kiki 77

PELOPONEZ-opšta tema

1124 poruke u ovoj temi

Svaka cast.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Pawtraveller Хвала и свака част на блогу! :D Фотографије су одличне!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

termini ce sigurno biti nezgodni, jer se skija i uopste zimska takmicenja sportovi na otvorenom se desavaju u jutarnjim casovima ili oko podne, a kod nas ce to biti mnogo rano. Mada moram da pogledam vremensku listu dogadjaja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

termini ce sigurno biti nezgodni, jer se skija i uopste zimska takmicenja sportovi na otvorenom se desavaju u jutarnjim casovima ili oko podne, a kod nas ce to biti mnogo rano. Mada moram da pogledam vremensku listu dogadjaja.

I na Kritu će isto biti nezgodni termini za skijanje. :neznam: :razmislja:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@jelena matijevic hvala na prenetim utiscima! Nesto me golica Mani za iduce putovanje Peloponezom...Gde ste bili smesteni u Kardamiliju i koliko ste placali smestaj? Da li ste se spustali od Kardamilia do Vathie?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I, kako je u Longosu?

Sad sam tek video poruku. Bilo nam je lepo, zadovoljni ako vas jos uvek interesuje kakvo je mesto pisem

Otkrila sam na fejsu grupu Peloponez na dlanu i sad uzivam u fotkama.O Longosu malo toga ima, uglavnom pitanja i nekoliko fotografija.

Longos je malo mesto, simpaticno. Plaza je krupan sljunak ali je boja mora prelepa. Cisto je more, ako na glavnoj plazi ima vetra malo dalje nekih 500 metara nema. Mesto je snabdeveno, ima par pekara, veliki market, apoteka, doktor. Cene su jeftinije nego na Halkidikiju

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pawtraveler:  Iznajmili smo studio u Kardamili room with fanrastic view - Gorgones 8, preko Airbnb, 7 noćenja za 495 dolara (434 eura), što je vrlo povoljno za Kardamili i okolinu. Smeštaj je bio skroman (mali prostor, više nego skromna kuhinjica, bez tende na terasi- suncobran sa slike je naš...), ali na samoj obali mora  (iz kreveta se videlo more, kada se probudimo). Nije bilo rečeno da je terasa iznad njihovog restorana - mada je mirno, nije prijatno uveče sedeti i dole videti goste!

Pre dve godine obišli smo "pravi" Mani - deo ispod Aeropolija na zapadu i Gitija na istoku, pa i selo Vati (bili smo smešteni kod Gitija). To je bilo nezaboravno (pisala sam u prvom postu), pa ovog leta planiramo opet tamo. Za bazu na Maniju mi se dopao Gerolimenas (na jugozapadu), ali nisam gledala ponudu. Srećno!

kakvi su putevi na maniju i generalno oko kalamate? mi za sledecu godinu planiramo 2 nedelje ili methoni/pilos uz obilazak zapadnog peloponeza ili kardamili/stupa uz obilazak manija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad sam tek video poruku. Bilo nam je lepo, zadovoljni ako vas jos uvek interesuje kakvo je mesto pisem

Longos je malo mesto, simpaticno. Plaza je krupan sljunak ali je boja mora prelepa. Cisto je more, ako na glavnoj plazi ima vetra malo dalje nekih 500 metara nema. Mesto je snabdeveno, ima par pekara, veliki market, apoteka, doktor. Cene su jeftinije nego na Halkidikiju

Ajde goksi raspisi se malo...I okaci malo fotografija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ajde goksi raspisi se malo...I okaci malo fotografija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26041
    Ukupno tema
    869012
    Ukupno poruka