dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

999 poruka u ovoj temi

Naravno.Najbitnija stavka prilikom izbora hotela je gledati kakva je plaza da nije voda do cukljeva.Piletina,riba ,meso i spagete su zagarantovane:DSve ostali problemi se resavaju na licu mesta uz neki evric.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledam hotel marlin inn azur, imam jednu nedoumicu, na komentarima agencija stoji da je u centru memse, ali koliko vidim on je preko od aerodroma! Da li gledam dobar  hotel ili postoji jos koji marlin inn? Kakvi su vasi utisci o samom hotelu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel je pre Sindbada kada se ide iz pravca Sakale ka Memsi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozz svima, posto razmisljam o Egiptu ovo leto koji bi mi hotel preporucili da je odnos cena kvalitet ok, budzet je do nekih 500 e po osobi za 7 nocenja pocetak jula? Nisam mnogo zahtevan, zanima me iskljucivo plaza, da je lepa i pescana i da mogu bos hodati po plazi i u vodi bez obuce. Devojka je neplivac tako da bar ima malo plicaka, korali i ronjenje me ne zanimaju ni malo a ni izleti (to cemo ostaviti za neki period kad budemo isli na duze i u periodu kad nisu jake vrucine), da je ok usluga u hotelu i da je cisto, sam grad ili blizina  moze a i ne mora posto vidim da taksi nije skup a i ne bi nesto preterano vitlali po gradu jer hocemo se malo odmoriti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sindbad Aqua Park ima lepu pescanu plazu, nalazi se u Memsi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sinbad je lep sa velikom i lepom plazom.Koristi usluge 3 hotela tako da ima svega i svacega.Jedina mana ako to nekom smeta je to sto ih razdvaja ulica.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim vas za predloge za hotel koji ima lepu plazu(pesak,talasi...),da ima tobogana za decu i da je tu oko 500e...hvala...

gledala sam mirage bay,seagull....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25463
    Ukupno tema
    845463
    Ukupno poruka