NatasaV

PSAKUDIJA

285 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u vili Alexandra u Psakoudiji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u Psakoudiji ima bilo kakvog sadrzaja za malu decu?Bar neki parkic...I da li ima lekara?Zainteresovalo me je mesto jer volim mirnu varijantu odmora,ali ne bih bas da se poubijamo od dosade,i deca vole neku zanimaciju. Nasla sam preko neta apartmanski smestaj u Psakoudiji http://www.jpavloudis.gr/, i necete verovati, covek mi poslao mail sa cenama : studio dvokrevetni za jul 30 eur i avgust 35 eur,a apartman sa 2 sobe je 40 eur u avgustu i 45 u julu. To mi se bas cini povoljno,al mi nije logicno,a na sajtu izgledaju super apartmani. Da li neko nesto o njima zna?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima u okviru hotela Philoxenia Bingalows igralište pored restorana, a uveče može da se prošeta do jedne igraonice za decu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da li znate nesto o ovim apartmanima?http://www.giannismaria.gr/

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jasno je da sam zakasnila i da ti nisam bas od od pomoci, ali nadam se da cu drugim ljudima biti! Psakoudija je uzasno mala i tamo osim par frizidera za sladoled, sa siromasnom ponudom, nema nista. Jedina dobra stvar je plaza, koja je idealna...

Potpuno si u pravu !! Isto iskustvo sa ovim hotelom i grkinjom Melisom smo imali i mi u perodu od 20.06 do 30.06.2011.Ja,moja supruga u 6 mesecu trudnoce i cerkica od 2 god,stigli u hotelu u 13:45h cekali smo na recepciji strpljivo nekih pola sata (kao nisu sobe jos uvek ociscenje a i ranije smo dosli),nakon mog insistiranja da supruga nemoze vise da ceka na recepciji da se zena unervozila da se cerkica unervozila da joj se spava i da insistiram da nas smesti u sobu,dosao je njen (Melisin) muz i ladno mi covek kaze da je Hotel pun i da nema mesta za nas,naravno kao i Vama preporucio je neki bolji smestaj kao dodji samnom u kola odvescu te da vidis i druge smestaje - krenuo sam sa njim,vodio me tamo po nekim brdima pokazivao neke napustene apartmane... koji su bili udaljeni nekih stotinak metara od plaze,neke sobe blizu plaze ali prljave i neuredne..itd. Kad sam poludeo i poceo da vicem: "Moras da mi nadjes smestaj u Melisi ne interesuje me,to sam platio i taj smestaj hocu i kraj" !! Zvao je telefonom Melisu i reko joj moj stav rekla mu je da ima smestaja i da se vratimo u hotel,tad smo se smestili na drugom spratu u sobi sa pogledom na bazen. Inace je hotel pristojan,hrana je bila OK. Kasnije sam saznao da ona inace sa svima tako pokusava-nudi svoj hotel po toj ceni a nakon toga sve goste salje u privatan smestaj koji zakupljuje po manjoj ceni-sve to je imalo cenu zadnjih dana letovanja kada bukvalno nisi imao gde da sednes da veceras ili doruckujes jer je sve bilo prepuno napravi se red od 40-ak ljudi jedan iza drugog,strasno !!!! Moj savet je da ne idete u Melisu! Psakoudia je mala i nije za porodice sa malom decom .

Pozdrav !

Izmenjeno (suki)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi moze neko reci nesto o apartmanima Porto Psakoudia?

Interesuje me kako su rasporedjena studija ili trokrevetni apartmani u prizemlju ,jer se na slici ne vidi bas najbolje.Da li i oni imaju terasu koja izlazi na dvoriste.ali bocno u odnosu na more, i onu palmu koja se na slici vidi.?Ne bih volela da dobijem terasu koja je u dvoristu a da je ogradjena , nego da se ustvari izlazi na dvoriste?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

. Nasla sam preko neta apartmanski smestaj u Psakoudiji http://www.jpavloudis.gr/, i necete verovati, covek mi poslao mail sa cenama : studio dvokrevetni za jul 30 eur i avgust 35 eur,a apartman sa 2 sobe je 40 eur u avgustu i 45 u julu. To mi se bas cini povoljno,al mi nije logicno,a na sajtu izgledaju super apartmani. Da li neko nesto o njima zna?

Mi smo letovali kod njega prosle godine od 18 do 30 juna i platili smo za nas petoro 350eur za 12 dana,apartmani su novi a vlasnik je okej tip,peskire menjaju na 3 dana bez ciscenja .Mi smo bili vrlo zadovoljni tako da cemo i ove godine kod njega.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo pre dve godine i veoma nam je bilo lepo. Dvoriste je lepo sredjeno, ima direktan izlaz na svoju plazu sa svojim lezaljkama koje se ne placaju. U prizemlju nema apartmana jer tu zive gazde, apartmani su na 1 i 2 spratu. Mi smo bili u br 2 (spavaca + dnevna s kuhinjom i 2 kreveta + kupatilo) sa dve terase od kojih velika gleda na more. To je terasa koja se vidi na slikama celom sirinom kuce frontalno na prvom spratu. Predivno jer sedis na terasi gledas klince kako se igraju dole na plazi. Ostala studija i apartmani gledaju bocno na zid od susedne kuce. Meni je to licno ruzno jer nemas nikakav pogled vec pred sobom imas sivi ruzni zid. Moji roditelji su bili tamo prosle godine i njima je to cak odgovaralo jer im je terasa ceo dan bila u hladu pa je i unutra bilo prijatnije.

Najbolji nam je bio rostilj u dvoristu pod lozom na bukvalno 5 m od mora. Mi smo se brckali dok je suprug pekao ribicu za rucak

Jedino nam se bas nije svideo ulaz u vodu pred kucom, puno trave i kamenja. Zato se odmaknete 50ak m dalje uz plazu i milina.... pesak u vodi

Kuca za preporuku. Pitaj ako te jos nesto interesuje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.

Na nekim stranim site-ovima smo procitali da su gazde malo nezgodne po pitanju kucnog reda. Deca, galama, igranje...

Ja racunam da kad su nam dali sobu za nas petoro + za nase prijatelje sa malim detetom znaju da nece biti bas tisina.

Naravno, nece biti n divljanja, ali ipak cetvoro dece od 2-8 godina ne sluti na mir i tisinu.

Da li ste vi imali neko takvo iskustvo?

Hvala jos jednom

Izmenjeno (Nebojsa77)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, malo su ostri po tom pitanju, ali meni je to u neku ruku odgovaralo jer moja deca lezu rano pa bi im smetala buka. Bili su neki bucni Rumuni koji su voleli do kasno da zasednu u dvoristu polupijani i koje bih ja morala sama smiriti da gazde nisu bile tako revnosne.

Malo je nezgodno sto moras da utisavas decu u vreme " popodnevnog odmora" a oni bi bas da trckaraju po dvoristu i vijaju se, ali nije nas nikad niko opomenuo ako bi nam se i omaklo.

To je bilo nase iskustvo, dok moji roditelji tvrde da je prosle godine bila gomila dece i da uopste nije bilo tiho, bas naprotiv. NJima nije smetalo ali su bili iznenadjeni jer smo ih mi pripremili na sasvim drugaciju situaciju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao ja sad primetila da smo se pogresno razumeli. Ti si pitao za neku drugu kucu a ja sve vreme pricam o kuci Porto Psakoudia, za koju je pitao neko drugi. Sori

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom da je već druga polovina juna, nadam se da ćemo uskoro imati neke sveže informacije iz Psakoudije ;)

Da li se išta promenilo u odnosu na predhodne godine tj kako vas se dopala ista.

Mi ovog avgusta po prvi put idemo na Sitoniju, u Psakoudiju i opšte poznate Philoxenia Bungalove, pa jedva čekamo da čujemo najsvežije komentare.

Već smo se dobro informisali o divnim plažama i koliko primećujemo Psakoudija je i dobra baza za obilazak istočne i zapadne strane poluostrva.

Veliki pozdrav svima!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo jedno pitanje ,molicu

Da li neko zna bilo sta o vili Aleksandra u Psakoudii?Nude je agencije a nema nikakvih komentara o njoj ili plazi ispred nje.

Polozaj vile je fantastican,pa ako bilo ko nesto zna molim vas da napisete odgovor.

Hvala! :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko vidim polozaj je super,na samoj plazi,ima i kuhinica ...koja je cena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka