NatasaV

PSAKUDIJA

285 poruka u ovoj temi

Hvala Iskra. Sada sam u trilemi. Da li otići u Philoxenia bungalows, Gerakini beach hotel ili možda Athena pallas village. Interesantno je da je ovaj poslednji hotel, sa 5 zvezdica malo skuplji od ovih sa 3. Moram priznati gledajući sličice ovog hotela počela sam da razišljam da odsednemo tamo. Pa dobro, 300-400 evra gore dole smorilo.jpg , našlo bi se... Odbija me činjenica da na plaži ovog hotela evidentno ima mnogo manje ležaljki u odnosu recimo na plažu Gerakini beach hotela, a meni se ne sviđa da se "utrkujem" za mesto. Daleko od toga da će naš odmor biti statičan, mi baš volimo da obilazimo plaže, ali ponekad bi voleli i da budemo malo lenji. stidljivko.jpg Drugo, i ako je ovaj hotel sa 5 zvezdica pa i malo luksuzniji, ipak čini se da je siromašniji sa lepim zelenilom u odnosu Philoxenia bungalows i Gerakini beach.

Iskra, možeš li da mi kažeš kako si bio zadovoljan plažom kod Philoxenia bungalows, da li imaju dovoljno ležaljki i da li organizuju neku zabavu za decu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ocigledno, nisam bila u Psakudiji ali jesmo letovali u Gerakina beach hotelu i samim hotelom smo bili zadovoljni, ali plazom bas i ne. Zato sam i pitala da li je pesak brasnjav. U Gerakiniju je neki sivkast, brasnjav pesak, a ulaz u vodu ima kamenja.Neko je na forumu bas rekao da zbog tog sivkastog peska more nije onako lepo plavo i ima utisak da se kupa u jezeru. Cini mi se po slikama da je i u Psakudiji slicna situacija.

Kad budete u hotelu kupajte se na plazi ispred bazena, tamo je ociscen ulaz u vodu...

Hvala ti na odgovoru. Očigledno je da plaže Psakudije i Gerakini daleko zaostaju za, kako se to kaže biserima Sitonije. Tako da je u principu dobra kombiancija da ova mirna mesta budu baza za obilazak poluostrva i odlazak na druge plaže. Mi smo prošle godine dosta obilazili prelepu Sitoniju. Bila sam na Krfu, Tasosu, svuda je zaista lepo, ali u Sitoniju sam se zaljubila!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Iskra. Sada sam u trilemi. Da li otići u Philoxenia bungalows, Gerakini beach hotel ili možda Athena pallas village. Interesantno je da je ovaj poslednji hotel, sa 5 zvezdica malo skuplji od ovih sa 3. Moram priznati gledajući sličice ovog hotela počela sam da razišljam da odsednemo tamo. Pa dobro, 300-400 evra gore dole smorilo.jpg , našlo bi se... Odbija me činjenica da na plaži ovog hotela evidentno ima mnogo manje ležaljki u odnosu recimo na plažu Gerakini beach hotela, a meni se ne sviđa da se "utrkujem" za mesto. Daleko od toga da će naš odmor biti statičan, mi baš volimo da obilazimo plaže, ali ponekad bi voleli i da budemo malo lenji. stidljivko.jpg Drugo, i ako je ovaj hotel sa 5 zvezdica pa i malo luksuzniji, ipak čini se da je siromašniji sa lepim zelenilom u odnosu Philoxenia bungalows i Gerakini beach.

Iskra, možeš li da mi kažeš kako si bio zadovoljan plažom kod Philoxenia bungalows, da li imaju dovoljno ležaljki i da li organizuju neku zabavu za decu?

Nisi mene pitala, ali da se ubacim. U Gerakiniju imas dve ljuljaske i 1 klackalicu i to u prilicno losem stanju. Ali zato svako vece deciji disko i ponekad popodne predstave za decu (uglavnom na nemackom ili engl.) Nasa je mala uzivala. Zelenilo je predivno ali kao sto rekosmo, plaza ...ljutko.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti na odgovoru. Očigledno je da plaže Psakudije i Gerakini daleko zaostaju za, kako se to kaže biserima Sitonije. Tako da je u principu dobra kombiancija da ova mirna mesta budu baza za obilazak poluostrva i odlazak na druge plaže. Mi smo prošle godine dosta obilazili prelepu Sitoniju. Bila sam na Krfu, Tasosu, svuda je zaista lepo, ali u Sitoniju sam se zaljubila!

Ako hoces dobru bazu za obilazak Sitonije, onda je to Nikiti.

Dovoljno je veliko mesto za neku zabavu kao i nabavku (svi veci supermarketi su tu), a tu je i racvanje puteva za istocnu i zapadnu sitoniju, tako je sve manje-vise blizu. Nekoliko fantasticnih plaza su ti u radijusu od 10-15 km.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gudajoka, Jeste li rezervisali Porto? Mi hteli kod Nikosa i sve dogovorili i nadjem komentar da nema klimu! I pitam ga i stvarno nema, da ne verujes...porto bukiran, ima samo vece apartmane.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma nismo. Jos se mislimo. Kako to vec sve bukirano? Mada mi jesmo trazili veci apartman, pa je bilo mesta. Ne znam nesto nam je skupo, a i brine nas ta plaza ispred. Pitali smo i kaze da je u vodi kamenje ali da su ocistili ulaz ispred kuce. Jel vi imate dece da imamo drustva, ako budemo isli?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi imamo malo dete, imace 16 meseci, a idemo sa kprijateljima, isto malo dete. Idemo sredinom jula, traze 70E, jer su dvokrevetni bukirani. Gledala sam dosta fotki i nije losa plaza, cini mi se da je u nekim delovima skroz pesak.

Nikos nam je cak spustio sa 50 na 45E, dzaba za punu sezonu, a na plazi, velika basta...Nama je jako bitna basta, da bismo imali gde da budemo sa decom za vreme vrucine, a to je najteze naci. Dosta smestaja je vec bukirano, a neki su preskupi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni samo nije jasno kako u 21 veku neko izdaje apartmane na moru bez klime. Nama je u junu trazio 60 E za veliki apartman, isto kao i ovi u Portu. Nesto mi je to puno za vansezonski termin, pogotovo sto bi mi ostali 13 dana.

Kako ste vi spustili cenu? Nesto razmisljam i ja da se cenjkam. Jeli to pali?

Mi se inace dvoumimo izmedju Psakudije i Toronija. I u Toroniju ima lepog smestaja, plaza je puno lepsa, ali je puno dalje i ima previse naseg naroda. I nikako da prelomimoljutko.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kaze sledece godine ce da uozi u klime...Mi uvek pitamo odmah za popust jer uzimamo 2 apartmana na 15 dana. Mi jedino Toroni nismo razmatrali...nesto mi bas daleko...Bili smo brodicem tamo na izletu iz Haniotija. Jeste lepo more, neki krupan zuti pesak. Mada, tada nisam ni snimila neke kuce sa bastama pored mora.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisi mene pitala, ali da se ubacim. U Gerakiniju imas dve ljuljaske i 1 klackalicu i to u prilicno losem stanju. Ali zato svako vece deciji disko i ponekad popodne predstave za decu (uglavnom na nemackom ili engl.) Nasa je mala uzivala. Zelenilo je predivno ali kao sto rekosmo, plaza ...ljutko.jpg

Pošto su totalno ocrnili Gerakini kao mesto, i opisali ga kao jednu groznu selendru, interesuje me da li u okviru hotelskog kompleksa ima gde da se prošeta i da li ima neki bar napolju koji uveče radi? Samo recimo da se sedne na piće, neki ludi provod i dugonoćna muzika me ne intersuju. Super je što imaju animaciju za decu.

(Ova tema nije o Gerakiniju, pa ću ovo isto pitanje da postavim i na toj temi)

Sve u svemu izlgeda da je Psakudiji lepša plaža u odnosu na Gerakini. Da li se slažete?

Ako hoces dobru bazu za obilazak Sitonije, onda je to Nikiti.

Dovoljno je veliko mesto za neku zabavu kao i nabavku (svi veci supermarketi su tu), a tu je i racvanje puteva za istocnu i zapadnu sitoniju, tako je sve manje-vise blizu. Nekoliko fantasticnih plaza su ti u radijusu od 10-15 km.

Slažem se da je Nikiti odličan za bazu, ali mesto mi se uopšte nije svidelo. Možda je i zato što je, kada smo tamo išli bio tmuran dan i plaža je bila prazna. U stvari, plaža je ok, ali ulica iza plaže sa puno kola koja su tu parkirana ili non stop prolaze, bez trotoara i sa ružnjikavim apartmanima u pozadini su mi ostavili baš loš utisak. Hteli smo da šetamo Nikitijem, tražili smo nešto kao "centar", ali ništa lepše od ove obične ulice nismo videli. Doduše, bili smo samo jedano pre podne, možda nismo uspeli da proneđemo neke lepše kutke ovoga mesta. Ono što sam videla nije mi se svidelo.

Izmenjeno (milenaidaki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U pravu si za Nikiti. Ali procitaj detaljno temu Gerakini, ni tamo nema gde da se seta. U Nikitiju ta ulica makar ide uz plazu, u Gerakiniju ide po sred sela.

Tacno preko puta ulaza u hotelski kompleks ima par lepih barova. Klackalice i ljuljaske su u hotelu, u samom mestu nema nista. u hotelskom baru svako vece ima neki program. vece Grce muzike je bas bilo dobro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja plaža je lepša, Gerakini ili Psakudia? Pala je oduluka da ove godine odsednemo u hotelu Gerakini beach, ali interesantan nam je i kompleks Philoxenia bungalows. Isprva smo razmišljali da ove godine odemo recimo na Lefkadu ili Kefaloniju, ali zbog mnogobrojnih troškova ipak smo rešil da se malo primirimo ove godine. Sada se radujem što ću Sitoniju videti opet. srce.jpg

Plaza u Psakudiji je prelepa, more cisto, nema kamenja ni morske trave, sto se toga tice, mislim da je bolje od svih ostalih plaza u blizini koje sam videla (na Internetu doduse, ne licno). Mi smo ove godine uplatili hotel Melissa isto u Psakudiji, Philoxenia nam se jako svidela, ali je od pre neku godinu prilicno poskupela, a mi se uvecali za jos jednog clana...

post-14688-1273260068,51_thumb.jpg

Izmenjeno (empav)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo malo da podignem ovu temu :)

izabrala sam apartmane na plazi. Idemo sa klincima (5 i 9 god) Ne mislimo da budemo stalno ovde, nego da skitamo i obilazimo i druge plaze posto idemo kolima.

Zanima me da li se nesto promenilo ovde :D da li je bolje nego sto je bilo :D ima li trave u moru posto mi se na slikama cini da je ima??

mi idemo ovde

vila Aiolos

apartmani nisu nista specijalno, ali pristojno izgledaju i na plazi su, a i cena im je ok. 60eura polovinom jula

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine smo hteli u Aiolos, ali nije bilo mesta. BAs me zanimaju vasi utiski kad se vratite...Prolazili smo pored, tu ima malo trave, ali samo malo ka centru mesta nema, tako da bez brige.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine smo hteli u Aiolos, ali nije bilo mesta. BAs me zanimaju vasi utiski kad se vratite...Prolazili smo pored, tu ima malo trave, ali samo malo ka centru mesta nema, tako da bez brige.

ipak smoodustali u zadnjem casu, jer mi je vlasnica poslala mail gde kaze da su stepenice kojima se ide do spavace sobe koja je u gornjem delu, jako strme i da nisu za malu decu :nea: Moj sin ima 5godina i to uopste nije bezbedno za njega, tako da smo odustali od ove vile i odlucili se za nesto u Toroniju :zvizduk:

ja menjam svaki cas, ali napokona nadjoh :don-t_mention:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka