dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

1383 poruke u ovoj temi

Dvoumim se izmedju Sindbad i Seagull? 

Jel ima neko ko je bio u oba hotela pa da mi uporedi? 

 

Cak mi je i Sunny Days el Palacio u izboru... 

 

Bila sam u Sea Gull, zadovoljna sam bila, ali mozda je neki bolji (a da je tu sa cijenom) 

Lijepa plaza mi je prioritet, ne moraju biti korali, bitno mi je da je voda cista :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u oba. 

Sindbad club je tri koplja bolji od Seagulla. I ja sam bila zadovoljna Seagullom.

Procitajte moj post o hotelu Sindbad na temi, Tu sam napisala paralelu oba hotela (moje misljenje i vidjenje)

Izmenjeno (seagull)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sunrise Aqua Joy 4*Lux

Zna li neko da li je ovo novi hotel, ili samo neki stari renoviran? Ako je renoviran, koji je hotel pre renoviranja?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Renoviran Hawaii Palm Aqua park.E,sad koliko je renoviran,to je pitanje.Plaza je isto upitna.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uopšte ne treba sumnjati da će kvalitet usluge, počev od hrane, pa nadalje biti na nivou ostalih hotela iz lanca Sunrise hotela.

Medjutim, ima nešto što je nemoguće renovirati i poboljšati u Sunrise Aqua Joy resort hotelu, a to je plaža koja je skučena i ogradjena sa sve četiri strane, prava katastrofa, jer prosto nema mesta za proširenje plaže, koja je uklještena izmedju plaža susednih hotela.

/www.google.rs/maps/place/Mirage+New+Hawaii+Resort+%26+Spa/@27.1666801,33.8256754,254m/data=!3m1!1e3!4m8!3m7!1s0x145280c66e515c3b:0x8abe8ff6924dcdbc!5m2!4m1!1i2!8m2!3d27.1673342!4d33.8235348

to se lepo može videti na google mapi.

 

www.google.rs/maps/@27.1668778,33.8256786,254m/data=!3m1!1e3

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drage kolege, koji je hotel sa najboljom plazom u Makadi Bay?

Bili smo pre par godina u Tia-i i plaza je ispunila nasa ocekivanja, sada bi samo promenili hotel. Po mogucstvu 5*.

Unapred hvala na pomoci!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fort Arabesque

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Drage kolege, koji je hotel sa najboljom plazom u Makadi Bay?

Bili smo pre par godina u Tia-i i plaza je ispunila nasa ocekivanja, sada bi samo promenili hotel. Po mogucstvu 5*.

Unapred hvala na pomoci!

Ako hoćete korale, onda Fort Arabesque. Ako hoćete normalan ulazak u vodu sa peskom, a da u dubini budu korali, onda susedni Sunrise Royal Makadi

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Letos sam samo prosla kraj njega, izgleda vrh vrhova. Do duse, malo prenaglaseno, ali definitivno deluje vrlo skupo i kvalitetno. 

U toj prenaglasenosti me podseca na jednu kucu kraj koje cesto prolazim. Moderna, lepo uredjeno sve, ali toliko bljesti nocu, da nije humano.

Gradacija je da se vide gastarbajterske kuce, ali se kuce Roma gastarbajtera narocito vide ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, krajem juna planiramo decko i ja da putujemo, medjutim jako nam je tesko da se odlucimo za hotel. Sumirajuci neke opste utiske po internetu, kao i ocene, u neki "uzi" krug usli su:
1. Sunrise Royal Makadi
2. Sunrise Garden Beach
3. Sunrise Mamlouk
4. Serenity Makadi i
eventualno Jaz Aqua Viva i Sentido Palm Royal. Kao sto rekoh, "uzi".  :ll:
Najbitnije nam je da hotel ima sve, da bukvalno nemamo potrebe da izadjemo van njega, posto svakako ne planiramo da idemo svako vece do centra ili nesto slicno. Takodje, bitno nam je da je cisto i da je plaza odmah uz hotel.
Hvala unapred svima!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SRM i Palm Royal se uklapaju, Serenity ima ˝lošu˝ plažu (ulaz sa pontona). I ovi ostali Sunrise hoteli mislim da se uklapaju, ali rekla bih da je njihova plaža lošija u odnosu na SRM. Za Jaz ne znam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Palmu bi im najverovatnije bilo dosadno.

Mislim da Jaz ima losu plazu, pogledajte slike na Tripadvisoru, Holidaychecku ...

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav, krajem juna planiramo decko i ja da putujemo, medjutim jako nam je tesko da se odlucimo za hotel. Sumirajuci neke opste utiske po internetu, kao i ocene, u neki "uzi" krug usli su:
1. Sunrise Royal Makadi
2. Sunrise Garden Beach
3. Sunrise Mamlouk
4. Serenity Makadi i
eventualno Jaz Aqua Viva i Sentido Palm Royal. Kao sto rekoh, "uzi".  :ll:
Najbitnije nam je da hotel ima sve, da bukvalno nemamo potrebe da izadjemo van njega, posto svakako ne planiramo da idemo svako vece do centra ili nesto slicno. Takodje, bitno nam je da je cisto i da je plaza odmah uz hotel.
Hvala unapred svima!!

Nisam bio u gore navedenim hotelima, ali u zadnjem, Palm Royal, zadnja tri puta sam isao tamo, i ako Bog da zdravlja i ubuduce idem samo tamo. Bili smo kako porodicno tako i sami, supruga i ja, Uzivanje za sve pare. Toliko ima sadrzaja, da bukvalno odes samo jednom do Hurgade, i ne ide ti se vise iz te miline. Ako te interesuje nesto konkretno za Palm, slobodno pitaj, stojim ti na raspolaganju.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na pomoci! 

A hotel Sindbad? Ili ipak neki od Sunrise? 

Ne znam, uopste ne mozemo da se odlucimo, kao sto rekoh, vazno nam je da je plaza dobra, da je generalno higijena dobra i da imamo sta da radimo u sklopu hotela, kada nismo na plazi (tobogani su svakako plus). Jesmo mladi, ali ipak nismo bas za aktivni odmor u vidu zurki i nekih ludila (adults only). Gledala sam i Sunrise Meraki, ali plaza mi se ne dopada. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka