NatasaV

PSAKUDIJA

285 poruka u ovoj temi

Zdravo svima, 

 

Da li neko može da mi kaže nešto o vili Fotini.... Kakva je plaža ispred te vile? ??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi putnici,

nakon 8 godina letovanja na "donjoj polovini" Sitonije (Toroni, Vourvouru,Sikia,..:) odlučili smo da se smestimo nešto severnije, između Psakudije i Gerakinija.

U pitanju je "Gerakina beach cottage", nas sedmoro renta celu kuću.

Da li neko ima iskustva?

Hvala!

Gerakina.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima, interesuje me da li je neko skoro bio u hotelu Philoxenia, ranije Philoxenia bungalows?

Interesuje me da li je moguće pešice od hotela uopšte negde ići ili svuda moramo kolima?

Ukoliko se odlučimo da tog dana ne idemo u obilazak i ostanemo na hotelskoj plaži, ima li se šta poručiti za klopu u hotelu i da li ima nešto u blizi za kupovinu, nešto tipa giros, sendviči, sladoled?

Peske mozes sa,o do njihove plaze koja je udaljena menih pet minuta pesaka... Za obilazak plaza mora da se ide kolima. Plaze koje su popularne i o kojima se pise su udaljene preko 20 km od hotela...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u beach baru kod drvenog mola u Psakudiji? Zanima me ima li tus, toalet i moze li se parkirati u blizini?

Spectacle.LhX838.png

Spectacle.TJ8266rrrr.png

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je neko bio u beach baru kod drvenog mola u Psakudiji? Zanima me ima li tus, toalet i moze li se parkirati u blizini?

Spectacle.LhX838.png

Tuda sam prošao samo uveče, tako da sam video da ima gde da se parkira ali ne i da li ima tuša i toaleta, pa da sad ne nagađam. Ako bih i nagađao, rekao bih da nema. Meni je taj deo ostavio pomešane utiske. Kao da je neko nešto lepo zamislio, započeo i skoro završio i onda napustio sve to. Malo je zaraslo u travu to šetalište pored plaže, kao da tuda skoro niko ne prolazi. Skupljaju se uveče klinci koji puste muziku iz automobila i piju pivo. Ne znam šta da kažem više o tome.

Izmenjeno (cokoladonac)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ok. Hvala. Imali onda u Psakudiji neki drugi bar sa tusem i toaletom, a da je auto blizu parkiran? Treba mi samo na par sati, da ubijemo vreme od recimo 10h do 14-15h popodne, pa nastavljamo dalje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na sredini  ti je bolja plaza.Na primer kod kafica Allou.Tu timas tus a  auto je odmah par metara od tebe

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U potpunosti se slažem, dodao bih i Ammos sa istim uslovima u neposrednoj blizini i solidnom muzikom (ko voli osamdesete):rolleyes:.

Doduše,  internet im je tradicionalno spor i nepouzdan, pa preporučujem da internet pozajmite od Roadhouse beach bar, gde takođe nije loše a oznaka za wifi je Roadhouse highspeed net, pa kad je selektujete kucate samo password "roadhouse2018".

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

ok. Hvala. Imali onda u Psakudiji neki drugi bar sa tusem i toaletom, a da je auto blizu parkiran? Treba mi samo na par sati, da ubijemo vreme od recimo 10h do 14-15h popodne, pa nastavljamo dalje

 

Ja bih pre predlozila da odete u Kalyves Poligirou. Mozete birati - Kalives beach pa imate i odlican restoran tu cije lezaljke mozete koristiti ako cete rucati, ili izmedju Pasir All Day Beach Bar-a i Blue Lagoon Princess hotela. Tuseve imate duz cele te obale, a auto vam je iza ledja bukvalno. I samo 10-ak kilometara pre Psakudije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@biserka 11

Hvala na predlogu, uzecemo u razmatranje. Kako se zove restoran? Da nije Mikiverna?

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne....na google maps je upisan grckim slovima pa ne mogu da napisem ime, ali on je prvi do Gkoloi studios. Hrana je zaista ukusna i sveza, cene nize od prosecnih na Sitoniji. Imaju svoje lezaljke na plazi. Znam, jer smo tu u apartmanu 70m iza, tri godine za redom letovali tako da poznajemo kraj (poslednji put prosle godine u junu). Tamo zaista ima tuseva na sve strane, a kola su tu na vidiku. Uostalom, spustite coveculjka na google maps pa cete videti sve i da li Vam odgovara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da sam pronasao, zove se Sarantis....nazalost nije Google car prosao tuda pa nema cikice, samo jedna sferna fotka

Spectacle.XM5776.png

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Da li možda neko zna gde može da se uplati neki obrok u Psakoudiji? ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine smo rešili da odmor provedemo u ovom mestu sredinom juna u hotelu cronwell sermilia. Prošle godine nam je baza bio metamorfozis i obišli smo sve popularnije plaže na Sitoniji, pošto je u Metamorfozisu more grozno. Nadam se da cemo ovde moći da se kupamo. Ako neko ima iskustva sa ovim hotelom neka piše. Takođe me zanima da li ima nekih igrališta za decu?

Izmenjeno (djivanica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka