NatasaV

PSAKUDIJA

373 poruke u ovoj temi

A evo nekoliko slika o tom delu plaže.

collage_20180721003745459.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko postoji li mogucnost uplate polupansiona u nekom restoranu? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I kakva je situacija po pitanju pecanja?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema tu pecanja... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve lepo rečeno i opisano o samom mestu. Ipak, kao i Nea Roda, ovo je malo mesto za opušten odmor i kako je već rečeno - dobra baza za obilazak Sitonije i okoline.

Ja krajem avgusta idem u Giota apartmane (Panagiota) pa ću da iskoristim info odavde sa foruma kao predznanje u vezi mesta, plaže, taverni, klope itd...

I naravno pozdrav za uvaženog forumaša gos'n Žuću :cool:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ARNY pozdrav...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li neko postoji li mogucnost uplate polupansiona u nekom restoranu? 

Pre par godina su nasi poznanici uplatili samo hranu u Philoxenia Bungalows.Mozete pitati kod njih

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ARNY Nadam se da cete podeliti Vase utiske sa letovanja po povratku. Zanima me ima li na nekom delu plaze tuseva, koliko kosta najam lezaljki i lokacije manjih marketa u mestu.Takode i o smestaju, Hvala unapred i prijatan odmor.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobar dan,

Zelim da prenesen najneprijatnije iskustvo koje sam ikada dozivela u Grckoj,a letujem vec 30 god.

Ne zelim da se drugim ljudima,turistima koji su posteno platili svoj smestaj i ocekuju lep odmor ,smuci svaki dalji boravak u Grckoj.

U pitanju je vila Aleksandra.

Jedina pozitivna stvar je da je na samoj obali i plaza je idealna za porodice sa malom decom.

Kada smo dosli,vlasnica je bez ikakve dobrodoslice odmah naznacila stvari koje joj nepozeljne.Kao porodica sa dvoje dece dobili smo najmanji studio u prizemlju  u kome nismo mogli ni kofer da smestimo.

razmestaj u sobi je bio takav da je bilo nemoguce koristiti  cetvrti krevet.Kada smo hteli da preuredimo sobu dosli su vlasnica,njena majka i brat da vicu na nas i da to ne smemo da radimo.

Kupatilo uvek mokro,curi voda iz kazanceta,prljavo i staro.

Jedan dzoger i metlu deli celo prozemlje sa 4 apartmana.

Wi-Fi u prizemlju je toliko slab a pp gazdaricinoj teoriji signal je oslabljen zbog "vetrova".

Stolice na plazi ne mozete da koristite ,iako ste njen "gost", bez konzumacije pica(3€ frape bez vode).

Gazdarica svojevoljno ulazi u sobu kad god smatra da je njoj to neophodno,bez predhodne najave i dogovora(bilo da je u pitanju presvlacenje posteljine,zamena sijalice ili da proveri da li ste zatvorili prozor ako radi klima).

Ukoliko vam je smena nakon 31 Avgusta,svaki dan u Septembru klima se naplacuje 5 eur po danu!!!

Tu doplatu nam niko u Agenciji nije napomenuo ,tek kad dobijete vaucer neposredno pred put.

Ostali gosti ,4 porodice ,dele isto misljenje.

NE OBAZIRITE SE NA POZITIVNA MISLJENJA O OVOJ VILI JER TO JE OCIGLEDNO NAMESTENO!!

Ovakvu drskost i neljubaznost  nisam dozivela i  ne zasluzuju da bilo sta pozitivno napisem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A zasto nam ne prenesete i vasa tridestogodisnja pozitivna iskustva? Zasto samo negativna? 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisu svi komentari namešteni... Mi sa Aleksandrom ovakvih problema nismo imali. Bila je vrlo korektna. Ulazak je bio i ranije od navedenog. Studio na spratu korektan, čist, dobro opremljen. Samo je jednom ušla u studio posle 5 dana da promeni posteljinu i peskire. Čak smo i na engleskom sasvim lepo pričali, pisao sam već... U katalogu agencije je lepo pisalo da je klima uračunata u cenu samo u julu i avgustu. Jedino je kupatilo izuzetno malo i zrelo za renoviranje, to stoji. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poslednjih dana se pojavljuju ovakvi postovi i u temi Nikiti. Prvi post....sumnjivo:razmislja:....konkurencija ili nesto drugo:razmislja:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I još samo da dodam da Aleksandrin bar sa suncobranima i ležaljkama nismo koristili, pošto imamo svoje, a česmu i tuš jesmo koristili na plaži najnormalnije... i, da tačno je da postoji jedan dzoger, metla i kanta za 5 apartmana i studija na spratu, koji su dosta prostraniji od onih na prizemlju. Čak sam u agenciji tražio i dobio onaj studio koji sam i želeo... Pohvalno i za ZR subagenta i za BG agenciju. 

Izmenjeno (zkazi)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema leedije da nam prenese iskustva... kako se snašla sa plažom kod Porto Psakoudie i da li je išla do onih plaža na koje se mora kolima?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Agencija Sabra,vila Panagiota od 17-27 09.autobusi Barbados,udobno i profesionalno.

Meni se Psakoudija dopala,ima iznenadjujuce velike potencijale i ponudu za tako "malo" mesto.Dugacko setaliste uz obalu (trotoar od oko 1,5 km. i zidic) dugacku plazu koja se cisti u delovima gde se iznajmljuju lezaljke,tuseve i kabine za presvlacenje.U moru ima trave i to u pojasu od 2-8 m od obale,u zavisnosti da li se kupate na delu koji kafici koriste sa lezaljkama,ili na "slobodnom" delu plaze.Dosta zelenila,park,kafici i restorani,pekara-poslasticarnica,Masutis i jos 3-4 marketa u glavnoj ulici,suveniri i plazni asortiman itd, Po meni fali samo apoteka. Lezaljke se nude uz uzeto pice i ne forsiraju na drugoj porudzbini.Vila je u mirnom kraju,na skoro podjednakoj udaljenosti od plaze i Masutisa.Gazde ljubazne,u sobi drveni kreveti sa udobnim dusecima,jedino je wi-fi katastrofalan.Ima ga ali je jako slab i nestabilan.Postavicu foto turu.Toliko.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25896
    Ukupno tema
    862553
    Ukupno poruka