NatasaV

PSAKUDIJA

285 poruka u ovoj temi

Nema tu pecanja... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve lepo rečeno i opisano o samom mestu. Ipak, kao i Nea Roda, ovo je malo mesto za opušten odmor i kako je već rečeno - dobra baza za obilazak Sitonije i okoline.

 

Ja krajem avgusta idem u Giota apartmane (Panagiota) pa ću da iskoristim info odavde sa foruma kao predznanje u vezi mesta, plaže, taverni, klope itd...

I naravno pozdrav za uvaženog forumaša gos'n Žuću :cool:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zna li neko postoji li mogucnost uplate polupansiona u nekom restoranu? 

Pre par godina su nasi poznanici uplatili samo hranu u Philoxenia Bungalows.Mozete pitati kod njih

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ARNY Nadam se da cete podeliti Vase utiske sa letovanja po povratku. Zanima me ima li na nekom delu plaze tuseva, koliko kosta najam lezaljki i lokacije manjih marketa u mestu.Takode i o smestaju, Hvala unapred i prijatan odmor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan,

Zelim da prenesen najneprijatnije iskustvo koje sam ikada dozivela u Grckoj,a letujem vec 30 god.

Ne zelim da se drugim ljudima,turistima koji su posteno platili svoj smestaj i ocekuju lep odmor ,smuci svaki dalji boravak u Grckoj.

U pitanju je vila Aleksandra.

Jedina pozitivna stvar je da je na samoj obali i plaza je idealna za porodice sa malom decom.

Kada smo dosli,vlasnica je bez ikakve dobrodoslice odmah naznacila stvari koje joj nepozeljne.Kao porodica sa dvoje dece dobili smo najmanji studio u prizemlju  u kome nismo mogli ni kofer da smestimo.

razmestaj u sobi je bio takav da je bilo nemoguce koristiti  cetvrti krevet.Kada smo hteli da preuredimo sobu dosli su vlasnica,njena majka i brat da vicu na nas i da to ne smemo da radimo.

Kupatilo uvek mokro,curi voda iz kazanceta,prljavo i staro.

Jedan dzoger i metlu deli celo prozemlje sa 4 apartmana.

Wi-Fi u prizemlju je toliko slab a pp gazdaricinoj teoriji signal je oslabljen zbog "vetrova".

Stolice na plazi ne mozete da koristite ,iako ste njen "gost", bez konzumacije pica(3€ frape bez vode).

Gazdarica svojevoljno ulazi u sobu kad god smatra da je njoj to neophodno,bez predhodne najave i dogovora(bilo da je u pitanju presvlacenje posteljine,zamena sijalice ili da proveri da li ste zatvorili prozor ako radi klima).

Ukoliko vam je smena nakon 31 Avgusta,svaki dan u Septembru klima se naplacuje 5 eur po danu!!!

Tu doplatu nam niko u Agenciji nije napomenuo ,tek kad dobijete vaucer neposredno pred put.

Ostali gosti ,4 porodice ,dele isto misljenje.

NE OBAZIRITE SE NA POZITIVNA MISLJENJA O OVOJ VILI JER TO JE OCIGLEDNO NAMESTENO!!

Ovakvu drskost i neljubaznost  nisam dozivela i  ne zasluzuju da bilo sta pozitivno napisem.

 

 

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisu svi komentari namešteni... Mi sa Aleksandrom ovakvih problema nismo imali. Bila je vrlo korektna. Ulazak je bio i ranije od navedenog. Studio na spratu korektan, čist, dobro opremljen. Samo je jednom ušla u studio posle 5 dana da promeni posteljinu i peskire. Čak smo i na engleskom sasvim lepo pričali, pisao sam već... U katalogu agencije je lepo pisalo da je klima uračunata u cenu samo u julu i avgustu. Jedino je kupatilo izuzetno malo i zrelo za renoviranje, to stoji. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I još samo da dodam da Aleksandrin bar sa suncobranima i ležaljkama nismo koristili, pošto imamo svoje, a česmu i tuš jesmo koristili na plaži najnormalnije... i, da tačno je da postoji jedan dzoger, metla i kanta za 5 apartmana i studija na spratu, koji su dosta prostraniji od onih na prizemlju. Čak sam u agenciji tražio i dobio onaj studio koji sam i želeo... Pohvalno i za ZR subagenta i za BG agenciju. 

Izmenjeno (zkazi)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Agencija Sabra,vila Panagiota od 17-27 09.autobusi Barbados,udobno i profesionalno.

Meni se Psakoudija dopala,ima iznenadjujuce velike potencijale i ponudu za tako "malo" mesto.Dugacko setaliste uz obalu (trotoar od oko 1,5 km. i zidic) dugacku plazu koja se cisti u delovima gde se iznajmljuju lezaljke,tuseve i kabine za presvlacenje.U moru ima trave i to u pojasu od 2-8 m od obale,u zavisnosti da li se kupate na delu koji kafici koriste sa lezaljkama,ili na "slobodnom" delu plaze.Dosta zelenila,park,kafici i restorani,pekara-poslasticarnica,Masutis i jos 3-4 marketa u glavnoj ulici,suveniri i plazni asortiman itd, Po meni fali samo apoteka. Lezaljke se nude uz uzeto pice i ne forsiraju na drugoj porudzbini.Vila je u mirnom kraju,na skoro podjednakoj udaljenosti od plaze i Masutisa.Gazde ljubazne,u sobi drveni kreveti sa udobnim dusecima,jedino je wi-fi katastrofalan.Ima ga ali je jako slab i nestabilan.Postavicu foto turu.Toliko.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

bilo je to jedno odlicno letovanje. Nismo se kupali odmah ispred Porta nego smo isli 50ak metara desno od vile, tamo gazda isto ima lezaljke, a mnogo je bolja plaza, tj. voda, ulaz, cistije je. Nema guzve sto je meni jako vazno za pravi odmor i uzivanje.

Smestajem sam se u prvom momentu razocarala, ali kako su odmicali dani bilo je sve bolje i bolje posto je blizina plaze odlicna, a i imaju prelepo dvoriste u kom uvece mozemo da uzivamo dok se deca igraju, pa je samim tim smestaj nebitan. Jako su im mala kupatila, i bilo bi strava kad bi postojala masina za pranje vesa.

Za clana koji je rekao da nema nista od pecanja, samo da javim da smo uhvatili bas dosta iglica, i to lepe komade.

Na druge plaze nismo isli, ali ni na jednu, toliko je ovde bilo lepo da nije bilo potrebe za drugim plazama. Deca su mala i oni ne vide tu razliku kao mi odrasli da li je pesak ovakav ili onakav, ili je voda ovakva ili onakva. Imali smo odlicnu ekipu pa je bilo fenomenalno tu gde smo bili.

Samo mesto je ok, ima dovoljno restorana sa velikim izborom jela, jedino je, cini mi se, dosta skuplje od Nikitija.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drago mi je leedija da ste bili zadovoljni. Snašli ste se za plažu :). Mi u tom delu nismo bili... Psakoudia je mirno seoce koje se dosta izgrađuje u delu prema Nikitiju, mirno je i plaža u potpunosti odgovara maloj deci kojoj boja i nijansa mora i peska ništa ne znače, a bezbedna su dok se kupaju. Rekao bih da je Porto Psakoudia preskup smeštaj za pogled koji se dobija u zid susedne vile, dvorište jeste lepo, a i samo mesto je poprilično potcenjeno, skoro pa ismevano zbog "veličine", zidića, boje peska i mora i sl. detalja. Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Par pitanja ako moze.... Psakudija, vila Panajota uplacena na 15 dana od 20 maja...e sada, plaza ispred vile kakva je i sa morem sta je, vidim pominju se alge i tako.... ako moze informacija, da je more slano i proladno znam :rolleyes: maj je jos pa je to ok a za plazu znam da moze pesak ili soder ili kombinacija pa cisto da znam od spreme i opreme sta da nosim ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, interesuje me da li je neko skoro bio u hotelu Philoxenia, ranije Philoxenia bungalows?

Interesuje me da li je moguće pešice od hotela uopšte negde ići ili svuda moramo kolima?

Ukoliko se odlučimo da tog dana ne idemo u obilazak i ostanemo na hotelskoj plaži, ima li se šta poručiti za klopu u hotelu i da li ima nešto u blizi za kupovinu, nešto tipa giros, sendviči, sladoled?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

hotel je blizu plaze i rive, jedini je problem sto je dosta visoko, pa sa kolicima i/ili sitnom decom nije bas najzgodnije.

Hotelska kuhinja ne radi za rucak, ali dole uz obalu imate girosa i restorancica.

Ima hotel i svoju temu, na podforumu smestaj na sitoniji, ima dosta informacija i svezijih utisaka

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Par pitanja ako moze.... Psakudija, vila Panajota uplacena na 15 dana od 20 maja...e sada, plaza ispred vile kakva je i sa morem sta je, vidim pominju se alge i tako.... ako moze informacija, da je more slano i proladno znam :rolleyes: maj je jos pa je to ok a za plazu znam da moze pesak ili soder ili kombinacija pa cisto da znam od spreme i opreme sta da nosim ?

 

Plaža je sitan pesak malo tamnije boje, nije onaj krupan zlatnjikasti, kakav je drugde na Sitoniji. Za alge ne bih znao reći... Ulaz sa postepenim prelaskom u dubinu u delu prema Gerakiniju, dok je prema Nikitiju, gde je i Panajota, malo kraći plićak. Ponegde ima trave u vodi, pa morate malo paziti. Mnoge sam video da se zalete u tu travu, pa bude iznenađenja... Najbolji snimak dronom cele plaže je sa YouTube-a, pa procenite sami:

 

Izmenjeno (zkazi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Za clana koji je rekao da nema nista od pecanja, samo da javim da smo uhvatili bas dosta iglica, i to lepe komade.

 

Pozdrav leedija,

ako moze info gde ste pecali, posto je moj muz planirao da ponese stap, da se zabavlja sa detetom. Hvala puno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka