kiki 77

PELOPONEZ-opšta tema

1098 poruka u ovoj temi

Pozdrav, vidim da jedna nasa agencija u ponudi ima mesto Longos, zna li iko nesto vise o istom? Jedino sto procitah je da je u pitanju manje mesto i da je najblizi grad Patra. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav  svim ljubiteljima Peloponeza.Citao sam mesecima vase postove o Peloponezu i odlucio da idem u mesto Selianitika,tacnije Longos.Nisam primetio da se pisalo o tom mestu pa bih zamolio clanove da mi daju nesto vise informacija o tom mestu.Putujem sa zenom i dvoje dece,tako da bi svaka informacija znacila.Primetio sam da je mesto isuvise mirno,sto mi odgovara ali neki sadrzaji,sta obici,izleti,cene.

Hvala svima i veliki pozdrav

Pozdrav, vidim da jedna nasa agencija u ponudi ima mesto Longos, zna li iko nesto vise o istom? Jedino sto procitah je da je u pitanju manje mesto i da je najblizi grad Patra. 

Evo i ja se pitam.Idem a ne znam ni gde.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Bila sam u Selianitici van sezone pre 9 godina, pa moji utisci nisu bas merodavni. Plaza je uzana, mesavina peska i jos vise sljunka, proteze se ne bas duz citavog mesta. Ima listopadnog drveca, par hotela i tavern uz obalui. Glavna ulica sa prodavnicama, koja zivi cele godine, je u stvari magistrala, ne uz more. Selo na moru. Moja vansezonska  secanja su lepa, ali ne bih tamo letovala zbog jezerskog ugodjaja Korintskog zaliva. Pre bih izabrala Nafpaktos ( na sev strani zaliva) , pravi lepi mali grad.,koji ima vecu i lepsu plazu. 

Tu u blizini ima simpaticnih mesta za posetu ( Diakopto, Kiato), gusta je naseljenost. Ono sto se meni svidja je sto su sva ta mesta orjentisana ka domacim turistima, a Grci znaju da se lepo provedu. Bude veselo i zivo, a ne divlje. 

Naravno, i Patra je blizu. Mi smo isli tamo da gledamo brodove:)

Izmenjeno (rakel)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25534
    Ukupno tema
    848835
    Ukupno poruka
  • Popularne teme