NatasaV

PSAKUDIJA

373 poruke u ovoj temi

Nema leedije da nam prenese iskustva... kako se snašla sa plažom kod Porto Psakoudie i da li je išla do onih plaža na koje se mora kolima?

Pozdrav,

bilo je to jedno odlicno letovanje. Nismo se kupali odmah ispred Porta nego smo isli 50ak metara desno od vile, tamo gazda isto ima lezaljke, a mnogo je bolja plaza, tj. voda, ulaz, cistije je. Nema guzve sto je meni jako vazno za pravi odmor i uzivanje.

Smestajem sam se u prvom momentu razocarala, ali kako su odmicali dani bilo je sve bolje i bolje posto je blizina plaze odlicna, a i imaju prelepo dvoriste u kom uvece mozemo da uzivamo dok se deca igraju, pa je samim tim smestaj nebitan. Jako su im mala kupatila, i bilo bi strava kad bi postojala masina za pranje vesa.

Za clana koji je rekao da nema nista od pecanja, samo da javim da smo uhvatili bas dosta iglica, i to lepe komade.

Na druge plaze nismo isli, ali ni na jednu, toliko je ovde bilo lepo da nije bilo potrebe za drugim plazama. Deca su mala i oni ne vide tu razliku kao mi odrasli da li je pesak ovakav ili onakav, ili je voda ovakva ili onakva. Imali smo odlicnu ekipu pa je bilo fenomenalno tu gde smo bili.

Samo mesto je ok, ima dovoljno restorana sa velikim izborom jela, jedino je, cini mi se, dosta skuplje od Nikitija.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drago mi je leedija da ste bili zadovoljni. Snašli ste se za plažu :). Mi u tom delu nismo bili... Psakoudia je mirno seoce koje se dosta izgrađuje u delu prema Nikitiju, mirno je i plaža u potpunosti odgovara maloj deci kojoj boja i nijansa mora i peska ništa ne znače, a bezbedna su dok se kupaju. Rekao bih da je Porto Psakoudia preskup smeštaj za pogled koji se dobija u zid susedne vile, dvorište jeste lepo, a i samo mesto je poprilično potcenjeno, skoro pa ismevano zbog "veličine", zidića, boje peska i mora i sl. detalja. Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Par pitanja ako moze.... Psakudija, vila Panajota uplacena na 15 dana od 20 maja...e sada, plaza ispred vile kakva je i sa morem sta je, vidim pominju se alge i tako.... ako moze informacija, da je more slano i proladno znam :rolleyes: maj je jos pa je to ok a za plazu znam da moze pesak ili soder ili kombinacija pa cisto da znam od spreme i opreme sta da nosim ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, interesuje me da li je neko skoro bio u hotelu Philoxenia, ranije Philoxenia bungalows?

Interesuje me da li je moguće pešice od hotela uopšte negde ići ili svuda moramo kolima?

Ukoliko se odlučimo da tog dana ne idemo u obilazak i ostanemo na hotelskoj plaži, ima li se šta poručiti za klopu u hotelu i da li ima nešto u blizi za kupovinu, nešto tipa giros, sendviči, sladoled?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

hotel je blizu plaze i rive, jedini je problem sto je dosta visoko, pa sa kolicima i/ili sitnom decom nije bas najzgodnije.

Hotelska kuhinja ne radi za rucak, ali dole uz obalu imate girosa i restorancica.

Ima hotel i svoju temu, na podforumu smestaj na sitoniji, ima dosta informacija i svezijih utisaka

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Par pitanja ako moze.... Psakudija, vila Panajota uplacena na 15 dana od 20 maja...e sada, plaza ispred vile kakva je i sa morem sta je, vidim pominju se alge i tako.... ako moze informacija, da je more slano i proladno znam :rolleyes: maj je jos pa je to ok a za plazu znam da moze pesak ili soder ili kombinacija pa cisto da znam od spreme i opreme sta da nosim ?

