NatasaV

PSAKUDIJA

373 poruke u ovoj temi

Ima zidica koliko volis

056.JPG

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala!  :yesss:

Moram ovo da upišem, da ne zaboravim.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tri godine sam na letovanju u ovom mestu i zidice nisam video...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Жућо, немој да ме зезаш.

ЈеР имају ти зидићи, јеР немају???

Медолина лепо поставила слику, која је настала 2014. године.

Па нису ваљда рушили зидиће мени у инат?

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Tirkizna, ne vidiš restorane i kafiće zato što je snimano verovatno u aprilu ili martu. Svaka kuća duž te ulice je ili kafić ili restoran u sezoni, a za luku si potpuno u pravu.

U celoj Psakudiji ima 3 restorana i isto toliko kafica...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zidica ima i dalje nemoj da brines,restorana ima - jedan zavuceni ne znam kako se zove,jedan na setalistu isto ne znam kako se zove,onda Greelekoji prodaje girose ali i moze da se jede normalno kod njih a da nije giros,Kostas,pored Kostasa jedan, malko dalje ima jedan kao italijanski.To su sve restorani u nizu. Na ulasku u Psakudiu iz pravca Soluna ima jedan cini mi se da je u sklopu pansiona Nikos sa desne strane. Kafice nisam brojala,ima lokal sa predobrim vaflima,palacinkama i sladoledima.Postoje dve pekare,jedna je na magistrali to je i poslasticarnica a druga je u gradicu pored mesare.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Хвала!!!

Па више ми и не треба.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, 

Trenutno sam u Psakudiji u Sermilia resort 5 

Psakoudia je mesto koje je manje od sela, blagi užas, ima par barova i restorana, ja sam smešten u ovom hotelu, tako da nisam obilazio te restorane i barove, a vizuelni zaključak - katastrofa - 

Nema potrebe dalje da pišem o tom mestu, jer i nema šta da se napiše. Koga interesuje nešto može sve u PP. 

Što se tiče hotela to je jedina svetla tačka za ovo nazovimo selo. 

Međutim nikako nije 5*,bar ne za mene jer sam bio u Sani resort koji ima 5* (u tom poređenju jedva 3*)ko je bio zna o čemu pričam, 

Hotelska plaža prosečna kao i cela u ovom mestu. Znase kako treba da izgleda plaža sa ovoliko zvezdica. 

Ako nekoga interesuje više o samom hotelu neka pita, ne bih da gušim ljude, jer nije tema o sermilia resort 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Psakoudia je jedno malecno,malecno,malecno mestasce( namerno sam tako napisala,nije gramaticka greska).Ima neki svoj smek.Ono nije ni bilo predvidjeno da sluzi u svrhu turizma ali je na kraju to postalo.Nije kao ostala mesta,a ljudi naparave veliku gresku ako se pre dolaska ne informisu dobro pa onda ocekuju nesto drugo.Ona je dobra iskljucivo za pasivan odmor i kao baza za obilazak Sitonije.

Iskreno,vise nam se svidja Paradiso plaza i Sarti ali su nam gazde ovde fenomenalne tako da vec treci put dolazimo u ovo mesto.I smestaj nam je odmah preko puta plaza.Koga god smo poslali kod njih svi su bili odusevljeni i opet dolaze.Realno ovo je mesto za malu decu jer njima treba samo kupanjac i spavanjac.Nemaju oni snage uvece za neke setnje.Nasi su sada porasli ali i dalje traze Psakoudiu i Jorgosa.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koji smeštaj je u pitanju? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Adresa  www.dimitsas.hellasinfo.gr

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25998
    Ukupno tema
    867497
    Ukupno poruka