NatasaV

PSAKUDIJA

285 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u hotelu Philippion Beach mesto PSAKODIA?Ako jeste kako se proveo.Mi bi isli na ODMOR sa decom?

Izmenjeno (NatasaV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle godine bili u Psakoudiji,ali u Philoxenia bungalows koje apsolutno preporucujem!Hotel koji pominjes smo vidjali,bas je prekoputa plaze,ne deluje lose,ali kakav je u sustini ne znam.Psakoudia je minijaturna,imas tu nekoliko kafica(vrlo lepo sredjenih),3 prodavnice osnovnih stvari-prehrambenih,dve igraonice i to je sve.Dakle,uvece bi bilo stravicno dosadno ako ste stalno tu,jer mesto prepesacite za cela 2 minuta.Ali mi smo kolima svako vece isli u Metamorfosis,Gerakini,Nikiti,N.marmaras pa nam je bilo super...Plaza je velika,peskovita,sredjena,more cisto i nije onaj dosadni plicak od pola kilometra,ulaz u vodu je dobar,ima mesta za brckanje dece.Ima postavljenih suncobrana i lezaljki koje koristite besplatno ako narucite pice u kaficima(npr.frape 2E).Inace ima puno slobodnog mesta ako zelite da pobodete svoj suncobran itd.

Ako vec niste uplatili hotel.predlazem vam da razmotrite Philoxenia bungalows,jer prednost ovog Philipiona jeste sto je na plazi,ali nisam videla nista u njegovoj okolini...A u Philoxenii imate predivno rastinje,bazen,parkic za decu,hrana super(bogat svedski sto)a cene vise nego pristojna za Grcku.E sad,mana je sto je iznad mesta,pa do plaze silazite niz 120 stepenica ili niz jednu prasnjavu ulicicu,a u povratku se penjete <_< .Ali mnogo je bolje!!! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasli smo veoma lep smestaj (Porto Psakudia)na samom pocetku Psakudije i po svemu nam odgovara, ali ne znamo puno o samom mestu. Pre 4 god smo bili u Gerakiniju i prosli kroz Psakudiju ali se ne secam bas dobro kako izgleda.

Zato nam treba pomoc. kakvo je mesto? Kakva je plaza: pesak ili sljunak, ima li trave i kamenja u vodi? Jeli onaj gadni brasnjavi pesak sto prlja kupaci ili onaj malo krupniji? Ima li nekih supermarketa u blizini? Apoteke, lekari? Ima li nekih sadrzaja za decu, tipa igralista ili slicno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u Psakudiji bio pre dve godine i mogu da kazem da je mirno mesto i odlicno kao baza za obilazak celog poluostrva sto znaci obavezno poci kolima. Mesto je malo, ima nekoliko taverni, nekoliko kafica, manjih marketa, setaliste uz more ali nije dugacko. Plaza je pescana(bez brasna) i vrlo pristojna u delu koji je uredjen i pokriven. Vecih marketa ima oko Nikitija, a odmah iza je i Lidl.

Za apoteku nisam siguran, ali znam da lekara nema jer ja sam isao do Poligirosa(gde je poliklinika) kad je se malisu opalila ljuljaska , pa smo imali malu intervenciju. Na srecu sve je dobro proslo. Lekari su bili vrlo susretljivi i odmah preko reda primili dete, nit su trazili pasose nit osiguranje..nista. Sve pohvale.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sa teme Metamorfosi Izlet Metamorfosi Psakodia

Mi smo otisli na plazu tamo,....nije mi se bas svidela...mozda zbog vetra i talasa

  1. dugacka
  2. peskovita
  3. nema drveca
  4. .....

 

Izmenjeno (Zoran S)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja plaža je lepša, Gerakini ili Psakudia? Pala je oduluka da ove godine odsednemo u hotelu Gerakini beach, ali interesantan nam je i kompleks Philoxenia bungalows. Isprva smo razmišljali da ove godine odemo recimo na Lefkadu ili Kefaloniju, ali zbog mnogobrojnih troškova ipak smo rešil da se malo primirimo ove godine. Sada se radujem što ću Sitoniju videti opet. srce.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gudajoka,

Da niste ovo nasli? Meni se svidelo, ali ipak vidi se da ima kamenja u plicaku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

KOje ovo? Nema linkasmajl.jpg

Ukucaj u google Porto Psakoudia pa ces videti kucu. nema kamenja na slici plaze ispred apartmana

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja plaža je lepša, Gerakini ili Psakudia? Pala je oduluka da ove godine odsednemo u hotelu Gerakini beach, ali interesantan nam je i kompleks Philoxenia bungalows. Isprva smo razmišljali da ove godine odemo recimo na Lefkadu ili Kefaloniju, ali zbog mnogobrojnih troškova ipak smo rešil da se malo primirimo ove godine. Sada se radujem što ću Sitoniju videti opet. srce.jpg

Ocigledno, nisam bila u Psakudiji ali jesmo letovali u Gerakina beach hotelu i samim hotelom smo bili zadovoljni, ali plazom bas i ne. Zato sam i pitala da li je pesak brasnjav. U Gerakiniju je neki sivkast, brasnjav pesak, a ulaz u vodu ima kamenja.Neko je na forumu bas rekao da zbog tog sivkastog peska more nije onako lepo plavo i ima utisak da se kupa u jezeru. Cini mi se po slikama da je i u Psakudiji slicna situacija.

Kad budete u hotelu kupajte se na plazi ispred bazena, tamo je ociscen ulaz u vodu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gudajolka,

Zaboravih da okacim link. Da mislila sam na Porto Psakoudiju...I mi smo ranije to razmatrali. Jedino sto izgleda sivkasto pesak, a na slici gde je zena sa detetom vidi se da je kamenje u vodi.

Nasla sam i ovo, sto je isto super i jeftino-pansion Nikos http://www.pensionnikos.gr

Na slikama izgleda lepo more, th. lepa boja...Samo mi nesto Psakoudija mnogo severno za obilazak Sitonije, pa mi gledamo Vurvuru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj kud si mi to pokazala, fantasticnoplezko.jpg A taman se odlucili za one apartmane.

Mada uopste nije jeftino kako ti kazes. Apartman za 4 u junu 60 Eur, a mi planiramo 12-14 dana, pa ti vidi....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako nije...Mi idemo u julu i 50E je dvokrevetni. Sve sto smo gledali, a da je na plazi nije ispod 60E. Sve sto ima i neku bastu, mislim...Mi bi mozda i isli u Psakoudiju, ali prijatelji sa kojima idemo nece, samo zapadnu stranu...A u Vurvuruu na plazi dvokrevetni studio 65-70E.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma znam za Vurvuru. I mi smo hteli prvo da idemo tamo pa smo odustali zbog cena. Dok platim smestaj 700-800 eur i hranu, mogu komotno odsesti u nekom hotelu i da budem dama, da ne kuvam i ne cistim.

Imate u Vurvuru-u Top studios. Stvarno su jeftini a na forumu su ih bas nahvalili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Top studios su mi previse izolovani. Ja nemam nameru da kuvam:) Dorucak u sobi, a rucak u restoranu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja plaža je lepša, Gerakini ili Psakudia? Pala je oduluka da ove godine odsednemo u hotelu Gerakini beach, ali interesantan nam je i kompleks Philoxenia bungalows. Isprva smo razmišljali da ove godine odemo recimo na Lefkadu ili Kefaloniju, ali zbog mnogobrojnih troškova ipak smo rešil da se malo primirimo ove godine. Sada se radujem što ću Sitoniju videti opet. srce.jpg

Kompleks Philoxenia bungalows je vrlo dobar izbor . Ja sam bio i vrlo sam zadovoljan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka