Guest ivan

Hoteli i plaže, Alanja

1481 poruka u ovoj temi

gledam i Savk , nije los ,isto je pp. Agencija Kompas iz Beograda  ima ok ponudu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u Obi i on je po nama mnogo bolji za malu decu jer ovde imas brdo parkova uz setaliste a u centru samo par njih.

 

Ako se odlucis za ovu soluciju pogledaj hotel Monte Carlo koji je AI i u kome neces imati problema sa hranom i ako si izbirljiva :D

 

A treba napomenuti idajevlasnik 1A agencije vlasniki ovog hotela :rolleyes:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kakva je plaza u tom delu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Wien 3* je super hotel. Mi smo bili pre 2 god. i za te pare je odlican hotel. Blizu je centra, nekih 10-ak min hoda. Sobe su renovirane i mnogo su lepse nego sto je prikazano na sajtovima agencija. Na Kejkubat plazi je ali je taj deo ispred hotela lepo uredjen, nema stena i pesak je svuda, jedino sto nije tako zlatno zut kao na Kleopatri :) ali i do je se vrlo brzo stize :) Hrana je ok. O higijeni bas vode racuna i sve je cisto. Sve u svemu mi smo bili zadovoljni :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao ljudi. Hteo bi na medeni mesec u ALANJU , pa me interesuje neki hotel sa 4 ili 5 zvezdica . ali da je u gradu ( zena hoce da bude u gradu ) i naravno nebi da bacim 2000e na smestaj i to :). Pa ako je neko bio da mi predlozi neki fin hotel . Hvala

 

 Mladenci :) , mi uplatili medeni mesec u hotelu XPERIA GRAND BALI 4*. Culi smo dosta dobre preporuke za taj hotel...inace drugarica mi radi u jednoj turistickoj agenciji i rekla mi je da su ti XPERIA hoteli jako dobri. Hotel se nalazi u centru, i jako je blizu Kleopatrina plaza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Xperia hotel ima i pored mog hotela, Azak, na samoj Kleopatrinoj plaži. Odlična lokacija. Veoma blizu je Green Beach Bar sa živom muzikom. Veoma prijatan kutak.

gledam i Savk , nije los ,isto je pp. Agencija Kompas iz Beograda  ima ok ponudu

Šavk je, takođe, pored Azaka. Solidan hotel i na samoj Kleopatrinoj plaži.

Prvo ide Xperia, pa Azak, pa Šavk (tako se čita).

 Mi smo mladi bracni par sa detetom  od 2 god pa smo mislili da bude blize centru zbog vecernjih setnjica. Najbitnije mi je da je more lepo i toplo a nisam bas nesto izbirljiva da mora biti sve u fulu. Posto sam bila u Egiptu ,videla sam da takav tip kuhinje bas i nije za supruga i mene...(previse zacina)... mozda bih pre odabrala pp nego all da bar rucamo sta mi hocemo. Gledala sam Gungor koji je all incluziv i Azak  on je pp samo ne znam da li uz dorucak i veceru ima i besplatno kafa i sok ? Grand zaman mi je malo previse skup. Agencije koje su mi najpovoljnije su 1a i argus  ali on jos nije izbacio cenovnik za septembar. Budzet je oko 500 po osobi pa me interesuje sta je najbolje za te pare.

moze malo vise o Azaku? Svaka informacija je dobrodosla

Azak zaslužuje više od 3* što se tiče soba, veoma su lepe i funkcionalne, nov nameštaj. Balkon solidne veličine. Pretpostavljam da je ta kategorija zbog malog bazena i veličine soba. Ponavljam, hotel je presladak.

Svugde na Kleopatrinoj plaži komplet ležaljki i suncobran koštaju 15 TL. Ne plaćajte u eurima jer računaju neki levi kurs. Blizu Azaka imate menjačnicu (sve su bez provizije) i kurs je najčešće 1 euro = 2.9 TL (varira 2.8 - 3.00).

Obavezno probajte tahin pekmez za doručkom (pasta od susama sa medom ili grejpfrutom).

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Xperia hotel ima i pored mog hotela, Azak, na samoj Kleopatrinoj plaži. Odlična lokacija. Veoma blizu je Green Beach Bar sa živom muzikom. Veoma prijatan kutak.

Šavk je, takođe, pored Azaka. Solidan hote i na samoj Kleopatrinoj plaži.

Prvo ide Xperia, pa Azak, pa Šavk (tako se čita).

Azak zaslužuje više od 3* što se tiče soba, veoma su lepe i funkcionalne, nov nameštaj. Balkon solidne veličine. Pretpostavljam da je ta kategorija zbog malog bazena i veličine soba. Ponavljam, hotel je presladak.

Svugde na Kleopatrinoj plaži komplet ležaljki i suncobran koštaju 15 TL. Ne plaćajte u eurima jer računaju neki levi kurs. Blizu Azaka imate menjačnicu (sve su bez provizije) i kurs je najčešće 1 euro = 2.9 TL (varira 2.8 - 3.00).

Obavezno probajte tahin pekmez za doručkom (pasta od susama sa medom ili grejpfrutom).

da li uz dorucak i veceru sluze besplatnu kafu i sokove.

 

Kod Šavka mi se svidja bazen. Azak mi je simpatican oko bazena oni stolovi ...super za uzivanciju...gungor ima dosta dobre kritike . Grand okan mi deluje interesantno. Sad sam toliko zbunjena da nemam pojma sta da odlucim. Da li je bolje uzeti pp ili all. Ako se uzme hotel sa all,da li je i na plazi besplatno pice?

Nikad nisam isla u Tursku pa nemam pojma kako kod njih to funkcionise. 

Hvala svima na odgovorima. Valjda cemo izabrati nesto dobro

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napisala sam na drugoj temi da uz doručak imate aparat sa nekoliko vrsta kafe, čaj, sokove, ali za večeru se plaća, ali ne morate ništa da pijete. U Azaku nema all incl. usluge, a ne verujem ni da je drugde jer ne postoje hotelske plaže, plaća se plažni mobilijar. Mislim da je neko napisao da svega u nekoliko hotela na Kleopatrinoj  plaži to ide gratis.

Grand Okan, Gardenia, Kahya su isto ok.

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kleopatra dreams beach? Nasla sam all za 479 e po osobi? Jel vredi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kakvaje plaza u tom delu?

Plaza je pescana, malo losija nego Kleopatrina ali nama je bila super. Izvorno je sitno kamenje pa su stavljali jedno 20cm sitnog peska preko. Ulazak u vodu je sitan sljunak i polako se ide u dubinu i nakon nekih 10m voda prelazi preko glave :-)

 

Lezaljke i suncobrani su ukljuceni u cenu i ne naplacuju se, a na plazi imate i besplatnu vodu, sokove na tocenje (negazirane) i automat za vise vrsta kafa i tople cokolade ;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kleopatra dreams beach? Nasla sam all za 479 e po osobi? Jel vredi?

ne znam preko koga i na koliko dana, ali ja sam za malo uzeo, pa zbog nekih  drugih problema morao da promenim, preko Filipa i taj hotel je za 20. juli, 10 nocenja bio 749e po osobi, da li je stvarno negde 479 ili ste permutovali prve dve cifre? preko koga i za koji termin?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

5 septembar  . Agencija kompas bgd. I meni se cini previse dobro da bi bilo istinito

 ALANJA 7 noci - Leto 2015.pdf

ne znam preko koga i na koliko dana, ali ja sam za malo uzeo, pa zbog nekih  drugih problema morao da promenim, preko Filipa i taj hotel je za 20. juli, 10 nocenja bio 749e po osobi, da li je stvarno negde 479 ili ste permutovali prve dve cifre? preko koga i za koji termin?

evo pogledaj . Stavila sam cenovnik

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dragana, to je to...pogledao sam i to je ok cena jer se radi o 7 nocenja i o septembru, u julu je 539 za 7 noci sto je proporcionalno taman kad se na to dodaju jos 3 noci, koliko sam ja hteo da uzmem onda je to 749 bilo logicno...ja sam bio pisao hotelu jer u agenciji nisu bili sigurni da li je ceo hotel renoviran, pa su mi odgovorili da je 2013 ceo renoviran i da su sobe zaista takve kao na njihovom sajtu...u agenciji su mi rekli da je hrana zaista super...jedino sto mislim da za slican novac mozda mozete i negde još bliže centru da uzmete isto 4 zvezdice...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Azak ima 3*, ali zaista vredi više i svima bih ga preporučila. Lokacija izvanredna. Na samoj Kleopatrinoj plaži, bukvalno, a u gradu. Hotel je kao bombona.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam jos uvek, htela sam hotel Kleopatra Gungor, da ponovim letovanje od prosle godine, ali njega rade samo argus i sab, sab mi je preskup a argus jos uvek nije izbacio ponudu za septembar...  tako da, jos uvek se premisljamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka