dzoni bre

Koji hotel izabrati, Hurgada

995 poruka u ovoj temi

Ja se dvoumim između Sea Gull-a i Mercure Hotela. Prvi put bi u Egipat pa ne znam koji od ova dva da odaberem. Ako neko ima da je bio u oba ova hotela značilo bi mi da napiše svoju preporuku. Bitno mi je da je dobra hrana i da je dobra plaža i more. Od 10 dana 5 bi proveo na izletima a ostatak bi uživao na plaži :) 

Eventualno bi gledao i Titanic Royal 5*. Koliko vidim nov hotel a vrlo je povoljan pa mislim da možda i to ne bi bio loš izbor,

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila u Mercure, bila sam u Seagullu

Seagull je jako veliki hotel, sasvim Ok,  ali nisam bila zadovoljna hranom.

Na Vasem mestu bih se dvoumila izmedju Mercure i Titanic Royala,( nisam bila ni u jednom)

Mogu samo da kazem da Mercure ima bolju plazu od Titanica koji ima dugacak plicak.

Otvorila sam temu Titanic Royal na hoteli sa 5* pa pogledajte slike, a o Mercuru mozete procitati na Tripadvisoru, Bookingu, Holidaychecku

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ja sam bio u zgradi koja je odmah do plaze i za to sam dao 10 e.Soba je prelepa i nova i ima sef.Plaza je uvucena lKakaoaguna i sa desne strane ima ribica ali ne mnogo.Zadnji dan su uzimali narukvicu onom ko je otisao da odjavi sobu.Ja nisam tako da je ostala narukvica.Prelep vrt,bazen sa sankom,jedan brzi tobogan.Za mene je hrana ok jer ja kidam ribu i piletinu a to je uvek bilo.To me je sve kostalo 500 e sa sve taksama i vizom i 15 dana tako da je odnos cene i kvalietta vise nego dobar

Na koji nacin ste dali 10e? Nikad nisam pomicivao, pa pojma nemam. A vidim inace da je obicaj da se daje neki dinar vise za bolju sobu i neki euro za ciscenje sobe.

Izmenjeno (Marko89)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E ja sam odmah recepcionaru dao u ruke slobodno.Mozes i prvo  da dobijes regularnu sobu,da odes da je vidis pa ako ti se ne svidja da se vratis i das pare i dobijes bolju.KOnobarima smo davali 1e dnevno i malo ti drugacije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moram da se odlucim iymedju Reggine i El palacio. Citao sam razne komentare, ali jos uvek ne znam sta da radim. Razlika u ceni je minimalna. Pojma nemam sta da radim. Plaza u Reggini je bolja, ali mi se cini da Palacio ima bolju uslugu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moram da se odlucim iymedju Reggine i El palacio. Citao sam razne komentare, ali jos uvek ne znam sta da radim. Razlika u ceni je minimalna. Pojma nemam sta da radim. Plaza u Reggini je bolja, ali mi se cini da Palacio ima bolju uslugu.

Mislim da je REggine bolji izbor jer je renovirana. Ja sam doustao od El palacio :)  jako losi komentari :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da je REggine bolji izbor jer je renovirana. Ja sam doustao od El palacio :)  jako losi komentari :)

Palacio je bas super hotel, cemu tolio negativnih kritika ne znam. Regina je super, i plaza je fina i plus u centru je Hurgade, tako da izgleda pada izbor tu da se ide. :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam razmatrao Palacio pre par meseci, kada sam se odlučio za Mirage bay :)

Prošle godine je kum išao sa svojom porodicom i sa nekim prijateljima. Ne mogu sada da se setim ko je ko, ali jedna porodica je bila extra zadovoljna, druga je bila extra razoračarana.

Tih negativnih komentara ima za svaki hotel, pa čak i za Palm ili Baron, tako da se manje više ne obazirem na iste...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@MarkoFacanista niste pogresili Mirage bay je deset puta bolji od Palacia u svemu,dobro ste odabrali.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zavisi ko sta trazi od hotela.Ja sam bio u Palacio 2 puta i tu me je bilo extra i zezanje a i sve sto sam hteo sam dobio.Treba covek da odluci sta mu je najbitnije.Za Palacio su ljudi pisali da nema sta da se jede

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma da poludi covek od njih.10 vrste svega i svacega i opet nema sta da jedu.To je umece.Ako moz za 500 e i vola da im zakolju:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma voje vec u ponudi kroz razna jela i pecen cerek. To bi neke specijalitete, hobotnicu, jastoga, neku supu od guske, pekinsku patku...

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E bas tako.A ono hrana i pice da umres kolko ima i opet nesto fali.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25453
    Ukupno tema
    844868
    Ukupno poruka