Plaža je sitan pesak malo tamnije boje, nije onaj krupan zlatnjikasti, kakav je drugde na Sitoniji. Za alge ne bih znao reći... Ulaz sa postepenim prelaskom u dubinu u delu prema Gerakiniju, dok je prema Nikitiju, gde je i Panajota, malo kraći plićak. Ponegde ima trave u vodi, pa morate malo paziti. Mnoge sam video da se zalete u tu travu, pa bude iznenađenja... Najbolji snimak dronom cele plaže je sa YouTube-a, pa procenite sami:

Izmenjeno (zkazi)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plaža je sitan pesak malo tamnije boje, nije onaj krupan zlatnjikasti, kakav je drugde na Sitoniji. Za alge ne bih znao reći... Ulaz sa postepenim prelaskom u dubinu u delu prema Gerakiniju, dok je prema Nikitiju, gde je i Panajota, malo kraći plićak. Ponegde ima trave u vodi, pa morate malo paziti. Mnoge sam video da se zalete u tu travu, pa bude iznenađenja... Najbolji snimak dronom cele plaže je sa YouTube-a, pa procenite sami:

Hvala na infu :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za clana koji je rekao da nema nista od pecanja, samo da javim da smo uhvatili bas dosta iglica, i to lepe komade.

Pozdrav leedija,

ako moze info gde ste pecali, posto je moj muz planirao da ponese stap, da se zabavlja sa detetom. Hvala puno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima, 

Da li neko može da mi kaže nešto o vili Fotini.... Kakva je plaža ispred te vile? ??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi putnici,

nakon 8 godina letovanja na "donjoj polovini" Sitonije (Toroni, Vourvouru,Sikia,..:) odlučili smo da se smestimo nešto severnije, između Psakudije i Gerakinija.

U pitanju je "Gerakina beach cottage", nas sedmoro renta celu kuću.

Da li neko ima iskustva?

Hvala!

Gerakina.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Hvala na infu :)

Zdravo Zoran J. Matić  

Mi smo u Psakudiji u drugoj polovni juna.

Ako mogu sveže informacije, cijene fast food, preporuka marketa , hrane i sl.

Pozdrav

Izmenjeno (Brcak1)
Dodata veza
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, interesuje me da li je neko skoro bio u hotelu Philoxenia, ranije Philoxenia bungalows?

Interesuje me da li je moguće pešice od hotela uopšte negde ići ili svuda moramo kolima?

Ukoliko se odlučimo da tog dana ne idemo u obilazak i ostanemo na hotelskoj plaži, ima li se šta poručiti za klopu u hotelu i da li ima nešto u blizi za kupovinu, nešto tipa giros, sendviči, sladoled?

Peske mozes sa,o do njihove plaze koja je udaljena menih pet minuta pesaka... Za obilazak plaza mora da se ide kolima. Plaze koje su popularne i o kojima se pise su udaljene preko 20 km od hotela...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Peske mozes sa,o do njihove plaze koja je udaljena menih pet minuta pesaka... Za obilazak plaza mora da se ide kolima. Plaze koje su popularne i o kojima se pise su udaljene preko 20 km od hotela...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo Zoran J. Matić  

Mi smo u Psakudiji u drugoj polovni juna.

Ako mogu sveže informacije, cijene fast food, preporuka marketa , hrane i sl.

Pozdrav

Sad tek otvorih ovde. Sory...sada vec znate. Ja kada sam bio giros je bio na jednom mestu samo a svih gostiju nije ni 160 bilo. Skroz je bilo pusto.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Da li je neko bio u beach baru kod drvenog mola u Psakudiji? Zanima me ima li tus, toalet i moze li se parkirati u blizini?

Spectacle.LhX838.png

Spectacle.TJ8266rrrr.png

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25996
    Ukupno tema
    867415
    Ukupno poruka