Guest ivan

Hoteli i plaže, Alanja

1481 poruka u ovoj temi

da li neko moze da mi preporuci neki dobar hotel u Alanji,planiram da odem tamo ove godine?Kakav je grad,i kakve su plaze?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam bio u Alanji. Obavezno uzmi hotel koji je blizi centru i nikako neidi u hotele Klass prvo najudaljeniji je od svih. drugo ostala dva objekta su bezveze dok je centralni O.K. do plaze koja je preko puta Klass hotela se iz dva objekta se stize busom za 10 15 min.

PROBLEM 1.

tamo smo stigli u pola 3 ujtru a krenuli dan ranije carter je isao jako kasno negde oko 7 uvece dva sata leta + 2-3 sata busom iz antalije.

PROBLEM 2.

kad smo se vracali opet problemi sa carterom.

krenuli smo u 16:00 a stigli u Novi Sad u 4 ujtru.

kasnio je avion sam 6 sati.

Sve ostalo je O.K. od izleta pa do plaza onih uredjenih.

Ako oces neke slike poslacu ti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hajde ako ti nije problem, okaci negde slike, da pogledam i ja, posto cu mozda i ja tamo ove godine

a preko koje si agencije isao?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru,u kom si hotelu bio?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hocu i ja :)

Kakav je nocni zivot ?! Cene ?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam u sUIT KlASS hotel 3*, to je neka srednja varijanta. Problem je bio sto niko u agenciji nije znao da nam kaze kako to sve izgleda, gde je ovaj SUIT u odnosu na KLASS(10 km od centra).

prednost hotela u blizini(do pola sata peske) grada je sto nemoras da se obazires kad ide bus jer zadnji bus(dolmos) ide prema hotelima negde oko pola 1, tako da cekas jutro. taxi koristio nisam.

ima jedan deo grada u kojem se nalazi brdo kafica i diskoteka u podnozju njihove tvrdjave i pored same luke.

Cene tako i tako kako god naletish, ili ti se posreci sarenilo.(naravno ovo je moje iskustvo).

lakse ce mi biti da mi date vase mejlove pa da vam posaljem slike.

za vise informacija treba malo da obnovim gradivo, kako bi vam mogo reci nesto vise.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, napokon sam odlucila gde idem! U Alanju, u hotel Parador. Cula sam da je super! Neki tip Darko Bajic ga je bas zahvalio i ja mu se ovim putem zahvaljujem :) Samo me zanima da li mi je bolje da uplatim samo nocenje s doruckom ili polupansion? Kakva je hrana u hotelu? I da li je van hotelska ishrana skupa? Ako Darko Bajic ovo cita, zahvalila bi mu se na odgovoru :) Ili bilo ko drugi ko ima iskustva. Thanks!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

3*? Samo ti uzmi nocenje sa doruckom. U Turskoj ces ostati gladna u hotelima sa manje od 4*, a i ti sa 4* znaju ponekad da omanu. U 3* ocekuj da se hrana sprema i na loju, a ne na biljnom ulju.

Vanhotelska ishrana u Turskoj nije nista skuplja nego u Beogradu, tako da ne se brines o hrani. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obavezno idi na splavarenje i u Aqva park, a nemoj da propustish ni tvrdjavu koja se nalazi iznad samog grada, a dan ili dva pre povratka kuci idi u SULTANS HAMAM sauna, masaza, jakuzzi prava uzivancija, a za provod su zaduzene diskoteke u podnozju tvrdjave.

Prvi dan kad dodjes obidji malo grad i upoznaj se sa glavnom ulicom idi u turisticke biroe vidi koliko su izleti jer preko nasih su nesto skuplji, ipak ti preporucujem da na splavarenje ides sa nasima jer se tako najlakse upoznas sa ljudima a i nekako si sigurnija.

o tome kakvi su nasi organizatori i agencija necu da komentarisem jer se nadam da te nece zadesiti isto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam bila u Alanji, a mozda cu i ove. Grad je poprilicno veliki i totalno drugi svet od Kusadasija (ako Vam nesto znaci). Ljudi su extra ljubazni, nema puno Srba (kao u Kusadasiju, gde se samo i cuje nas jezik), svaki dan moze da ti bude drugaciji, provod-fenomenalan,puno izleta, blizu je akva park,.....Plaze su fenomenalne, jedino sto je sam prilaz vodi malo losiji, ali kada udjete u vodu, zaboravite vec na to.

Argus ima sasvim ok i povoljne aranzmane, a vodici su im sasvim korektni i uvek dostupni. Ja nisam imala nikakvih problema sa avionom, kasnjenjem,...a isla sam krajem jula. -/www.argus.co.yu/

Hotel u kome sam ja bila je Arsi, ***+, sasvim zadovoljavajuci, na 1min od plaze, na 20min od grada, klopa-fenomenalna, jedino sto je bazen srednje velicine.

Sve u svemu, toplo preporucujem odmor u ovom mestu! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram i ja da idem u Alanju. Samo da pitam Vanju da li je u hotelu Arsi uplatila nocenje s doruckom ili pun pansion? Posto je rekla da je klopa fenomenalna a ja sam od nekih ljudi cula da je u Turskoj u hotelima hrana oskudna i ne bas ukusna! Kolika je cena hrane van hotela?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Arsiju sam uplatila polupansion i stvarno je super. Hrana je u svim hotelima u celoj Turskoj veoma slicna (bar ono sto sam ja imala prilike da okusim), svedski sto sa bas velikim izborom, ali od mesa je uglavnom piletina ili riba- tako da je to za nekoga veoma oskudno. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci, sad mi je ostalo samo jos hotel da izaberem. Prvo sam se odlucila za Parador jer su ga bas mnogi na ovom sajtu ishvalili. Ali onda sam od Vanje saznala da je i hotel Arsi super! Mada opisa tog hotela na ovom sajtu nema. Cini mi se da je Arsi veoma slican Paradoru - i po lokaciji i po ceni i po kvalitetu. A onda sam saznala i za Anforu. Taj hotel apartmanskog tipa su bas mnogi ishvalili. Jedino sto ja nikako da ga nadjem u nekoj agenciji! Preko koje su ti ljudi isli? I koja je cena hotela? Bila bih zahvalna svima koji mogu da mi pomognu da se odlucim ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jel bio neko u Grand Kaptanu? bilo kakva informacija bi bila zgodna. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa i meni bi trebala informacija od Darka Bajica.... videla sam da je posebno nahvalio Alanju i hotel Anfora...interesuje me koju agenciju preporucuje za ovaj hotel

I ja imam isti problem....ako si nesto saznala ti javi...hvala

Izmenjeno (Infoputnik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka