Emilija

Hotel Philoxenia Bungalows *** Psakoudia

569 poruka u ovoj temi

Kolika je cena za ovaj hotel za juni/juli 2019, ako je neko proverio rane rezervacije kod nasih agencija? Ja sam nasao neke aranzmane preliminarno na upit za cetvorokrevetnu sobu (dvoje odraslih +dvoje dece), PP, od 20.06. izadje 10 nocenja 805e. a samo malo kasnije, tj. 10.07. isto to 982e. 

Meni se to cini ok za ovaj hotel, sa obzirom na proslogodisnje cene generalno. Sta vi mislite o tim cenama?

Da rezervisem ovo ili da sacekam jos malo? Koviou Holiday Village ce biti sigurno povoljniji, ali i klasu ispod verovatno.

Izmenjeno (cokoladonac)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:neznam:

Izmenjeno (drug.lukic)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da vam to  nije losa cena. Vidim da su neke agencije izbacile cene za hotele, i cini mi se, da su trenutno sasvim pristojne u odnosu na letosnje.

Ne verujem da ce biti nize od ovih.

Tako da mi se ipak cini, da je bolje rezervisati ranije. Ko moze, naravno.

Ako zelite da sacekate cenu za Koviou, mislim da mozete, jer nije bas tolika frka jos uvek. Obicno krene negde u decembru, kada se zavrsavaju oni prvi popusti, a dotle cete odluciti verovatno.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo bolji hotel od Koviou, dobra cena rwzervisi sto pre...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na odgovorima, pokušaću da rezervišem odmah, mada ni to nije sigurno, pošto se radi na upit za juni. Tolika je potražnja izgleda:shokiran:.

Ako ne uspem, biće nešto drugo...:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uspeo, sad čekam kraj juna :D. Izveštaj o utiscima po povratku, kao i uvek.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da ne pišem kasno. Na sajtu hotela piše da je u celosti renoviran i kao takvom mu je ostala ista cena. To je sada skroz druga priča za hotel i odličan odnos kvalitet/cena. Jedino što plaža u samom mestu nije baš najsjajnija. Sitan, brašnjav pesak dosta zamuti vodu a i bilo je ježeva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cena nije ni priblizna pre renoviranja, u to sam se licno uverio...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Travellendu 2017 godine cena za 2+2 kraj avgusta 903 EUR. Isti termin za ovu godinu doduše cena za rezervaciju u decembru 900eur + 3000 rsd. Sad je cena 1100 eur. 

Izmenjeno (tm011)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dakle, vratili smo se pre nedelju dana iz ovog hotela. Taman da se slegnu utisci, pa evo ih.

Sve što napišem, odnosi se na period boravka počevši od 20.06.2019. u trajanju od deset noćenja i predstavlja naš subjektivni doživljaj, na osnovu naših predhodnoh iskustava u sličnim vidovima smeštaja. Smeštaj je bio soba za četvoro sa krevetima na sprat, obzirom da imamo dvoje dece od 10 i 8g. Bili smo smešteni u bloku C u visokom prizemlju i terasom okrenutom prema borovoj šumi, kakva je uostalom oko celog hotela. Meni i suprugi se ovaj ambijent posebno svideo. Kad smo kod sobe, rečeno je već više puta na temi ali da potvrdim, sve sobe su potpuno renovirane sada sa kompletno novim nameštajem i kupatilom. Dušeci na krevetima udobni, od dodatnih stvari, osim nove klime, manjeg frižidera i flet TV-a, sada je tu i električni bokal za vodu (ketler) sa nes kafom, čajem i kafe kremom koje sobarice redovno dopunjuju. Za pohvalu je kvalitet novih vrata, posebno terasnih, koja skoro sasvim zvučno izoluju sobu kad su zatvorena. Tu je naravno i komarnik a ulazna vrata se otključavaju karticom (ne znam kako je bilo pre renoviranja). Besplatan sef je u velikom ormanu, kupatilo ima fen i one gelove za tuširanje, šampone i regeneratore, koga to zanima i vrlo su kvalitetni. Peškiri se menjaju dnevno, posteljina na tri dana i češće ako to zahtevate postavljanjem nekog info kartona za sobarice na krevet. Dobijaju se čak i papuče za posle tuširanja (ovo nismo ranije sretali). Hotel nudi i uslužno pranje veša.

Od stvari koje nisam nigde na internetu video pre polaska, iznenađenje za mene je bio novoizgrađeni bazen oivičen blokovima B,C i D ali postavljena je tabla sa informacijom da je rezervisan samo za goste smeštene u ovim blokovima koji su licem (terasom) okrenute ka njemu. Lep je moderan, ovalnog nepravilnog oblika i ne mnogo veliki (glavni je veći). Postaviću njegovu sliku. Nama nije bilo krivo zbog toga, jer smo imali privatnost na terasi i mnogo lepši mirisno-zvučni ugođaj, ali deca se nisu složila sa nama po ovom pitanju. On je još jedna stvar koja je urađena u sklopu plana renoviranja hotela i to za 2019. ali ne i poslednja, jer kako smo videli na promo spotu na TV-u, u planu je dodovanje manjih bazena ispred jednog dela soba u prizemlju bloka C i bloka D koje su okrenute ka moru. Po animaciji, deluje mi kao da će biti spojeni u jednu celinu a utisak mi je i da možda ovim pretenduju i na još jednu zvezdicu, ako bi nastavili sa renoviranjem. Jer, ove godine je završen i "a la carte" restoran u izdvojenom objektu sa lepom baštom, što je takođe bilo za mene iznenađenje.

Ostale stvari u vezi hotela su već pominjane u ranijim komentarima, pa ću samo ukratko. 

Postoje tri puta do plaže, pored bloka C stepenište i zemljano-asfaltni 150 metara i sa druge strane, pored bloka E takođe zemljani. Ko je u lošijoj kondiciji, neka bira stepenište samo pri silasku.

Za hranu, sve pohvale, što se nas tiče. Za doručak kajgana, kuvana i jaja na oko svaki dan i definivno se više ne naplaćuju. Pite sa sirom, spanaćem, viršle, mini rol kobasice, pržena šunka, griz, više vrsta salama i šunki za sendviče, tost hleb koji sami možete prepeći, palačinke koje kuvar pravi na licu mesta i da ne smaram više, ne mogu svega da se setim. Za večeru čorbe i supe ukusne, ponekad malo preslane za moj ukus, ostala jela kuvana, ukusna i raznovrsna, svinjetina, piletina riba svaki dan, zečetina, pačetina sa narandžom, razne salate, ima i veganskih obroka itd. Postoji i kutak samo za decu, gde je hrana koju oni najradije biraju.

Za piće je sve rečeno u prethodnim postovima, da ne ponavljam. 

Doručak od 08,00-10,30, večera od 19,00-21,00 ako se ne varam.

Ima gde da se parkira, ako ne na zvaničnom parkingu, može u šumici.

Savet je da ostavite jednu karticu na mesto gde je inače držite dok ste u sobi čak i kad odete na plažu a ponesete rezervnu, ukoliko imate neku lako kvarljivu namirnicu u frižideru, da ne bi ostao bez struje duže vreme.

Boravišna taksa na recepciji 15e za 10 dana, kao da je hotel sa 3*, pozitivno iznenađenje a pratilo ga je još jedno, nema naplate depozita za daljinski, što sam očekivao, sudeći po ranijim komentarima. Ili su zaboravili da nam naplate, ne znam.Sef je besplatan.

Moguća krstarenja, izleti, škole ronjenje itd...

O plažama i Psakoudiji sada ne bih, dosta toga je ranije napisano, pa da ne ponavljam suviše.

Ima i nedostataka, ne mnogo, doduše. Muve su mi išle na živce, kako u restoranu, tako i na terasi. A ponekad se uvuku i u sobu. Pčela, osa, pa čak ni komaraca nije bilo, ali problem muva bi mogli da reše nekako. Takođe, "miomiris" kontejnera se u par navrata osetio do terase a ako služba odnošenja malo kasni, kao tada, osoblje to pokuša da ublaži posipanjem neke kiseline, pa ne znam šta bih radije izabrao. Ali to je slučaj samo sa prvih par soba u tom našem redu, koje su najbliže kontejnerima, ostale nemaju taj problem, možda neki drugi, verovatno nigde nije savršeno.

Interneta ima u restoranu i bazenu, već rečeno, po sobama je 1e na dan.

Toliko od mene, rekoh na brzinu nešto da napišem ali sam bio "malo" opširniji.

Rado ću nešto da dodam ako nekog nešto zanima. 

 

 

IMG_3070.JPG

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja je bila cena za taj period?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Frizider je verovatno izuzet od nestanka struje po sobi. Tako bi bar trebalo da bude, inace nema smisla da bude u sobi, e sad ako je majstor malo vise popio ili je gazda stekara:neznam:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koja je bila cena za taj period?

805e, nije bilo dinarskog dela, Mitos, kraj oktobra 2018.

 

Frizider je verovatno izuzet od nestanka struje po sobi. Tako bi bar trebalo da bude, inace nema smisla da bude u sobi, e sad ako je majstor malo vise popio ili je gazda stekara:neznam:

Verovatno, ali nisam hteo da rizikujem. Imao sam nešto od namirnica za povratak par dana pre povratka. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekih svezih utisaka od prosle godine iz ovog hotela? Bili u Koviou holiday village prosle, sada razmatramo ovaj, samo da mozemo bar koji dan da provedemo tu na plazi da ne moramo svaki dan sa dvoje male dece da se vozamo. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka