Emilija

Hotel Philoxenia Bungalows *** Psakoudia

569 poruka u ovoj temi

Evo ja cu da dopunim jer sam bio prosle godine u ovim bungalovima.

Pored stepenica koje i nisu baaas toliki problem(posle dva dana i ne primecujete), postoje i jos dve staze(sa jedne strane betonska sa druge zemljana)...tako da ni to ne predstavlja problem.

Sto se cistoce tice...bungalovi se ciste apsolutno svaki dan...

Eto ..nadam se da sam pomogao.

Hvala puno i na Vasem savetu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skorije boravio u ovom hotelu? Da li su utisci jednako dobri kao i 2006. godine, kada je ova tema započeta? Posebno me zanima veličina parking prostora, ima li wireless-a u sobama i koliko je bogat švedki sto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav za sve!

Ja bih samo ponovila pitanje odozgo: da li je neko skoro bio u Philoxenia Bungalows i kako je tamo sada?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce smo se vratili odatle.Izlozicu vam i dobre i lose strane.Dobre su da je ceo kompleks jako cist,sobe se ciste svaki dan,bazen je takodje jako cist,hrana je raznovrsna i veoma ukusna,osoblje ljubazno.Lose strane su da je prevelik broj ljudi na jednom mestu(dosta nasih,Rumuna,Bugara i Poljaka) kao da ste u kosnici.Samim tim je i veca buka.Mi smo imali srecu,pa smo dobili blok C koji je sa spoljne strane i gleda na sumu.Oni koji su dobili sa unutrasnje strane su ugasili,a narocito oni na prizemlju,jer je tuda put do restorana.Kada se otvori restoran,krece stampedo, pa se desavalo da nema slobodnog stola.Uvece se do kasno cuje muzika iz obliznjih restorana.Prilaz do plaze sa malom decom je naporan(uzbrdo i nizbrdo).Plaza kao plaza je odlicna sa velikim plicakom,ali nigde hladovine.Sto se tice parkinga ima sasvim dovoljno mesta.Ako imate jos pitanja,slobodno postavite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@dani.i

Mene interesuje plaza, vazno mi je zbog klinaca, da li ima trave i jel dugacak plicak? . Mi ne idemo bas tamo nego u neki pansion nikos koji je mislim tu negde u blizini.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza je idealna za decu.Veliki je plicak i nema trave,a voda je savrseno cista.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Dani!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ce neko biti u Philoxenii od 3.8.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš je lepo čuti da hotel sa 3* vredi više. Obično za Grčku važi pravilo zvezdica manje od onoga što kažu.

Iskoristio bih priliku da pozdravim TETKU koja upravo čita ovaj forum i odlučuje se skoro stoprocentno za ovaj hotel. Pozdrav od Sare i Lee. TETKA ne čekaj, već uplaćuuuuuj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima još neko da napiše neki "taziji" komentar vezano za ovaj hotel? Razmišljam se izmedju ovog i Lilly Ann beach hotela. Ovo mi je jeftinija varijanta, ali me zanima da li je klopa koju nude dobra i dovoljna, obzirom da je cena baš povoljna (26e dnevno po osobi, dete gratis).

Izmenjeno (SanjaG)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@SanjaG

Draga SanjaG, znaš li ti onu poslovicu, bajat hleb je najbolji za zdravlje?

A znaš li koji je mesec, a i godina, šta ćes TAZIJE od poslednjeg letovanja?

Jedino ako si mislila da je neko zimovao u PHiloxeniji.

Šalu na stranu, danas sam zvao agenciju u koju imam poverenja.

Kažu, hotel nije za ljude koji su letovali u hotelima sa 4 i 5*.

Za one koji su letovali u 3*, dobar je.

Za one koji su letovali po apartmanima odličan je.

Pozdrav

Još da dodam, ako mož da sačekaš juli, tad će TETKA koju sam nagovorio da uplati dotičnu PHiloxeniu il da me UBIJE na licu mesta ili da me izljubi (sve manje verujem u to) zbog dobrog izbora hotela.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:kez: :kez: :kez:, hvala misterSpok. Kad sam rekla "tazije", mislila sam baš na one koji su letovali 2010. jer se samo dani.i javio sa najnovijim informacijama. Ipak volim da čujem mišljenje od više ljudi :cool:

Izmenjeno (SanjaG)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mozes li mi reci samo od koliko do koliko je dorucak i vecera posto mi idemo od 1.jula 2011 i sve nas interesuje?Hvala unapred,pozdrav!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplaćeno za prvu polovinu jula !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mi, od 13. jula ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka