitika,tacnije Longos.Nisam primetio da se pisalo o tom mestu pa bih zamolio clanove da mi daju nesto vise informacija o tom mestu.Putujem sa zenom i dvoje dece,tako da bi svaka informacija znacila.Primetio sam da je mesto isuvise mirno,sto mi odgovara ali neki sadrzaji,sta obici,izleti,cene.

Hvala svima i veliki pozdrav

 

Evo i ja se pitam.Idem a ne znam ni gde.

I, kako je u Longosu?

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Otkrila sam na fejsu grupu Peloponez na dlanu i sad uzivam u fotkama.O Longosu malo toga ima, uglavnom pitanja i nekoliko fotografija.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

termini ce sigurno biti nezgodni, jer se skija i uopste zimska takmicenja sportovi na otvorenom se desavaju u jutarnjim casovima ili oko podne, a kod nas ce to biti mnogo rano. Mada moram da pogledam vremensku listu dogadjaja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proveli smo dve fenomenalne nedelje na Peloponezu, konkretno u Mesiniji. Mogu samo reći da je za nas ovo bilo putovanje bez premca i da je Peloponez destinacija koju treba posetiti više puta. Mesinija je fantastična i preporučujem je svima onima koji su već obišli više poznata mesta i atrakcije Grčke i koji traže nešto novo. Još uvek nije podlegla masovnom turizmu i to joj zaista daje posebnu draž.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mоже ли информација о смештају - локација, цена?  И које плаже у Месинији су вам најлепше, оне на западу око Воидокилие, или можда јужно од Каламате у околини Стоупе?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@jelena matijevic hvala na prenetim utiscima! Nesto me golica Mani za iduce putovanje Peloponezom...Gde ste bili smesteni u Kardamiliju i koliko ste placali smestaj? Da li ste se spustali od Kardamilia do Vathie?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka