Guest ivan

Hoteli i plaže, Alanja

1481 poruka u ovoj temi

I ovde padala 20 min. pa sam imao vremena da teram kera po forumu. Inače plaža je ok a ulaz u vodu čudan šljunak, pa stene, pa odmah dubina preko glave, pa opet neke kamene ploče gde je voda do kolena... Odosmo na ranu večeru pa da se smucamo po gradu. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Ivanhoe,

tj. da se malo sa ženom " smucaš " po radnjama, a ima ih... :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma kakvi mi volimo da obilazimo tzv. turističke atrakcije, a za kupovinu se izdvoji sve ukupno možda 2 sata dok smo na letovanju.  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Često je drugačije... Isto i mi ... Mada smo u Alanji uveče pre provoda imali vremena i za to...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, ne mogu da nadjem ali ako neko moze da mi pomogne.. Kakva su iskustva sa hotelom Mezut, da li je neko uopste bio? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, ima li neko iskustvo sa hotelima Diamond Hill Resprt 5* ili Avena resort&spa 4*? Zanima me kakva je plaza? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

HOTEL KEMAL BAY - ALANJA, 

Ako je neko slučajno bio ovde ili je cuo kako je da mi kaze, deluje novo i lepo, malo je plaza uska i zgusnuta.

Koliko je daleko neki centar za setanje

da li uveče ima neki program u hotelu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

HOTEL KEMAL BAY - ALANJA, 

Ako je neko slučajno bio ovde ili je cuo kako je da mi kaze, deluje novo i lepo, malo je plaza uska i zgusnuta.

Koliko je daleko neki centar za setanje

da li uveče ima neki program u hotelu

Nisam bio u ovom hotelu ali tu smo svratili i ostavili putnike pa cu ti reci moja zapažanja i iskustva tih ljudi koji su boravili u tom terminu.Hotel je van Alanje nije daleko otprilike 10-15 min voznje Autobusom.Sto se tice setnje jedino u okviru hotela nema nekog izbora jel je magistrala prometan put .Hotel se vodi kao 5 * ali realnih 4* .Na slikama deluje mnogo bolje uzivo je slika drugačija.Hotel cine vise manjih zgrada nije jedna visespratnica vec gradnja kao u Egiptu i tim krajevima rastrkane male zgrade taj tip.Kada smo mi bili bio je mrak u dolasku a u odlasku dan pa su to kratka zapazanje .Ono sto je dobro je sto hotel nije do puta vec malo uvucen pa mislim da sa bukom nece biti problem jer je to prometan put.Utisci putnika su ok zadovoljni su ,malo smesno ali koncept u hotelu sa 5 * placanju koriscenje sefa i peskira i tako neke usluge sto generalno treba da bude dostupno za tu klasu hotela.Mogu da ti preporucim hotel OBA STAR tu sam boravio hotel u gradu sa svojom plazom ,sa tim hotelom ces biti zadovoljna a cena je otprilike ista kao i Kemal Bay ,jedino sto je ovaj Resort jel je van grada i ima veci površinu .Dolmus imas do grada tako da nije problem za Kemal Bay ,ali pazi dolmusi su u vecernjim satima puni pa se desi da ako je prenatrpan putnicima on nece da stane pa moras da cekas drugi .Uglavnom idu na 15 min ali opet ti kazem moze da ispadne 40 min zbog guzve.Koji god hotel izaberes neces pogresiti imas veliki izbor svi su ok za nekog ko nije previše zahtevan.Jedino izbegni hotele nizeg ranga koji su kod Kleopatrine plaze jer onda nemas lezaljku i nemas bar na plaži sa besplatnim picem i hranom ( taj deo nisu zakupili hoteli ) .Sve u svemu taj hotel koji oces je ok za miran odmor van grada.Moja preporuka da izaberes ovaj sto sam ti ja ponudio jer je u gradu nije u centru tako da ne brini za buku i galamu.Jos nesto da ne zaboravim nase agencije mnogo lazu za udaljenost hotela od centra za Kemal Bay naveli su 8 km ali praksi to je puta dva ,za Oba Star su naveli 2 km od centra ispade da je 4-5 realnih  .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelima Kleopatra Miray, Kleopatra Golden Beach i Kleopatra Ikiz da podeli svoje iskustvo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima :cvetic::)

U petak putujemo za Alanju! Šta biste preporučili od aktivnosti? Čitala sam da je ranije bio neki delfinarijum. Da li je to i dalje u opticaju ili ne?

Pretpostavljam da ima nekih tura ka ostrvima, koje je lepo? Ne bismo išli na Pamukale... Meni se lično pliva a nešto mislim da u toj turi nema toga?

Ne znam šta da radimo za prepaid karticu? Gde da je kupimo i kog operatera? Koliko su ležaljke na plaži? I gde da menjamo novac?

Mi ćemo biti u centru na Kleopatrinoj plaži... 

Hvala svima unapred! <3 :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u Alanji postoji neki deo plaze, bilo Kleopatra ili Keykubat sa normalnim ulaskom u more, gde nema velikih kamenih ploca na ulazu u vodu???

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka