Markoni

Nesebar,zlatni Pjasci,sunvev Breg?

5 poruka u ovoj temi

Procitao sam o Bugraskoj koliko toliko na ovom sajtu,mada me interesuje neke stvari pa ako je neko bio u Bugraskoj voleo bi da mi pomogne posto ove godine najverovatnije idem tamo (prvi put) mada se nisam odlucio za koje mesto.

Konkretno,zanima me koja je od ova 3 mesta najbolji za provod,ali i da je more koliko toliko solidno?Za druge stvari manje vise znam da je jefitno.Inace koliko je Nesebar veliki?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nesebar se sastoji iz starog i novog dela.Stari deo dosta podseca na sveti stefan i jako je lep.Grad nije veliki,ali ima dosta mesta za izlazak.Ako volis vise vremena da provodis na plazi,onda ti preporucujem Suncev breg,jer Nesebar ima uglavnom male plaze.Ako ides u Suncev breg svrati do restorana Kondor,najbolji je i najeftiniji.Lep provod!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Goco,zapamticu ako budem isao na tu stranu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D Suncev Breg! Definitivno Suncev Breg!!! Pogledaj moj opis o tom mestu, da se sad ne bih ponavljala. Lepo se Provedi!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nesebar i Suncev Breg su spojeni kao Igalo i Herceg novi, tako da je to fakticki 1 mesto. Po meni su Zlatni Pjasci najsredjeniji , ali su i skuplji.Ako ti je do provoda bolje je u Nesebru jer ima puno nasih.Gore vise letuju englezi, nemci pa ti to ne preporucujem kao neki provod.Nemaju pojma sta je provod! Nemcima je najvece zadovoljstvo sedeti u najjeftinijim birtijama, a Englezima samo da se nadrogiraju od alkohola!!! Katastrofa-nekima i ne vredi sto imaju gomilu para!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka