Guest ivan

Hoteli i plaže, Alanja

1481 poruka u ovoj temi

Malo smo se udaljili od teme o AI hotelima, ali moram da dodam par stvari o plazama.Upravo sam stigao iz Alanje i kleopatrina plaza me je totalno razocarala. Ovde je svi hvale a za vreme mog boravka je bila katastrofa prljava. More je uvek nemirno i prepuno trava, koje se lepe da se ni posle nekoliko tusiranja ne mogu skinuti sa tela. I na njoj ima stena ali mnogo manje nego na Orange beach-u. Ova druga plaza mi je bila bolja, posto je more bilo daleko cistije. Ima stena ali ne znam cemu frka oko toga. jesu klizave ali se nalaze u blokovima od po desetak metara pa ih jednostavno zaobidjete. ipak ovde je sastav kupaca katastrofa. sindikalni asortiman za razliku od raspomamljenih i bahatih rusa na kleopatrinoj plazi. Ja toplo preporucujem Ulas plazu na zapadnom ulasku u grad. to je nesto prelepo. cisto i potpuno providno more prelepih boja, krupan sljunak i nema zive duse. raj na planeti i zaista kutak za veeeeeeeeeliko uzivanje. plaza je mala i bozanstvena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isla bih u Alanju ove godine. Da li neko zna nesto vise o hotelima Arycanda de luxe i Meryan Alanya? Oba hotela su s pet zvezdica, ali sam cula da je kod njih kategorizacija diskutabilna i da to nije bas uvek merilo kvaliteta. Ako neko zna nesto vise o ovim hotelima, ili ima preporuku za dobar hotel sa AI uslugom, neka napise.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

HOTEL JE SA 4+ ZVEZDICE,BESPREKORAN JE,U CENU JE SVE UKLJUCENO(AL),OSIM LEZALJKE NA PLAZI...Toplo preporucujem ovaj hotel za mlade osobe,hrana je ekstra,ekstra...jedino nisu neki bazeni(2 bazena) malo su manji ali ima 3 tobogana...sobe su stvarno prelepe ko se odluci za ovaj hotel nece se pokajati.bili smo prosle godine u avgustu preko jolly agencije.Alanja je za nocni provod ekstra,ima bezbroj kafica,diskoteka na 3 sprata,soping je takodje super,moram da pohvalim jednu radnju COTON...Pozdrav :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mala pomoc oko izbora hotela, ako je neko bio u ovom hotelu u Alanji neka kaze nesto o njemu.Kakva je usluga, kakva je plaza.Ne znam tacno ni gde se nalazi u Alanji jer nikada nisam bila, pa ako neko nesto zna .......

Hvala :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko iskustva sa ovim hotelom, kakva je hrana, plaza?

Idemo sa malim detetom, pa me u principu sve zanima :unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gourgulu Kleopatra je dobar hotel, ima 4*, na Kleopatrinoj plazi je, najbolja plaza u Antalijskom regionu, hrana je dobra, svedski sto, sve sobe imaju TV, AC, telefon, balkon, hotel ima bazen i bazen za decu, igraliste za decu, ima sve sto je potrebno. Mislim da se necete pokajati. Ako su vam potrebne dodatne informacije, pitajte me.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala mnogo ;)

Pa sad nema nazad posto smo vec uplatili :D

Da li je plaza kod hotela ok za dete nesto mladje od 2 godine? Neko me je uplasio sa stenama cim se udje u vodu :unsure:

Da li se lezaljke naplacuju?

I jos me zanima koliko otprilike traje taj put autobusom od aerodroma do hotela, u agenciji kazu ispod 2 sata ali mi je to nesto sumnjivo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

GORGULU KLEOPATRA BEACH 4*

ALANJA

Lokacija: 1 km od centra Alanje.

Aerodrom: udaljenost 110 km.

Plaža: na Kleopatrinoj plaži.

Usluga:all inc

Hotelski sadržaj: zatvoreni restoran, otvoreni restoran, A'la Carte restoran, tri bara (snack, lobby i bar na bazenu), otvoreni bazen sa odeljkom za decu, fitness, masaža, tursko kupatilo, sauna, jakuzzi, TV sala, čitaonica, servis za pranje veša, doktor, odbojka na plaži, stoni tenis, bilijar, stoni fudbal, sportovi na vodi, škola ronjenja.

Sobe: ukupan broj soba je 93 (standardnih dvokrevetnih i trokrevetnih); svaka soba ima split klimu, direktnu telefonsku liniju, SAT TV, mini bar, sef, balkon, TWC sa tušem i fenom.

dobro hotel :D:D

pitajte mene?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelu MY FRIEND u Alanji,da li je dobar,koliko je udaljen od centra,kakav je bazen i sl.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Arikanda je fantastican hotel,i ako je dosta udaljen od grada.Nasi prijatelji su bili,dok smo mi izabrali hotel u samom gradu.Svratili smo jedan dan do njih,i odusevili se.Za svaku preporuku

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko može da mi preporuči hotele u Alanji koji se nalaze na Kleopartra beach. Čula sam da je ova plaža najlepša u Alanji. Interesuje me i još vlažnost vazduha, pošto su pominjali neki ljudi koji su tamo letovali. Rekli su da je bilo baš nepodnošljivo.

I jоš bih htela da pitam one koji su bili na Kleopatra plaži, da li je voda plitka ili se brzo dolazi do duboke vode.

Hvala unapred, :D

Pozdrav.

Izmenjeno (Alejandra)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko može da mi preporuči hotele u Alanji koji se nalaze na Kleopartra beach. Čula sam da je ova plaža najlepša u Alanji. Interesuje me i još vlažnost vazduha, pošto su pominjali neki ljudi koji su tamo letovali. Rekli su da je bilo baš nepodnošljivo.

I jоš bih htela da pitam one koji su bili na Kleopatra plaži, da li je voda plitka ili se brzo dolazi do duboke vode.

Hvala unapred, :D

Pozdrav.

Sto se tice hotela na Kleopatrinoj plazi ne bi da ti dajem dezinformacije,jer nisam bila u njima,ali sam se kupala cesto na toj plazi,jer nasi hoteli i nisu imali neku plazu(bili smo par puta u Alanji,jer je grad na mene ostavio divan utisak)Meni vlaznost vazduha nije smetala,cak nisam ni primetila neku razliku,jedino su se malo teze susili peskiri.Sto se tice plaze to ti je klasika,jedan deo ti je plicak,ali vrlo brzo stizes do dubine(to ti je isto kao i na nasim jezerima)npr Adi.Nama je jedino bio problem sto smo placali lezaljke i suncobran koji nisu bili ni malo jeftini,ali ako uplatis hotel na toj plazi to ce ti verovatno biti uracunato u cenu.Sto se tice grada mislim da neces pogresiti ako se odlucis za Alanju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na informacijama. Sto se tice nasih agencija uglavnom nude hotele koji nisu na Kleopatra plazi. Inace bila sam tri puta u Kusadasiju pa bih ove godine malo da promenim i dvoumim se izmedju Tunisa (Yasmin Hammamet-a i Port-a) i Alanje. Tako da svaka dodatna informacija bi mi dobro dosla.

Mislila sam ako je neko bio u nekom dobrom hotelu da preporuci.

Izmenjeno (Alejandra)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Yasmin hammamet ne mogu da ti pomognem,ali sto se tice Porta moja sestra letuje vec par godina u hotelu club Kantaui(pisala sam vec o tome) i odusevljena je.Znam da je Jolly radio hotel Kleopatra beach koji i jeste na Kleopatrinoj plazi,ali dok smo se mi setili da uplatimo nije bilo mesta tako da smo zavrsili na drugoj strani i u drugom hotelu.Ipak nije nam bio problem,jer smo vise vremena provodili na eskurzijama nego na plazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka