dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1182 poruke u ovoj temi

Mislila sam da je on u cenovnom rangu Palm Royal-a, ali ipak je nešto niža cena. Hvala, sad ću ga malo bolje istražiti. 

Dubina normalna? Nema velike oseke? Pre više godina smo bili u nekom malom hotelu odmah do CRW,,.Mislim da se zvao Amwaj.. Ulazili smo preko pontona.. 

Dubina postepena, oseke nema, plaza predivna sa velikim suncobranima. Higijena ok, hrana sasvim solidan izbor, Ja bih se vratila ponovo ali politika mog muza je da se ne vraca na isto mjesto pa makar sljedeci put otisao i u gori hotel :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sindbad ima odlicnu plazu.A Sunrise Garden ili Makadi?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li su uporedivi hoteli Desert Rose i  Caribbean World Resort? Pre svega mislim na kvalitet plaže, pa onda ostalo. Znam da je CWR u sred ničega i to mi ne smeta :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trebalo bi da je CWR bolja plaza. Desert Rose je vestacka laguna.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Da li su uporedivi hoteli Desert Rose i  Caribbean World Resort? Pre svega mislim na kvalitet plaže, pa onda ostalo. Znam da je CWR u sred ničega i to mi ne smeta :D

Карибијен је у сред Сома залива. :D

Има једну од најлепших плажа у Хургади, ка отвореном мору, скоро да нема разлике између плиме и осеке. Качила сам овде снимке, али ако Вам је промакло окачићу опет. 

VID-20200617-WA-VC.mp4

VID-20200616-WA-VC.mp4

У Desert Rose нисам била, али колико сам упућена има вештачку лагуну са мрежом на улазу са мора. 

Izmenjeno (Сања београђанка)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav dragi ljubitelji Egipta!

Pratim sve na forumu,isto smo 01.02.2020. uplatili kod WO Sindbad hotel,i sve se slazem sa vama kako su nas lepo ispalili..ali u ovom ocaju,gledam da uplatimo sada kada su krenuli letovi kod neke druge agencije.

Cini mi se da Kontiki i Matico imaju odlicne ponude za neke dobre hotele,ali mi treba vasa pomoc oko izbora.Obzirom da su sada Sindbad i Seagull cak skuplji od nekih hotela sa 5*,a nas je troje,porodica sa detetom od 15 godina,dvoumim se izmedju Hiltona i White beach-a, jer bi smo ipak da budemo na Memsi,pa bi mi svaka vasa pomoc dobrodosla..utisci.Hvala punooo unapred i srecan put svima,dobro zdravlje i prelep odmor!

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja se rasplakah snimkom.Ljudi,neka vam ovo bude najlepse letovanje,uzivajte,nadamo se da cemo i mi.Uplatismo preko WO jer godinama idemo u Sunrise...zaljubili se u hotel i ljude tamo...nesto mislim da ih necemo ni cekati da se smisle,nego da vijamo preko druge agencije?

White Beach za svaku preporuku,sve je izuzetno,jedino je razlika izmedju plime i oseke,ali ne kao sto negde zna da bude da hotel izgubi plazu...znaci plaza je mana ako se poredi sa onim najlepsim plazama koje imaju Sinrise Makadi,CWR,Palm Royal....

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Pa ko ima pare za novi aranzman...ja nemam :neznam:

Ja bih od ta dva izabrala White beach..Imate temu i utiske za svaki hotel ponaosob i sve ostale pa procitajte utiske i odlucite.Nezahvalno je preporucivati...Ja cu u Sindbad ako poteram ovaj WO:D

Izmenjeno (Brankicaaa)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru. Kakvo je poređenje ostatka hotela? Da li su u ostaljim poljima uporedivi ili je CWR bolji?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Brankicaaa sve sam ja sa foruma iscitala,ali za White beach uopste nema utisaka poslednje 2 godine,one na trip-u ne racunam jer kao sto sami kazete,nezahvalno je preporucivati.Isto tako svako ima svoj utisak l,i ono sto mu je bitno. Na ovom forumu sam o hotelima u koje sam isla ranije procitala sve,i pomoglo mi je zaista,jer neki ljudi ovde su posetili dosta hotela u Hurgadi,i zaista mi je njihovo misljenje veoma korisno,nakon cega ja formiram sopstveno.

@SunRise8 hvala na odgovoru,to za plazu sam upoznata,nekako ne znam da li je plaza uopste dobra za nas plivace,ali ako su ostali sadrzaji u hotelu ok,onda mi je to nekako plus. Za Hilton sam uglavnom procitala da je dosadan uvece...?

Trenutno je CWR isto jako povoljna cena kod nas,ali mi se ne dopada to sto je u sred nicega,obzirom da mi volimo da setamo uvece.

Eto kakve muke nam je zadao WO, umesto da idem u Sindbad koji je upacen,ja sada lomim glavu koji drugi hotel odabrati ?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru. Kakvo je poređenje ostatka hotela? Da li su u ostaljim poljima uporedivi ili je CWR bolji?

Meni se lično čini da je hrana bila bolja u Desert Rose, npr. veći izbor, npr. kvalitetniji kolači itd... manja je gužva bila kod uzimanja hrane jer je restoran jako veliki i ima čak jedan deo samo za odrasle.. Ja volim zelenilo, ima ga u oba hotela, možda više u D. R. . Mislim da su sobe veće u Karibijenu, Bazen je u Karibijenu lepši, mada u D. Rose postoji i olimpijski koji je bio relativno prazan. Ispred hotela je ulica sa prodavnicama koja ide do tržnog centra a kojom može da se uveče prošeta... Sobari, konobari, vrlo slično, ljubazni na oba mesta, nigde nisu bili napadni. U Karibijenu mi je jedino smetala jako niska temperatura u lobiju, pa se tu skoro nisam ni zadržavala. Karibien ima svoj kombi prevoz do centra, možete se dogovoriti o dolasku i odlasku, mislim da tu varijantu D. Rose nema, ali svakako taksi je jeftin...... Ako vam znači D. Rose ima akva park, mi ga ne koristimo, pa smo bukvalno samo zavirili.. ..... Još jednom, plaža je neuporedivo bolja u Karibijenu, ne samo ulazak u vodu i voda, nego kvalitet peska, suncobrani i slično, sve što se tiče plaže... 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mv i ja smo uplatili preko Vive polazak 16.08. za hotel Sunny days El Palacio... Prvi put idem u Egipat i baš smo oboje euforični. E sad, što više čitam o hotelu, raznim iskustvima sa izleta, plus ova situacija u svetu... danas me je baš uhvatila žestoka nervoza. Plus što je on letovao u Hurgadi pre dve godine pa je ostao praktično gladan. Samo što se on sada nada najboljem. Ufff.. :shok:

Ako je neko već tamo u tom hotelu, molim za utiske. Da ne bude da ima 50% popunjenosti, pa da radi sa isto toliko kapaciteta, tipa da nema izbora hrane itd... :razmislja:

Izmenjeno (Lavender)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da je ocekivano da bude manji izbor hrane s obzirom na situaciju..

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26423
    Ukupno tema
    884310
    Ukupno poruka