kiki 77

PELOPONEZ-opšta tema

1164 poruke u ovoj temi

Ja sam u Kalamatu išao uvek od strane Sparte, tako da put koji pominješ nisam vozio.

Što se tiče Kalamate, meni je u najintenzivnijem sećanju ostao jedan deo obale, gde su načičkani hoteli sa restoranima, bukvalno jedan kraj drugoga. Sam ulazak preko sitnog peska u vodu na 5m -10m od stola za kojim tamanite odličnu grčku salatu.... More plitko pa možete pustiti decu da se jure po plićaku dok uživate u hladovinki nakon odličnog i ne preskupog ručka. Kad se okupate, direktno iz vode, sewdate za sto i naručujete...

Inače, nisam nešto zapatio Kalamatu što se tiče samog mesta, uglavnom smo se stacionirali u restoranu nekog hotela i ceo dan se kupali i jeli... :kez:

Onoliko koliko sma video, ima dosta sadržaja za posle podne i uveče i noć.

I uvek je gužva u Kalamati, veoma je posećena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Code, pitanjce za tebe:

Kad si se prosle godine iz Preveze i Lefkade zaputio ka Patri kojim putem si isao? Uz obalu Astakos-Etoliko- Mesolongi ili si isao putem preko brda. Kazu da je taj put uz more mnogo lep sa pogledom na Jonska ostrva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto mi planiramo odmor u septembru jel mi mozes reci kakve su cene smestaja u Tolu?

Izabrali bi ga kao odrediste bas iz razloga sto je sve relativno blizu u tom delu Peloponeza. Obilazak celog Peloponeza ne dolazi u obzir, planiramo naredne 3-4 godine da letujemo na Peloponezu (u razlicitim delovima), a ovaj istocni mi deluje "najsadrzajniji".

Reci mi da li ste isli na istok do Porosa i onog Posejdonovg hrama? To je neko ostrvce?

Tolo ima veliku ponudu, za svačiji džep i ukus, hotela, bungalova, vila, apartmana, soba, studija, nudi i kampovanje. Hoteli su od jedne do četiri zvezdice a cene se kreću od 50 evra, dvokrevetna soba spavanje sa doručkom (može se čak naći i jeftinije), do 150 evra ista kombinacija. Cene su vrlo šarene i u tom galimatijasu treba istraživati i snaći se da se odabere šta najviše odgovara interesovanjima i mogućnostima. Tako skuplji smeštaj ne znači i bolji, hoteli sa dve zvezdice mogu biti bolji od hotela sa tri zvezdice, hoteli mogu biti bolji i jeftiniji od apartmana, neke vile se mogu naći vrlo povoljno i td.

Argolida je veoma sadržajna i ima mnogo toga za obići. Na Internetu se mogu pronaći iskustva onih koji su letovali u Tolu, a prethodno su bili na Skijatosu, Kosu, čak i Kritu i drugim mestima, i iznenadili se koliko su se lepo proveli u Tolu i koliko sadržaja Argolida nudi u odnosu na prethodne destinacije gde su letovali.

Krstarenja iz Tola se organizuju za sledeće destinacije:

1) Argo Saronska ostrva Spetses, Hidra, Poros

2) Monemvasija.

Imaš sajt:

www.pegasus-cruises.gr/html/anaxoriseisUK.html

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Code, pitanjce za tebe:

Kad si se prosle godine iz Preveze i Lefkade zaputio ka Patri kojim putem si isao? Uz obalu Astakos-Etoliko- Mesolongi ili si isao putem preko brda. Kazu da je taj put uz more mnogo lep sa pogledom na Jonska ostrva.

Preveza-Patra uz more i tako ću i za 14 dana ponovo... :kez:

I da, put je lepši, zato sam i išao tuda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tolo ima veliku ponudu, za svačiji džep i ukus, hotela, bungalova, vila, apartmana, soba, studija, nudi i kampovanje. Hoteli su od jedne do četiri zvezdice a cene se kreću od 50 evra, dvokrevetna soba spavanje sa doručkom (može se čak naći i jeftinije), do 150 evra ista kombinacija. Cene su vrlo šarene i u tom galimatijasu treba istraživati i snaći se da se odabere šta najviše odgovara interesovanjima i mogućnostima. Tako skuplji smeštaj ne znači i bolji, hoteli sa dve zvezdice mogu biti bolji od hotela sa tri zvezdice, hoteli mogu biti bolji i jeftiniji od apartmana, neke vile se mogu naći vrlo povoljno i td.

Argolida je veoma sadržajna i ima mnogo toga za obići. Na Internetu se mogu pronaći iskustva onih koji su letovali u Tolu, a prethodno su bili na Skijatosu, Kosu, čak i Kritu i drugim mestima, i iznenadili se koliko su se lepo proveli u Tolu i koliko sadržaja Argolida nudi u odnosu na prethodne destinacije gde su letovali.

Krstarenja iz Tola se organizuju za sledeće destinacije:

1) Argo Saronska ostrva Spetses, Hidra, Poros

2) Monemvasija.

Imaš sajt:

www.pegasus-cruises.gr/html/anaxoriseisUK.html

Хвала "Рејмонде" на информацијама. "Лпастор" каже да је успео у Толу да нађе смештај за 40 евра (уз ценкање) тако да ћу ја прво да пошаљем "мелове" на све адресе са два сајта о Толу које сам нашао на нету, па можда нешто повољно набодем.

План је да останемо доле око 20 дана у септембру, па ми није исто ако је смештај 40 или 50 евра за нас двоје.

Реци ми јеси ли ти можда био на оном острвцету (Порос) где је Посејдонов храм?

То ми некако стално боде очи!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verujte, prosle godine sam bio, potrebno je 15 minuta da prepesacite ceo Tolo. O 5000 stalno naseljenih nema ni govora, pa Nafplio ima 13000 stanovnika. 5000 turista mozda. U svakom slucaju mesto za zaborav, narocito na Peloponezu koji ima toliko toga za videti. Ja sam ga birao kao bazu samo i jedino zbog blizine Nafplia (hteo sam se koji put i okupati sto u Nafpliu nije bas lako smajl.jpg). Ono sto mi je prijalo, a iznenadilo me je (makar po tekstovima na raznim forumima) jeste sto zaista nije bilo nikakve guzve tamo (period o kome govorim je druga polovina jula).

Drugo veliko iznenadjenje su bila cak 3 automobila sa BG tablicama u Tolu. Mislio sam da je sansa za to na Peloponezu minimalna. Ali eto, sudeci i po ovom forumu ima nas sve vise koji se zaljubljujemo u Peloponez wink.gif

Frodo, mnogo nam znače tvoja iskustva svima nama koji ćemo letovati u Tolu ove godine.

Nafplio važi za jedan od najlepših gradova Mediterana te veličine. To je sigurno jedan od razloga zašto su cene smeštaja u Nafpliju znatno više u odnosu na druge delove Argolide. Hoteli u Nafpliju su skupi. Alternativa su pansioni kojih ima mnogo u starom delu grada. Ali realno, pansioni su daleko i od plaže Arvantija a kamoli Karathone do koje se može doći jedino kolima. To nisu odredišta za odmor sa decom. Ok, kada bih putovao na medeni mesec ne bih razmišljao da izaberem Nafplio. Ali za porodično letovanje pravi izbor je Tolo.

Zapravo Nafplio i Tolo i sva mesta blizu njih čine deo jedinstvene turističke ponude tog dela Argolide. Nafplio ima više stanovnika od Tola ali Tolo ima više smeštajnih jedinica. Tolo sada ima oko 2000 stalno nastanjenih ljudi i taj broj raste. Ali da li je zaista potrebno turističkom letovalištu da ima mnogo meštana? Prošle godine smo letovali na Kefaloniji u hotelu u reonu sela Ksi pored istoimene plaže. Pa to selo nema ni 50 stanovnika, to je turistima potpuno nebitno. Najbliže mesto Liksuri ima oko 3000 stanovnika, ali iako je mesto lepo u njemu se skoro ni jednom nismo duže zadržali i ono je služilo kao usputna stanica za prebacivanje trajektom do Argostolija i ostatka Kefalonije.

Tolo ima sve što jednoj porodici treba za sadržajan odmor:

* Neverovatno raznovrsnu ponudu smeštaja za svačiji ukus i džep, hotela, bungalova, vila, apartmana, soba, studija, čak i kamping

* Sve javne i prateće objekte potrebne turistima

* Širok izbor restorana i taverni, prodavnica i trgovine

* Peščanu plažu koja zadovoljava veličinom i kvalitetom

* Zabavne aktivnosti, naročito dobro prilagođene porodicama

* Luku gde pristaju i brodovi za krstarenje po Argo Saronskim ostrvima i za Monemvasiju

* Blizinu Nafplija, koje važi za jedno od najlepših mesta na Mediteranu

* Dobru povezanost ne samo sa Nafplijom već i drugim mestima Argolide

* Mogućnost obilazaka Epidaurusa, Mikene, Tirinta, Argosa, Starog Korinta i dr.

* Blizinu plaže Karathona koja godinama ima plavu zastavu

* Mogućnost obilazaka Porto Helija, Koste, Petrotalase i drugih mesta na istoćnoj obali Argolide gde su i najlepše plaže

* Sunčani Peloponez i toplo more Argolskog zaliva

* Tolo nije daleko ni od Atine, nešto više od dva sata vožnje, tako da omogućuje i posetu i aktivnosti u glavnom gradu Grčke

* Do Tola se može doći kolima, autobusom, avionom (do Atine), čak i voz je blizu, ili njihovom kombinacijom

Sve to i mnogo toga drugog što nisam rekao, i to po relativno povoljnim cenama.

Hoteli u Tolu dvokrevetna soba plus doručak mogu se naći i to u sezoni već po cenama ispod 50 evra.

Pa gde sve to ima na nekom drugom mestu?

Na Internetu se mogu naći iskustva turista koji su prethodno letovali po drugim, poznatijim grčkim letovalištima, kako nisu verovali da će se bolje i po umerenijim cenama provesti u Tolu. Ima turista koji već deceniju zaredom isključivo letuju u Tolu.

Ima jedan aspekt koji se takodje mora uzeti u obzir. Neverovatno velika ponuda različitih smeštajnih jedinica i ishrane podstiče međusobno takmičenje. To dovodi do smanjenja cene usluga a porasta kvaliteta. Drugim rečima u takvoj situaciji svi moraju da se trude da upravo oni privuku gosta. Turistima se pruža prilika da biraju kao retko gde na nekom drugom mestu. To dodatno Tolo čini privlačnim u očima turista, ključna stvar postaje izabrati dobar hotel ili neki drugi smeštaj, pošto je izbor samog letovališta već unapred pun pogodak.

Naravno, ovo je sve sa aspekta istraživanja destinacije. Tek realizacija, tj. samo letovanje može potvrditi ili opovrgnuti prethodno napisano.

Izmenjeno (Raymond)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Merkam ovih dana ponudu jedne nase agencije za neki hotel u Portoheliju... sopstveni prevoz, polupansion! Tesko mi je da donesem odluku na osnovu njihove ponude i citanja postova ovde.... pa da malo priupitam...

Moj grubi plan za jul mesec je da u Portoheliju provedem do deset dana sa bazanjem okolo a posle da se spustim i smestim negde u okolini Elafonisosa. Kazu da su tamo dve od deset najlepsih plaza u Grckoj a i Monemvassia je blizu.

Gledajuci putnu mrezu na kartama koje sam nasao na netu svestan sam da je to prilicno rogobatna tura ali pokriva dosta mesta koje ste pominjali sto u dolasku sto iz ova dva mesta gde bih bazirao...

Ne bih bas da zapetljavam i smaram ali ako neko moze da prokomentarise ovu moju ideju bio bih mu stvarno zahvalan.

Mozda imate i predlog za neki smestaj u okolini ostva Elafonisos...

Sve u svemu ako sve lepo, uz vasu pomoc isplaniram, ostao bih minimalno dve nedelje na Peloponezu!

Nadam se vasoj pomoci...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Merkam ovih dana ponudu jedne nase agencije za neki hotel u Portoheliju... sopstveni prevoz, polupansion! Tesko mi je da donesem odluku na osnovu njihove ponude i citanja postova ovde.... pa da malo priupitam...

Pozdrav i tebi druze!

Jel ta ponuda tajna ili bi bio ljubazan da das link agencije sa ponudom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto mi planiramo odmor u septembru jel mi mozes reci kakve su cene smestaja u Tolu?

Izabrali bi ga kao odrediste bas iz razloga sto je sve relativno blizu u tom delu Peloponeza. Obilazak celog Peloponeza ne dolazi u obzir, planiramo naredne 3-4 godine da letujemo na Peloponezu (u razlicitim delovima), a ovaj istocni mi deluje "najsadrzajniji".

Reci mi da li ste isli na istok do Porosa i onog Posejdonovg hrama? To je neko ostrvce?

Ja sam isao u julu, bio sam u Hotel-apartmanima Viaros (http://www.hotelviaros.com/) i placao 53€ po danu za dvokrevetni studio apartman. Hotel je skroz OK, ima privatni parking, bazen (meni to nije presudno, al' za one koji vole....), klimu, sobe su prostrane i ciste. Ima i blizih pored mora, ali je to u Tolu zaista nebitno posto vam je sve ionako blizu.  

Nisam bio u Porosu, Nafplio naravno vredi svakog trenutka provedenog u njemu, zaista predivan grad. Secam se da sam jos pre 7-8 godina gledao neki putopis i odlucio da cu doci prvom prilikom, samo sam cekao da se poklope neke kockice (zavrsim fax, nadjem dobar posao, kupim auto, trebalo je malo vremena za sve :D). Na Argos s druge strane, koji je glavni grad Argolide ne treba trositi previse vremena. Glavne atrakcije u Argolidi su naravno Mikena i Epidaurus i obe su na oko pola sata voznje od Tola, tako da racunajte na po pola dana za obilazak svake od njih.

Ja sam pravio i malo duze izlete do Olimpije i Mystrasa. Put preko planina do Olimpije je nesto posebno. Postoje 2 puta kojim se moze stici, ja sam jednim isao u odlasku a drugim u povratku i deonice sa jako uskim putem i krivinama ne mogu se izbeci. Ali su predeli kroz koje se prolazi zaista prelepi, pa i nema potrebe zuriti. Obratite paznju pre svega na mesto Legkadiu koja kao da je uzidana u planinu, sva u kamenu. Lepa je ideja da se tu stane i napravi pauza, proseta. Atmosfera se potpuno razlikuje od one na moru, sve je mirno, izgleda kao da je vreme odavno stalo. Put je malo duzi, ima oko 180 km do Olimpije i jos nekih 20-tak do obale Jonskog mora. A tamo su neke od najlepsih plaza u Grckoj. Ja sam bio na Zaharu, blizu jezera Kaiafas i...... pa sta da vam kazem, ove godine pola letovanja cu biti tamo :) Tih dva sata provedenih tamo kupilo me za ceo zivot. Drugu polovinu letovanja bicu u Monemvasiji, sa idejom da ovog puta malo detaljnije obidjem jug Peloponeza.

Izmenjeno (frodo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Merkam ovih dana ponudu jedne nase agencije za neki hotel u Portoheliju... sopstveni prevoz, polupansion! Tesko mi je da donesem odluku na osnovu njihove ponude i citanja postova ovde.... pa da malo priupitam...

Moj grubi plan za jul mesec je da u Portoheliju provedem do deset dana sa bazanjem okolo a posle da se spustim i smestim negde u okolini Elafonisosa. Kazu da su tamo dve od deset najlepsih plaza u Grckoj a i Monemvassia je blizu.

Gledajuci putnu mrezu na kartama koje sam nasao na netu svestan sam da je to prilicno rogobatna tura ali pokriva dosta mesta koje ste pominjali sto u dolasku sto iz ova dva mesta gde bih bazirao...

Ne bih bas da zapetljavam i smaram ali ako neko moze da prokomentarise ovu moju ideju bio bih mu stvarno zahvalan.

Mozda imate i predlog za neki smestaj u okolini ostva Elafonisos...

Sve u svemu ako sve lepo, uz vasu pomoc isplaniram, ostao bih minimalno dve nedelje na Peloponezu!

Nadam se vasoj pomoci...

SKYKING, hvala na obavestenju.

Posto je tesko odluciti se da li letovati u Tolu ili okolini Porto Helija odabrali smo da letujemo jedne godine u jednom a druge u drugom mestu. Porto Heli ima vrlo skupe hotele (jedan hotel je neuobicajeno jeftin ali treba se informisati zasto, posto postoji razlog), medjutim mesta oko Porto Helija su znatno pristupacnija. Najvise nam se dopao potez od Koste do Petrotalase a lepo je sve do Ermionija. Tu smo nasli nekoliko kvalitetnih hotela koje smo odredili kao favorite za dalje istrazivanje. Jedan od tih hotela, kod Petrotalase, upravo je u ponudi te agencije, tako da nas moze postedeti daljih napora i traganja.

Bilo bi divno da je u ponudi i avionski carter let do Atine ili bar do Kalamate, onda bi Peloponez bio pristupacniji (autom je od Beograda do Porto Helija oko 1300 km) ali tome se mozda mozemo nadati iducih godina.

Izmenjeno (Raymond)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj najeftiniji hotel sa SKYING-ovog linka izgleda kao dosta dobra budget varijanta, ali... pogledao sam malo reakcije na nekim stranim sajtovima i kažu da hotel nije renoviran u potpunosti, da dosta toga ima u stanju kakvo je bilo od nejgove izgradnje (valjda negde sedamdesetih), da bazeni jesu sa morskom vodom, ali su mali i velika je gužva u njima. Kažu i da je dosta bučno do kasno u noć i da osoblje nije baš najljubaznije, mada to može da bude prilično subjektivna ocena. Ne mogu da mu tačno odredim položaj, ali pretpostavljam da je negde (gledano na slici) u ovom desnom delu jer su tu svi veći hoteli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam isao u julu, bio sam u Hotel-apartmanima Viaros (http://www.hotelviaros.com/) i placao 53€ po danu za dvokrevetni studio apartman. Hotel je skroz OK, ima privatni parking, bazen (meni to nije presudno, al' za one koji vole....), klimu, sobe su prostrane i ciste. Ima i blizih pored mora, ali je to u Tolu zaista nebitno posto vam je sve ionako blizu.

Nisam bio u Porosu, Nafplio naravno vredi svakog trenutka provedenog u njemu, zaista predivan grad. Secam se da sam jos pre 7-8 godina gledao neki putopis i odlucio da cu doci prvom prilikom, samo sam cekao da se poklope neke kockice (zavrsim fax, nadjem dobar posao, kupim auto, trebalo je malo vremena za sve biggrin.jpg). Na Argos s druge strane, koji je glavni grad Argolide ne treba trositi previse vremena. Glavne atrakcije u Argolidi su naravno Mikena i Epidaurus i obe su na oko pola sata voznje od Tola, tako da racunajte na po pola dana za obilazak svake od njih.

Ja sam pravio i malo duze izlete do Olimpije i Mystrasa. Put preko planina do Olimpije je nesto posebno. Postoje 2 puta kojim se moze stici, ja sam jednim isao u odlasku a drugim u povratku i deonice sa jako uskim putem i krivinama ne mogu se izbeci. Ali su predeli kroz koje se prolazi zaista prelepi, pa i nema potrebe zuriti. Obratite paznju pre svega na mesto Legkadiu koja kao da je uzidana u planinu, sva u kamenu. Lepa je ideja da se tu stane i napravi pauza, proseta. Atmosfera se potpuno razlikuje od one na moru, sve je mirno, izgleda kao da je vreme odavno stalo. Put je malo duzi, ima oko 180 km do Olimpije i jos nekih 20-tak do obale Jonskog mora. A tamo su neke od najlepsih plaza u Grckoj. Ja sam bio na Zaharu, blizu jezera Kaiafas i...... pa sta da vam kazem, ove godine pola letovanja cu biti tamo smajl.jpg Tih dva sata provedenih tamo kupilo me za ceo zivot. Drugu polovinu letovanja bicu u Monemvasiji, sa idejom da ovog puta malo detaljnije obidjem jug Peloponeza.

Frodo,

Svaka čast kada si sve to uspeo za jedno letovanje.

Kada smo prošle godine letovali na Kefaloniji, sami Kefalonjani su nam preporučili Peloponez. Oni su duhovno vezani za Peloponez pošto je glavni svetac i zaštitnik ostrva, koga izuzetno slave i poštuju, sa Peloponeza.

Od Kefalonjana smo saznali da je Argolida u turističkom smislu najprivlačnija, da Ilija (ženski rod) ima najbolje plaže u Evropi (naravno Kefalonija ima medju top 10 na svetu najbolju plažu) a da je Mesinija izazovna (biser).

Svakako ceo Peloponez je atraktivan, i Korintija, Ahaja, Arkadija i Lakonija imaju svojih čari (kao i Argo Saronska ostrva koja formalno nisu deo Peloponeza, uključujuci Kithiru).

Ko se odluči za letovanje u Tolu veoma dobra informacija je cena za Viaros hotel apartman u jeku sezone koji važi medju kvalitetnim. U zavisnosti od toga šta neko preferira može birati jeftinije ili skuplje varijante ali je ovo, za cenu Viarosa, za sve zainteresovane veoma koristan podatak.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj najeftiniji hotel sa SKYING-ovog linka izgleda kao dosta dobra budget varijanta, ali... pogledao sam malo reakcije na nekim stranim sajtovima i kažu da hotel nije renoviran u potpunosti, da dosta toga ima u stanju kakvo je bilo od nejgove izgradnje (valjda negde sedamdesetih), da bazeni jesu sa morskom vodom, ali su mali i velika je gužva u njima. Kažu i da je dosta bučno do kasno u noć i da osoblje nije baš najljubaznije, mada to može da bude prilično subjektivna ocena. Ne mogu da mu tačno odredim položaj, ali pretpostavljam da je negde (gledano na slici) u ovom desnom delu jer su tu svi veći hoteli.

Postoji razlika u opisu sadrzaja na sajtu hotela COSMOS i onoga sto pise u brosuri nase agencije... Ne verujem da bi se ovi nasi igrali sa navodjenjem neistinitih podataka tj da svaka soba ima frizider a na sajtu hotela pise nesto drugo.

Inace lako ga je pronaci po nekim karakteristicnim orijentirima... ( poslednja fotografija u foto albumu)

Mislim i da je cena dosta niska jer se nalazi u onom "zalivu" iza samog mesta... Moguce da je to neka, uslovno receno bara, pa zato i prevoze goste brodicem na neku plazu... U svakom slucaju koordinate su 37 19 46N 23 08 27E...

Ako sam ga omasio meni na dusu!

no hotel je manji problem...

Cena goriva u Grckoj je vec skoro 1,5 Eura pa ce vozikanje biti malo skuplje....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji razlika u opisu sadrzaja na sajtu hotela COSMOS i onoga sto pise u brosuri nase agencije... Ne verujem da bi se ovi nasi igrali sa navodjenjem neistinitih podataka tj da svaka soba ima frizider a na sajtu hotela pise nesto drugo.

Inace lako ga je pronaci po nekim karakteristicnim orijentirima... ( poslednja fotografija u foto albumu)

Mislim i da je cena dosta niska jer se nalazi u onom "zalivu" iza samog mesta... Moguce da je to neka, uslovno receno bara, pa zato i prevoze goste brodicem na neku plazu... U svakom slucaju koordinate su 37 19 46N 23 08 27E...

Ako sam ga omasio meni na dusu!

no hotel je manji problem...

Cena goriva u Grckoj je vec skoro 1,5 Eura pa ce vozikanje biti malo skuplje....

Hotel Cosmos je znatno jeftiniji od ostalih hotela u kraju i za to sigurno postoje razlozi. Na različitim pregledima dosta je loše ocenjivan od strane onih koji su boravili. Po tome hotel verovatno nije pogodan za porodice ali pojedincima je sigurno lakše da progutaju mane naročito ako im je do toga gde su odseli manje stalo, a mnogo više im je značajno da budu zbog kvaliteta samog mesta i lokacije, a Porto Heli važi za odličnu destinaciju.

Koga zanima ponuda hotela i drugih smeštajnih kapaciteta u širem pojasu od Porto Helija do Ermionija može pogledati i ovaj sajt:

www.ermionida.info/hotels.html

Lično, brzim pregledom, najviše su mi se dopali hoteli Cap d or, Costa Perla, Galaxy, Lena Mary i Ermioni Beach Club. Stoga je prijatno iznenađenje da je naša renomirana agencija počela da radi Galaxy hotel koji je moguće po odnosu cena/kvalitet među najboljim na listi.

Inače mesto važi kao raj za jedriličare koji dolaze sa svih kontinenata što verovatno utiče na povećane cene usluga.

Kako je u širem okruženju Porto Helija priroda izuzetna i kako gledajući na netu ima dosta divljih plaža ne čudi što je u ovoj oblasti predviđeno da se gradi čak četiri super luksuzna hotela sa pet zvezdica! Stoga cene usluga u Porto Heliju u idućim godinama mogu samo rasti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka