NatasaV

PSAKUDIJA

373 poruke u ovoj temi

Divan pogred uz jutarnju kaficu i kupanjac u 7:30 dok svi spavaju.

072.JPG

076.JPG

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Psakoudia je mesto koje je manje od sela, blagi užas, ima par barova i restorana, ja sam smešten u ovom hotelu, tako da nisam obilazio te restorane i barove, a vizuelni zaključak - katastrofa - 

Nema potrebe dalje da pišem o tom mestu, jer i nema šta da se napiše. Koga interesuje nešto može sve u PP. 

Zasto si posle neceg sto stvarno divno izgleda, kao Sani r., odabrao ovo?

Inace, ostalima je humor na nivou, pogotovo srećkoviću :srce::rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jednostav odgovor, hteo da promenim malo. I želeo malo drugačiji odmor, da obilazim plaže na Sitoniji. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel je i ovde nepisano pravilo, da za naruceno pice na plazi mozes da koristis lezaljke i suncobrane?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve je manje tog pravila na Sitoniji...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav iz divne,slatke,male Psakoudie po treci put.Ovde smo od 23.7.Ima dosta turista,prvenstveno porodica sa decom jer je ovde idealno za njih.Isli smo do Kalogrie koja nas je kao i svaki put ostavila bez daha svojom lepotom.Danas je planiran izlet do manastira Kakovo,Jerisosa i kupanjac na Wet Dreams plazi ali nas je lose vreme sprecilo,grmi,seva i kisa pada.To odlazemo do sutra,kazu na dalje ide sve lepse vreme.Planira se odlazak do Orange Beach-a,Kalamicija.Ja bih jos negde u avanturu ali se bojim da drugi nemaju ista interesovanja kao mi (nas cetiri porodice letujemo zajedno).Toliko za sada od nas.:klap:

Jel je i ovde nepisano pravilo, da za naruceno pice na plazi mozes da koristis lezaljke i suncobrane?

Moze to a mogu da se plate samo lezaljke bez pica,barem u ovom baru gde smo bili.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drugi put u Psakoudii (nadam se da je pravilno napisano :) ),

Nama se porodično veoma svidja mesto, nekako je opušteno nije gužva i konobari nisu agresivni na plažama sa nastupom da moraš uzeti piće, mislim moraš ali te nevuku za rukav kao na nekim izvikanim plažama Sitonije, prošle godine mi se to smučilo na Mango plaži, na Agios Ioanis, na Lagonisi....blagi užas od nastupa...pa se ni ne osećam opušteno tamo....mislim pusti me čoveče da odleškarim na plaži i da se bućnem u moru....svako jutro dolazim sa doručka i kafe i naredna 2h mi se nepije i nejede ništa...neču pobeći....kad budem žedan poručiću....a ne da mi doneseš na silu i da mi se bezveze ugreje jer mi se nepije ništa trenutno....

Javio sam se zapravo na temu da bi postavio pitanje Da li neko ima direktan kontakt telefon ili zna agencije koje rade apartmane/vile na samom početku Psakoudie kad se spušta u mesto iz pravca Soluna, pa odmah sa desne strane su lepe vile koje su na samoj plaži, tu verovatno parkiraju na tom spustu ka mestu pa ulaze u vile stepenicama sa magistrale ili parkiraju dole na plaži odmah posle vile Aleksandre i idu peške plažom iza tog prvog zavoja na plaži...

Tu smo se kupali jedanput i stvarno je lepa i plaža i mirnije more i deluje mi prelepo da odmah iz vile izadješ na plažu...

Javite se ako imate neki kontakt.

Hvala i pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pogledaj na  portopsakoudia.gr ako je to deo plaze na koji si mislio

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama se porodično veoma svidja mesto, nekako je opušteno nije gužva i konobari nisu agresivni na plažama sa nastupom da moraš uzeti piće, mislim moraš ali te nevuku za rukav kao na nekim izvikanim plažama Sitonije, prošle godine mi se to smučilo na Mango plaži, na Agios Ioanis, na Lagonisi....blagi užas od nastupa...pa se ni ne osećam opušteno tamo....mislim pusti me čoveče da odleškarim na plaži i da se bućnem u moru....svako jutro dolazim sa doručka i kafe i naredna 2h mi se nepije i nejede ništa...neču pobeći....kad budem žedan poručiću....a ne da mi doneseš na silu i da mi se bezveze ugreje jer mi se nepije ništa trenutno....

Javio sam se zapravo na temu da bi postavio pitanje Da li neko ima direktan kontakt telefon ili zna agencije koje rade apartmane/vile na samom početku Psakoudie kad se spušta u mesto iz pravca Soluna, pa odmah sa desne strane su lepe vile koje su na samoj plaži, tu verovatno parkiraju na tom spustu ka mestu pa ulaze u vile stepenicama sa magistrale ili parkiraju dole na plaži odmah posle vile Aleksandre i idu peške plažom iza tog prvog zavoja na plaži...

Tu smo se kupali jedanput i stvarno je lepa i plaža i mirnije more i deluje mi prelepo da odmah iz vile izadješ na plažu...

Hvala i pozdrav svima

Ja sam bio pre par godina u vili Aleksandra i radile su je Sabra i Astra.Smestaj je ok,ima parking u hladu i na samoj plazi je.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala i pozdrav svima

Probajte http://villaaiolos.com/

ili mislim da je bas u tom zalivu

' Koktsidishouse'' Psakoudia Halkidiki http://koktsidishouse.gr/

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Vam na odgovorima.

To je taj potez. Čak najbolje do samog kraja plaže (il početka ako se gleda od Soluna), Koktsidishouse  je ok ili niže beše još jedna prizemna kuća crvene boje sa apartmanima.....valjda ću naći nešto i otići što je najvažnije...

Izmenjeno (Nesa dugme)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Utisci iz Psakoudije - kraj jula i početak avgusta, vila Aleksandra opet.

Vila je i dalje održavana odlično, sve je čisto i funkcionalno, ima peškire koji se uz posteljinu menjaju na polovini smeštaja... Pogled na more sa terase odličan i veoma opuštajuć... mir i tišina, kao što sam i napisao prošle godine. Samo je jedno veče (subota) bila glasnija živa svirka do 3h posle ponoći iz  Avalon kafića, ako sam dobro zapamtio ime, tu odmah posle Road House-a. Na plaži ljudi još manje nego prošle godine, znači mesta ima, gužve nema, pod uslovom da nosite svoj suncobran i ostalu opremu za plažu. Talasa, manjih je bilo nekoliko dana, počnu od 10-11, pa do 18-19h. Nekim danima ih nije bilo uopšte... vrlo promenljiv vetar ove godine.

Primetio sam dva kafića manje nego prošle godine... znači nekih 6 kafića, 7 restorana (1 samo picerija - Eatalija i 1 samo palačinke, Krepa centar) + terasa hotela, 3 mini-prodavnice dosta dobro snabdevene, 2 prodavnice sa garderobom i ostalim drangulijama...  Giros 3e, solidan, a taverna kod Kostasa odlična, musaka savršena, ali cene za 4 porcije + sok + salata + hleb 40+e. Igraonica za decu se proširila značajno na prostor susednog restorana koji je zatvoren, tako da ima dosta više aparata, stolova i sl. zanimacija za klince.

Izmenjeno (zkazi)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Aiolos Villi? Ili u Koktidis House? Ako jeste, bilo bi lepo da napise utiske. 
I jos jedno pitanje - duva li u Psakoudiji stalno vetar? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Aiolos Villi? Ili u Koktidis House? Ako jeste, bilo bi lepo da napise utiske. 
I jos jedno pitanje - duva li u Psakoudiji stalno vetar? 

Ne duva stalno, ali duva često. Ima dana kada ga uopšte nema... a kada duva, obično je jutro mirno, bez vetra i talasa... pa krene recimo posle devet ili deset, pa duva do 5 ili 6 popodne, a onda se smiri do 7 ili 8 uveče. Rekao bih bar 6,7 dana od deset je bilo vetra i talasa (u 2016. i 2017.).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25901
    Ukupno tema
    862650
    Ukupno poruka